I Villa Drost-IJzerman krijgt opnieuw zorgfunctie Terugblik herfstmodeshow bij Bac Mode en Schoenen Kaasafdeling Jumbo winnaar GFK rapport Osteonieuwerkerk, nieuwe praktijk voor osteopathie Hoogerwaard- 2wielers vierde Reigerhof jubileum met gratis rozen HART VAN HOLLAND BEDRIJVIGHEID 16 OKTOBER 2013 39 WÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊmÊÊÊÊÊÊÊÊmÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊaÊÊÊÊÊÊÊÊÊmÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊiÊÊÊÊÊmm Zorgvilla Vivere Verzorgd Wonen officieel geopend BEDRIJVIGHEID IN DE REGIO Er gebeurt van alles op zakelijk gebied in het verspreidingsgebied van Hart van Holland. Op deze pagina verwelkomen we nieuwe bedrijven, bezoeken open dagen, geven informatie over prijsvragen en doen verslag van jubilea en andere zakelijke hoogtepunten. Moordrecht - Het oude raadhuis, voorheen weeshuis en bejaar denhuis van de Stichting Drost- IJzerman is in het afgelopen jaar verbouwd tot een luxe zorgvilla met twaalf zorgappartementen en drie logeerkamers. Wethouder Jan Verbeek en de voorzitter van de Stichting Drost-IJzerman Ad van derEijk verrichtten vrijdag II okto ber de officiële opening. Gezamen lijk knipten zij het lint door om de belangstellenden toegang te geven tot de sfeervolle zorgvilla. De villa is gebouwd door de familie Drost-IJzerman en zij bepaalde in 1876 dat het huis onderdak moest bieden aan weeskinderen. Deze doelstelling is later gewijzigd en vanaf 1961 werd het huis voor ou derenzorg gebruikt. In 1976 kocht de gemeente Moordrecht het en werd het ais raadhuis in gebruik genomen. Door de gemeentelijke fusie werd het raadhuis overbodig en kocht Stichting Drost-IJzerman de villa weer terug. Onder de be zielende leiding van Wendy Hop mans is het getransformeerd tot een moderne zorgvilla: Vivere Ver zorgd Wonen. De gemeente heeft Directeur Wendy Hopmans kijkt toe hoe Jan Verbeek (links) en Ad van der Eijk de officiële opening verrichten. tijdens de verkoop bedongen dat de prachtige trouwzaal als trouw locatie beschikbaar blijft en de historische vereniging een eigen ruimte krijgt in het gebouw. 'Vivere' betekent in het Latijn 'ge niet van het leven!' Om dat voor iedereen mogelijk te maken, kijkt Vivere naar de mogelijkheden in plaats van de beperkingen van de bewoners. Naast zorg worden al lerlei diensten aangeboden om hen in staat te stellen comfortabel te wonen en te leven zoals zij dat willen. Zo verzorgt Vivere maaltij den, biedt huishoudelijke onder steuning en de bewoners kunnen gebruik maken van het activitei tencentrum. Voor meer informa tie: www.viverewonen.nl Zevenhuizen - Met trots pre senteren de medewerkers van Jumbo Zevenhuizen de gewon nen beker die voortkwam uit het Westland Kaasrapport. Dit is een onafhankelijk onderzoek uitge voerd door GfK marktonderzoek bureau in opdracht van Westland Kaasspecialiteiten B.V. Jumbo won zowel de hoofdprijs voor de bedienings-afdeling kaas, als de hoofdprijs voor de zelfbedie ningsafdeling kaas. Dit is het 10e achtereenvolgende jaar dat het kaasrapport is uitgevoerd, waar bij de consument zijn of haar ei gen supermarkt of andere kaas- aankoopplaats, zoals weekmarkt, speciaalzaak beoordeelt op de volgende aspecten: aanbiedin- Van links naar rechts: M. Rip, N. Seelbach, L Verweij, S. Vanca en G. van Vliet. gen, lage prijzen, ruime keuze assortiment, overzichtelijkheid, Zevenhuizen - Het enthousiasme spatte er aan alle kanten vanaf tijdens de modeshows van Bac Mode en Schoenen op maandag 7 en dinsdag 8 oktober. Zowel bij het publiek als onder de mannequins was de sfeer fantastisch met dank aan de enorm brede en schitterend getoonde collecties voor volwas senen en kinderen van een groot aantal