Team Kapsalon, no-nonsenskapper voor het hele gezin Winterwonderland in Intratuin Zevenhuizen Spaar nu voor gratis boodschappen- pakket bij PLUS Moerkapelle l J HART VAN HOLLAND BEDRIJVIGHEID 16 OKTOBER 2013 27 W PENH IJDE .00 uu, ng our '-! 0 (,0 18. r Er gebeurt van alles op zakelijk gebied in het verspreidingsgebied van Hart van Holland. Op deze pagina verwelkomen we nieuwe bedrijven, bezoeken open dagen, geven informatie over prijsvragen en doen verslag van jubilea en andere zakelijke hoogtepunten. BEDRIJVIGHEID IN DE REGIO Nieuwerkerk aan den IJssel - De eerste serie prijswinnaars van de Reigerhof-jubileumactie is bekend. Er worden dertig waar debonnen van elk dertig euro uitgereikt. Sommige deelnemers hebben zelfs twee waardebonnen gewonnen. Alle deelnemers, ook deze winnaars, doen gewoon mee voor de hoofdprijzen, een week, een midweek of een lang week end vakantie voor het hele gezin in Bungalowpark De Scheleberg of in één van de andere Topparken in Nederland. Blijf meedoen want bij een besteding van vijf euro of meer krijgt u een kanskaart. Alle winnaars hebben inmiddels be richt ontvangen en staan op www. winkelcentrumreigerhof.nl Eén winnaar moet nog getrokken wor den omdat er een blanco kaart getrokken. Volg deze site voor ver dere uitslagen. Moerkapelle - PLUS Moerkapelle start op maandag 21 oktober met een spaarcampagne voor een gratis boodschappenpakket. De komende maanden kan worden gespaard voor een pakket met een winkel waarde van maar liefst 50 euro. Als vervolg op het succes van afgelo pen jaren biedt PLUS Moerkapelle haar klanten ook dit jaar de mo gelijkheid om te sparen voor gra tis boodschappen. Met meer pro ducten, een hogere waarde en een langere spaarperiode ten opzichte van vorig jaar. Een mooi voordeel in deze economische tijden waarin velen het met iets minder moeten doen en met de dure feestmaand in het vooruitzicht ook een welkom cadeau. Klanten ontvangen bij elke 10 euro aan boodschappen acht speciale actieproducten een gratis spaarzegel. Een volle spaarkaart kan direct aan de kassa verzilverd worden voor het gratis boodschap penpakket. De inhoud bestaat uit ruim 20 producten van verschillen de A-merken en het PLUS Huismerk. De actie loopt tot en met zaterdag 25 januari 2014 en volle spaarkaar ten kunnen tot en met zaterdag 8 februari 2014 worden ingeleverd. Nieuwerkerk aan den IJssel - Team Kapsalon heeft een nieuw filiaal geopend in winkelcentrum De Rei gerhof. In deze no nonsenskapsalon kan het hele gezin terecht en altijd zonder afspraak. Er staat een stoplicht voor de deur. Staat dit op groen dan bent u bin nen 20 minuten aan de beurt. Staat het op oranje, dan duurt het iets langer. Maar er staat altijd een kopje koffie klaar en er liggen bla den om door te kijken. "Rood doen we niet aan, onze vijf personeelsle den werken hard om de wachttijd zo kort mogelijk te houden," aldus Laura de Bruin, eigenaresse van de kapsalon. Laura heeft inmiddels haar sporen verdiend in het kappersvak. In 2003 opende zij haar eerste kapsalon in I vl 's Gravenzande. Vorig jaar won zij met die zaak de Franchise Award van Team Kapsalon, die gebaseerd is op het leveren van kwaliteit en vaktechniek uit de formule. "De formule van Team Kapsalon past gewoon bij mij. Ik sta er voor 100 procent achter." Vaktechniek staat hoog in het vaandel bij Laura en daarom traint zij wekelijks zelf haar personeel, die zowel dames, heren als kinderen knippen. "Nieuwerkerk is een nieuwe uitdaging, we stre ven ernaar om volgend jaar hier de Franchise Award te winnen." Team Kapsalon, Reigerhof 109. T 0180-318137. Openingstijden: maandag - vrijdag van 9.00 - 18.00, vrijdagavond tot 21.00 en zaterdag van 08.00 - 17.00 uur. Zuidpias - Vergeet de Efteling, de sprookjes zijn deze winter veel dichter bij huis te vinden. Intratuin Zevenhuizen is veranderd in een wonderland vol