Bij inlevering van deze bon €7,50 korting* De Kapper Van Nu 25% aktii korting m a e tOt-O. A bodylight bij eerste laser ontharings behandeling Marijke Haagsman Schoonheidssalon introduceert nieuwe Bio Peeling Figuuranalyse Oefencabine Studio voor afslanken en figuurcorrectie Ozontherapie Voedingsadvies HART VAN HOLLAND I SPIEGELBEELD I 16 OKTOBER 2013 A: Passage 17 2741 HB Waddinxveen T: 0182 610 753 W: www.dekappervannu.nl - Eglantierbaan 53 2908 LV Capelle aan den IJssel t010-4515555 e info@body-light.nl w www.body-light.ni Niet in te leveren op kinder tarief of knipexpress Geldig t/m 23-10-2013 Waddinxveen - Schoonheidssalon Marijke Haagsman, gespecialiseerd in permanente make-up, elektrisch ontharen, acne behande ling en steelwrat verwijdering heeft sinds kort een uniek nieuw behandelproduct dat huidveroudering voorkomt. Het betreft Bio Peeling van 2B Beauty, geschikt voor alle huidtypes van zowel de man als de vrouw en zorgt voor een stralende huidteint op het gelaat of lichaam. Tevens verzorgt Haagsman sinds 1986 een volledig programma aan schoonheidsbehan delingen zoals peeling, epileren, gezichts massage en reiniging, maskers, pedicure etc. Vanuit de professioneel ingerichte praktijk ruimte, waar precisie en vakmanschap je bij het betreden al tegemoet treden vormt het permanent ontharen een belangrijke activiteit. 'Echt monnikenwerk', aldus Haagsman die laat weten dat ongewenste haargroei bijzonder goed behandelbaar is met behulp van deze techniek. Ook bij mannen met veel haargroei op de rug vinden regelmatig behandelingen plaats. Als gediplomeerd Anbos lid (Alg. Ned. Branche Org. Schoonheidsverzorging) staat Marijke garant voor het verzorgde uiterlijk van de moderne, sportieve vrouw, maar ook de man. Het aanbrengen van permanente make-up (wenkbrauw, eyeliner, lipliner) is een onderdeel van de dagelijkse werkzaamheden en houdt in dat met behulp van een ultradunne naald, die razendsnel op en neer gaat, een huidvriende- lijke pigmentatievloeistof wordt aangebracht die zeker vijfjaar aanblijft. Uitgebreid advies en voorlichting over alle behandelingen wordt altijd in samenspraak met de klant doorge nomen. Nieuwsgierig naar de mogelijkheden? Bel vrijblijvend voor een afspraak. Veel zorgver zekeraars vergoeden geheel of gedeeltelijk de kosten van elektrisch ontharen en acne. T 0182 618403 www.marijkehaagsman.nl SPECIALISATIE: ONTHARINGSTECHNIEKEN ANBOS (vergoeding door de zorgverzekeraar) m Studio Phuur Zuideinde 8 Zevenhuizen - Tel.: 06-23792280 www.phuur.nlinfo@studiophuur.nl -mMr.t voor Bij de kennismaking ontvangt u een gratis figuuranalyse. Tijdens deze figuuranalyse wordt u op 9 plaatsen zorgvuldig gemeten. Aan de hand van deze resultaten wordt bepaald welke individuele resultaten haalbaar zijn. Afhankelijk van uw wensen, leeftijd, lichaamsbouw en conditie wordt uw persoonlijke programma opgesteld. Via de metingen wordt bepaald hoeveel centimeter en op welke plaatsen u kunt afslanken. Tevens krijgt u van ons een schriftelijke gewaarborgde centimetergarantie Het actieve gedeelte bestaat uit de oefencabine. Deze doelgerichte bewegingstherapie, per klant aangepast, is erop gericht om specifieke oefeningen uit te voeren. Deze leiden tot het afslanken van vooraf bepaalde lichaamsdelen (bijv. taille, buik, dijen). Daarnaast draagt de gelijkmatige warmte- verdeling (3CK3) bij tot een optimale omgevingstemperatuur om spierpijn en blessures te voorkomen en om een optimale bloedcirculatie te verkrijgen. Hierbij worden vetreserves en overtollig vocht op een natuurlijke wijze afgebroken. Het passieve gedeelte bestaat uit de ozonzuurstof therapie. Deze vindt plaats in een aangename omgevingstemperatuur, waardoor de poriën worden geopend en de bloedsomloop wordt gestimuleerd. Dit leidt tot een snellere afvoer van afvalstoffen. De gelijkmatige warmteverdeling zorgt tevens voor een aangenaam gevoel. De ozontherapie zorgt vervolgens voor verbetering van de veerkracht van de huid, met als gevolg een strakkere en gladdere huid met daarnaast een vermindering van cellulitis. Naast de oefencabine en de ozon therapie wordt er een voedingsadvies gegeven. Ook dit onderdeel steunt op de principes: natuurlijk, veilig en gezond. Dus géén pillen, injecties of diëten met het bekende jo-jo effect tot gevolg, maar een duurzaam resultaat. Wilt u óók gezond afslanken (dus niet met pillen, injecties en diëten met het bekende jo-jo effect), via een op maat gemaakt programma en met een blijvend resultaat? Dan bent u bij Bodylight op het juiste adres. De Bodylight totaalmethode helpt u om de strijd tegen de weegschaal aan te pakken op een natuurlijke en gezonde manier d.m.v. warmte/ozoncabines. Veel vrouwen/mannen zijn u reeds voorgegaan met blijvende resultaten.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 31