bekende kleding- en schoe- nenmerken op de catwalk. De ge hele winkel was speciaal voor dit jaarlijks terugkerende evenement omgebouwd inclusief een heus po dium met catwalk. De ruimte was verder opgevuld met voldoende zitplaatsen voor alle bezoekers. De winterjassen met bijpassende mutsen, wanten, sjaals, boots en laarzen werden met sleeën, be schikbaar gesteld door Bike Totaal Boode, getoond in een echte win netheid afdeling en aanwezigheid artikelen. Voor de bedienings afdeling worden daarnaast de aspecten kwaliteit, wachttijden, vriendelijkheid personeel en des kundigheid personeel gemeten. Het Bac team terse sfeer. Rombout Kappers en La Sorella namen de haarverzorging en de make-up voor hun rekening en voor de kinderen lag na afloop en leuk presentje van Villa4Kids in het verschiet en voor lekkers bij het drankje tussendoor had Het Mekka Wijn- en Vers specialiteiten ge zorgd. Op beide avonden was er ook aan de bezoekers gedacht door een pantalon naar keuze en 5 slips te verloten. Tevens kregen bezoekers een goodybag aangeboden die in samenwerking met de plaatselijke middenstand was samengesteld. Bac Mode en Schoenen bedankt iedereen voor bezoek en deelname en wijst intussen op de volgende modeshow in april 2014. Impressies van de shows zijn te vinden op Fa- cebook.... Door de pagina te Liken blijft men op de hoogte van alle Bac Mode en Schoenen actualiteiten. Nieuwerkerk aan den IJssel - Ruim 10 jaar is Ronald Terlouw werk zaam geweest als fysiotherapeut en manueel therapeut. Sinds 2010 is hij als osteopaat aan het werk en heeft recent zijn opleiding tot kinderosteopaat afgerond. Onlangs heeft hij de deuren van zijn nieuwe praktijk "Osteonieuwerkerk" ge opend aan het Raadhuisplein. Veel mensen leven met verve lende klachten die niet gemakkelijk te behandelen zijn. Met medicijnen wordt vaak de oorzaak niet weg genomen waardoor klachten kun nen terugkeren". Osteopathie kan in dergelijke gevallen uitkomst bieden. Klachten die ik regelma- tig tegenkom zijn rug- of nekpijn, hoofdpijn, whiplash, uitstralende pijn, slechte darmwerking, buik pijn, huilbaby's, menstruatiestoor nissen, incontinentie en pijnklach- ten ten gevolge van buikoperaties. Daarnaast zijn er nog vele andere klachten die voor osteopathie in aanmerking komen." Een osteopaat is opgeleid om op zoek te gaan naar de oorzaak van klachten. Hij onderzoekt de verschillende be wegingssystemen van het lichaam en gaat aan het werk waar hij de oorzaak aantreft. De oorzaak van nekklachten kan bijvoorbeeld ook in een slecht werkende darm lig gen. "En wanneer nodig werk ik samen met andere disciplines in de gezondheidszorg." In de verzorgde praktijk van Os teonieuwerkerk is uw gezondheid in goede handen. Sleutelwoorden: regelmatige bijscholing veel spe cialisaties en second opinion. Op de informatieve website kunt u zelf op korte termijn een afspraak maken. Osteonieuwerkerk is lid van de Nederlandse Vereniging voor Osteopathie en staat geregi streerd in het Nederlands Register voor Osteopathie, waardoor bijna alle zorgverzekeraars de behande ling (deels) vergoeden. Voor meer informatie kunt u contact opne men met Ronald Terlouw, osteo paat D.O.-MRO, Raadhuisplein 33, 2914 KM, Nieuwerkerk aan den IJssel, info@osteonieuwerkerk. nl, www.osteonieuwerkerk.nl, 06- 55330597. Nieuwerkerk aan den IJssel - Af gelopen zaterdag was het feest in winkelcentrum Reigerhof in verband met het dertig jarig be staan. Twee hostessen deelde ro zen uit met daaraan kaartjes die ingevuld konden worden door de ontvangers. Ook zonder aankoop kon men in aanmerking komen voor één van de vele door Hoo- gerwaard2wielers beschikbaar gestelde prijzen.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 39