rê «IK Bij FIETSKLAAR.NL weten ze hoe het moet. De service is daar meer dan goed! Hartelijk dank namens Fam. V. Leeuwen Workshop Arm-knitting Jongereninloop Op Moer Kleur bekennen Creatieve Vrouwen van Nu Jubileumconcert El Jakim Struintocht Rotta Kapoentjes Fotografiecursussen Boekenmarkt Woord en Daad Hoera! Wij zijn op 18 oktober precies een jaar geopend! Autoschade Hers De Tevreden lacti HART VAN HOLLAND ZEVENHUIZEN/MOERKAPELLE 16 OKTOBER 2013 19 Daarom willen wij al onze huidige patiënten bedanken voor het vertrouwen en hen danken voor de fijne com plimenten na elke behande ling/ bezoek! Ook de goede en fijne sa menwerking met de tandart sen waarderen wij zeer! Uiteraard kunnen mensen zich nog steeds inschrijven bij ons en kunnen basisscholen zich nog opgeven voor de alom bekende leuke/leerzame poetslessen van het project "hou je mond gezond" van het Ivorenkruis wat gratis verzorgd word. d^-tCLOJ^ tót Judith Sjoerts mondzorgkundigcentrum li i m' ^orgkundigcentrum Meerburg Hoofdweg 48 2908 LC CAPELLE A/D IJSSEL T 010-4517149 Moerkapelle - 'Blij dat ik brei' geeft dinsdag 29 oktober van 13.15 tot 15.15 uur een workshop Arm-knit- ting op de Papaverlaan 46. Tijdens deze workshop wordt een eolsjaal gebreid, zonder dat er breipennen aan te pas komen. De kosten bedra- Nesselande - In De Kristal aan de Cy- pruslaan 404 wordt door CurZusEtZo een workshop Kleurenanalyse ver zorgd. De cursus omvat twee lessen; op dinsdag 19 en 26 november of op donderdag 21 en 28 november. Tij gen 5 euro zonder materiaal of 10 euro met. De opbrengst is bestemd voor het werk van Yvonne Kroon van de Stichting Charis. Voor meer informatie en aanmel den: www.blijdatikbrei.com of blij- datikbrei@solcon.nl. Moerkapelle - Jongeren kunnen inlooppunt in dorpshuis Op Moer. scholing, werk, inkomen, schulden, met ingang van donderdag 17 ok- Een jongerenwerker van Stichting vrije tijdsbesteding, enzovoort. Het tober om de week van 19.30 tot Jeugdwerk Zuidpias beantwoordt inlooppunt is vooral bedoeld voor 21.30 uur terecht bij het jongeren vragen en geeft informatie over jongeren van twaalf jaar en ouder. dens de workshop leren de deelne mers met behulp van de juiste kleu ren de pluspunten van hun uiterlijk te accentueren. Voor meer informatie en aanmelden: 010-2518988 ofwww.curzusenzo.nl. Moerkapelle - Vrouwen van Nu kent een tweetal 'interessegroe pen', die eenmaal per maand bijeen komen voor een creatieve ochtend. Van allerlei materiaal worden dan voorwerpen als cadeaudoosjes, zeepkettingen of kaarten gemaakt en in december wordt gewerkt aan Regio - De Rotta Kapoentjes gaan woensdag 30 oktober van 13.30 tot 15.00 uur op struintocht. De jonge natuurliefhebbers kunnen onder leiding van gidsen van de Rotta Kinderwerkgroep en onder begelei ding van een volwassene ontdekken wat de natuur in de herfst in petto heeft. Deelnemers zijn welkom bij Natuur- en Vogelwacht Rotta aan de Hoeksekade 164 in Bergschen- hoek. De kosten bedragen 2 euro. Aanmelden: jansen.gert@gmail.com. Oud Verlaat - Marlonneke Willem- sen, fotograaf uit Nieuwerkerk aan den IJssel, verzorgt in november een aantal fotografiecursussen in De Tuunter aan de Wollefoppenweg. Willemsen start met een korte cursus digitale fotografie, waarbij de verschillende instellingen op de camera worden uitgelegd. Ook een cursus Inleiding fotobewerking met Photoshop Elements staat op het programma. Het cursusaanbod zal later verder worden uitgebreid. Voor meer informatie en aanmel den: www.marlonnekewillemsen.nl. Zevenhuizen - Interkerkelijk Gos pelkoor El Jakim vierde zaterdag 5 oktober haar 25-jarig bestaan. Bij het concert in de goed gevulde hervormde dorpskerk werden num mers gezongen uit het repertoire van 25 jaar El Jakim 'history'. Onder leiding van de eveneens jubilerende dirigent en begeleider Ben Kramer bracht het koor in woord en muziek een avondvullend verhaal. Verteller Wijtze Visser en de solozang van diverse koorleden gaven betekenis aan 'His Story'. allerhande kerstversieringen. Voor meer informatie: www.vrouwenvannu.nl/moerka pelle Moerkapelle - Comité Woord en Daad Gouda-Alphen houdt za terdag 19 oktober van 9.30 tot 14.00 uur een boekenmarkt in gebouw De Boeg aan de Akker- weg/Herenweg. Het assortiment beslaat vierdui zend boeken, waaronder (streek) romans, jeugd- en kinderboeken, kijk- en platenboeken, geschie denisboeken, gedichtenbundels, kook- en hobbyhoeken en nog veel meer. De verkoop is bestemd voor www.vakonderwijsdoehetzelf.nl van Woord en Daad. Voor meer informatie: 0172-215907. (vrijgevestigd mondhygiëniste mondzorgkundigcentrum De Tevreden Lach)

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 19