TE KOOP: A Van der Vliet wint internationaal toernooi IJsseldames winnen afgetekend NieMo doet zichzelf tekort Sterk optreden Geisha Vervolg naj aars- driekamp Voor uw smartphone tablet Ook Accessoires en hoesjes Uw Computerwinkel OOSTEINDE 79 IN MOORDRECHT VRAAGPRIJS 169000 K K Schermreparatie Achterkant vervangen Wifi herstellen I/O en volume knop 46 HART VAN HOLLAND SPORT16 OKTOBER 2013 Judo Hockey Waterpolo Judo Jeu de boules www.sphinx1.nl Dorrestein 3 2912BC Nieuwerkerk a-d IJssel Tel:0180323738 Unieke woning, 1/3 deel van een gerenoveerde boerderij uit 1880. Ligging aan de dijk bij de Hollandsche IJssel. Kom kijken en verbaas u over de ruimte! Nieuwerkerk aan den IJssel - De 16-jarige Jeffrey van der Vliet, uit komend in de gewichtsklasse -50 kilogram tot achttien jaar, heeft zondag 13 oktober het sterk bezette toernooi van Alkmaar gewonnen. Een goede start van het nieuwe seizoen, met twee weken geleden al een overwinning op het toernooi Nieuwerkerk aan den IJssel - De hockeysters van De IJssel speel den zondag 13 oktober op eigen veld tegen Pelikaan uit Roosen daal. De IJssel startte twijfelend, Pelikaan had de touwtjes in han den. Door goed verdedigen werd Pelikaan echter niet echt gevaar lijk. Na een kwartier kwam het combinatiespel goed op gang en al snel waren de rollen omge draaid. Pelikaan stond flink onder druk. Karen Stange liep met een mooie actie de cirkel in, Jorien Haubrich schoot de 1-0 binnen. Daarna was de druk aan Nieuwer- kerkse zijde eraf en werd aanval na aanval opgezet. Anne Stange kwam met een goede actie door de cirkel heen en speelde Katinka van Briemen aan, die de 2-0 bin- nentikte. Anne Stange vergrootte zelf de voorsprong naar 3-0. Na rust gingen de IJsseldames door met fel hockeyspel. Karen Stange tekende voor de 4-0 en Pelikaan kwam niet meer onder de druk uit. Julia Wetsteijn liep vanaf de linkerkant door naar de cirkel en schoot hard en hoog de 5-0 op het scorebord. A-junior Denise Buchbot kreeg in de cirkel de bal aangespeeld en met een mooie actie omspeelde zij de keepster, 6-0. Vlak voor tijd maakte Hau brich haar tweede doelpunt van de middag en bepaalde de eind stand op 7-0. in Made. Zijn jongere broer Mitchel werd hier derde. Nieuwerkerk aan den IJssel/Moor- drecht - In het Polderbad begonnen de waterpoloërs van NieMo-Van Vliet scherp aan de ontmoeting met De Linge/PCG 2. Luuk Janssen en Robert den Arend scoorden 2-0. In de tweede periode namen de bezoe kers een voorsprong. "Wij speelden gehaast en gingen ons op randzaken focussen", zegt coach Nardo Souisa. "Zo hadden we meer aandacht voor elkaar en de scheidsrechter dan voor het teamspel."Jeugdspeler Or lando Duivestein maakte indruk met een assist op Luuk Janssen en een eigen treffer. Jos van Tiel maakte 5-5. In de slotperiode kwam NieMo door goals van Luuk Janssen en Ro bert den Arend op 7-5. Daarna kre gen de bezoekers ruimte om dichtbij te komen en hadden met een over- talsituatie in de laatste minuut de kans om winnend uit het Polderbad te vertrekken. Eindstand 7-7. Nieuwerkerk aan den IJssel - Meer dan twintig clubs waren onlangs op het vijftiende berentoernooi in Zuidland. Budoclub Geisha was ver tegenwoordigd met vier judoka's. Gabriël Hofland werd verdienstelijk tweede. Het lukte Guus Lathouwer om elke wedstrijd zijn tegenstander naar de grond te krijgen en te scoren. Het resultaat was een eerste plaats. Na een aftastende eerste periode was Karin van Leeuwen trefzeker in de tweede periode. Na de helft wissel kwam de strijd pas echt op gang. Het team van trainer/coach Kevin Neleman hield de snelheid erin en wist de druk op d'Elft op te voeren. Karin van Leeuwen was van grote waarde door nog twee goals op haar naam te zetten. Toen Christa Versteeg 4-1 op de klok zette in de laatste periode leken de drie winstpunten binnen. Door een aantal individuele fouten konden de Delftse bezoekers toch bijkomen en werd het uiteindelijk 4-4. Op de zes judomatten werd vrijwel continu gejudood. Nieuwerkerk aan den IJssel - Op het terrein van Jeu de Boules Club Nieuwerkerk is de tweede ronde van de najaarsdriekamp afgewerkt. Met wisselende teams werd doublette gespeeld. Na een lange speelavond was er één speler met een volle winst, Cor Visser. Tweede en derde werden Ernst Harms en Leen van der Hoek. Doordat de winnaars van de eerste ronde punten ver speelden ligt de uitkomst van de driekamp nog helemaal open. Kerklaan 38B Nieuwerkerk a/d IJssel tel.: 0180 - 313 370 makewS W De Smidse 36 Moordrecht tel.: 0182 - 370 774 ||:J info@vanleeuwenmok.nl www.funda.nl www.vonleeuwemnak.nl NVM

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 46