Speculaasjes 2,- Eindelijk winstpunten voor Moerkapelle Jelmar van der Spek jeugd clubkampioen Wedstrijdseizoen gestart IJsselvogels pakt volle winst CKV herfst- kampioen - facebook ff bakkers ammerlaan Skiën HART VAN HOLLAND SPOR 16 OKTOBER 2013 45 Voetbal Tennis Korfbal Korfbal Volg ons op Verjaardagstaart bestellen? www.bakkerammerlaan.nl 200 gram Grote hoekwoning met garage! Marius Richterstraat 2 te Rotterdam Nesselande B „-41 J k- A, 'I Vraagprijs 379. Moerkapelle - Moerkapelle 1 nam het zaterdag 12 oktober thuis op tegen Rijnstreek uit Nieuwerbrug aan den Rijn. Na ruim een kwartier spelen werd een mooie aanval door Rijn streek vanaf links keurig afgemaakt: 0-1. Moerkapelle pakte de draad weer op. Een vrije trap halverwege de eerst helft kon door Taco Drost net niet birmen gewerkt worden. Uit de counter daarna wist Rijnstreek via een kaats en halve lobbal de 0-2 te scoren. Moerkapelle gaf niet op. Har- men Verweij ging in de slotfase van de eerste helft goed door. Hij wist op de doellijn Wouter Noorlander te bereiken, die zorgde voor de aanslui tingstreffer 1-2. Moerkapelle ging na rust op zoek naar de gelijkmaker. Na tien minuten was het Jaron van Dom- mele die, na een mooie solo, weer de lat raakte. Opnieuw Noorlander maakte uit de rebound de gelijkma ker. Rijnstreek kwam weer op voor sprong na een goed genomen vrije trap. In de tumultueuze laatste fase van de wedstrijd gebeurde er veel. Na een forse overtreding op Harmen Verweij liepen de gemoederen op. Een speler van Rijnstreek en Verweij kon den vervolgens het veld met een rode kaart verlaten. Na een overtreding op Stefan Sallevelt scoorde Noorlander uit de penalty zijn derde doelpunt van de middag. Rijnstreek leek uit gespeeld en Moerkapelle had net iets meer over. Na nog een rode kaart voor Rijnstreek bezorgde Justin van Hoven Moerkapelle de eerste competitie overwinning van dit seizoen door de bal langs de doelman van Rijnstreek te schuiven. Eindstand 4-3. Moerkapelle - Bij tennisvereniging Love 70 werden de afgelopen we ken de jeugdclubkampioenschap pen gespeeld. Onder de meisjes bleek er onvoldoende belangstel ling, maar er waren genoeg jongens voor een aantal spannende ten- nispartijen. Poulewinnaars Timon van Dam en Jelmar van der Spek speelden zaterdag 12 oktober de finale. Jelmar won overtuigend en mag zich jeugdclubkampioen 2013 noemen. Jelmar van der Spek en Timon van Dam. Moordrecht - IJsselvogels 1 wist af gelopen weekend na vier nederlagen weer eens de volle winst te pakken. In de overgangsklasse D werd in de thuiswedstrijd met 23-11 gewonnen van Sporting Trigon 1 uit Leiden. Na een 2-2 tussenstand werd uitge lopen naar een 6-2 voorsprong. Via 6-4 werd een groter gat geslagen van zeven punten: 11-4. Sporting Trigon wist vlak na rust nog terug te komen tot 11-8 en 12-9, maar hierna was het IJsselvogels 1 dat heer en meester was op de zon overgoten velden in Moordrecht. Via 14-10 werd het maar liefst 22- 10 en vervolgens werd de wedstrijd afgesloten bij een 23-11 eindstand. Door deze overwinning komt IJssel vogels 1, net als Sporting Trigon 1, op vier punten, al heeft de laatste al een wedstrijd meer gespeeld. Regio/Zevenhuizen - Outdoor Skira- cing Bergschenhoek (OSR) had zater dag 12 oktober de eerste nationale puntenwedstrijd op het programma staan. De ski's werden geprepareerd, de wedstrijdpakken uit de kast ge haald en met de startnummers op de getrainde lijven, gingen tal van skiërs uit heel Nederland de strijd met elkaar aan. Allereerst gingen de aspiranten van start, zij skieden een strakke slalom om de stubbies (knie-hoge paaltjes). Daarna de slalom voor de scholieren, junioren en senioren. Velen eindigden in de D (diskwalificatie) omdat ze een paal misten of onderuit gingen. Na drie manches waren de winnaars be kend. Voor de OSR behaalde de Zeven- huizense Naomi Bakkeren een tweede plaats bij de scholieren dames. Naomi Bakkeren werd tweede bij de scholieren dames. Nieuwerkerk aan den IJssel - CKV Nieuwerkerk won zaterdag haar vijfde wedstrijd op rij, maar moest diep gaan voor deze overwinning op ODIK. In een bizarre slotfase, waarin van alles gebeurde, was het uitein delijk Christian Dekkers die 'man of the match' werd door de 18-17 bin nen te schieten in de laatste minuut. Nieuwerkerk was daarvoor terug gekomen van een grote achter stand, die 23 minuten voor tijd nog vier punten was. Na een 7-9 ruststand was het sterke ODIK uit gelopen naar een 9-13 voorsprong. Op karakter vocht Nieuwerkerk zich vijf minuten voor tijd terug tot 15- 15. Vier minuten voor tijd was het toch weer ODIK dat op voorsprong kwam, 15-16. Via goals van Dekkers en Kores Punt leek Nieuwerkerk te gaan winnen (17-16). Dekkers maakte echter een fout onder de korf en het was 17-17. Hij maakte zijn foutje meer dan goed en schoot zijn ploeg naar het herfstkampioen- schap. Like ons op J www.hvhonline.nl ©hartvan hol land SHART VAN HOLLAND Luxe modern vormgegeven hoekwoning met garage, een heerlijke zonnige achtertuin, keurige badkamer en maar liefst 4 of 5 grote slaapkamers. De woning wordt aan de zijkant extra gesierd door de toepassing van extra ramen waardoor je een speciale lichtbeleving op alle woonlagen ervaart. De open keuken is aan de voorzijde gesitueerd. Op de 1ste verdieping treft u de 2 ruime slaapkamers aan met een zgn. bijkeuken en extra toilet. Op de tweede verdieping is er naast de 3de en 4de slaapkamer nog een badkamer met ligbad met aparte douchecabine aan. De erfpacht is tot en met 4 april 2052 afgekocht. De woning is gunstig gelegen ten opzichte van scholen, winkelcentrum "boulevard Nesselande" (7 dagen in de week geopend), uitvalswegen, openbaar vervoer (bus/metro) en uiteraard de "Zevenhuizerplas" met het strand en de boulevard. Deze aanbiedingen gelden van donderdag 17 t/m woensdag 23 oktober Dorpsstraat 9 2912 CA Nieuwerkerk a/d IJssel Telefoon: 0180 - 33 22 22 Fax: 0180 - 32 34 49 E-mail: info@vdpanne.nl Website: www.vdpanne.nl

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 45