met mythische figuren. De kerstman krijgt dit jaar bezoek van Rood kapje, Rapunzel, Assepoester en vele anderen gedurende de kerstshow in het tuincentrum. Door Erwin van 't Hof De creatieve kracht achter de kerstshow is Suzanne Droogh. Zij kwam met het idee om sprook jes als overkoepelend thema te gebruiken. "Het was ontzettend spannend om allerlei ideeën te verzinnen én die ook haalbaar te maken", vertelt Droogh in de en treehal van de winkel waar een grote zwevende trap is aange bracht. "Het idee van de trap leek in eerste instantie veel te groots om te realiseren, maar het is ont zettend mooi geworden." Een rondleiding door de winkel maakt al snel duidelijk dat er enorm veel werk in de show is gestoken. De bezoekers zijn het ene moment in een sprookjesbos, het andere in het huis van de kerstman en rei zen tussendoor langs een gigan tisch kasteel. "Het kasteel is van Rapunzel", zegt Droogh terwijl ze met de roltrap naar de eerste verdieping gaat. "Bezoekers kun nen hier hun haar afknippen voor het goede doel. Dat ga ik zelf ook doen, en ik hoop dat veel mensen mijn voorbeeld zullen volgen." Boven aangekomen stapt de be zoeker door een grote poort de kerstafdeling binnen. Het minia tuurdorp, waardoor een treintje vrolijk rondjes rijdt, springt gelijk in het oog. De grootste blikvanger is echter een grote met sneeuw bedekte berg. Een miniatuur- sneeuwlift brengt dansende ski- liftjes naar boven terwijl het dorp beneden aan de berg verdrinkt in warm licht. Droogh: "Bijna al les hier is door onze eigen mede werkers gemaakt. Dat heeft best een hoop tijd gekost, maar dat is er ook zeker aan af te zien." Vorig jaar won het tuincentrum de eerste prijs voor de beste kerst show in een Intratuin vestiging. Dit jaar wil Jan Duijndam die titel maar wat graag weer in de wacht slepen. "De prijs van de afgelopen keer smaakt natuurlijk naar meer. Deze keer pakken we het daarom nog grootster aan." Duijndam prijst met name de individuele ta lenten van de medewerkers die het mogelijk hebben gemaakt dat de winkel er nu zo betoverend uitziet. "Zo is het kasteel van Rapunzel in principe niet meer dan een hoop schuimrubber en wat mos, maar door het talent van de medewer kers die er mee bezig zijn geweest ziet het er realistisch uit. Een prestatie om zeer trots op te zijn." Trots is ook mede-eigenaar Step- han Droogh. Hij is zeer te spreken over de kerstshow. "Ik hou mijzelf niet zozeer bezig met het creatie ve proces, dat laat ik aan mensen over die daar beter in zijn," zegt hij lachend. "Maar wat is het fantas tisch mooi geworden." Voor Droogh is de grootsheid van de show des te meer een bewijs dat het goed gaat met Intratuin in Zuidpias. "We hebben dit jaar ruim elf pro cent meer klanten gehad dan vorig jaar. Wat prestaties betreft, horen wij tot de absolute top van de tuincentra." Een resultaat dat vol gens Droogh mede is behaald door de inzet van de medewerkers. "Wij hebben momenteel een hele fijne groep mensen om ons heen verza meld die we graag bij ons willen houden." De eigenaar denkt er dan ook niet aan om het familiebedrijf uit handen te geven. "Familie, ken nissen, vrienden, ze zijn hier alle maal werkzaam. Ik zou echt niet weten wat ik moet doen als de zaak verkocht zou worden. Ik ben gewoon blij dat we een kernge zond bedrijf hebben." Intratuin Zevenhuizen is elke werkdag geopend van 9.30 tot 21.00 uur en op zaterdag van 9.00 tot 17.30 uur. Op zondag is het tuincentrum gesloten. Daarnaast houdt het tuincentrum wekelijks workshops en activiteiten voor kinderen. Zo heeft er op 26 okto ber een spannende sprookjesavond plaats voor kinderen en is er op 24 oktober een workshop over herfst- decoratie. Voor meer informatie over de workshops en activiteiten op: http://www.intratuin.nl/win- kels/intratuin-zevenhuizen-zh/

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 27