De Hypotheekshop opent nieuwe vestiging "Overgangsklachten? Er is meer aan te doen dan u denkt!" HART VAN HOLLAND BEDRIJVIGHEID 23 OKTOBER 2013 23 Bekkenbodemwerkgroep regio Gouda organiseert op woensdagavond 30 oktober 2013: \W.'& Van der Linde Interieur Bleiswijk adviseert professioneel bij persoonlijke inrichting Er gebeurt van alles op zakelijk gebied in het verspreidingsgebied van Hart van Holland. Op deze pagina verwelkomen we nieuwe bedrijven, bezoeken open dagen, geven informatie over prijsvragen en doen verslag van jubilea en andere zakelijke hoogtepunten. BEDRIJVIGHEID IN DE REGIO Gouda - Vrouwen die de overgang in gaan ondergaan hormonale verande ringen. Door deze veranderingen kunnen vrouwen diverse klachten krijgen, de zogenaamde "overgangsklachten". Vaak wordt er gedacht:Het zal er wel bij horen" en lopen vrouwen er gewoon mee door. Waddinxveen - De Hypotheekshop heeft er sinds 1 oktober in Wad dinxveen, aan de Kerkweg-Oost 224, een nieuwe vestiging bij. De Hypotheekshop is de grootste onafhankelijke hypotheekadvies keten in ons land, waar iedereen welkom is voor een helder en be trouwbaar advies dat zorgt voor 'financiële nachtrust'. Eerlijk en onafhankelijk advies Nieuwe Hypotheekshop-adviseur Ashraf Boutrus voelt zich als een vis in het water bij De Hypotheekshop. "Onze klanten krijgen ongekleurd advies omdat we niet gebonden zijn aan een bank, verzekeraar of andere financiële instelling. Wij vergelijken hypotheken van allerlei I verschillende aanbieders en zetten de meest gunstige voor de klant op een rijtje, zowel qua voorwaarden als rente. Dat stelt klanten gerust, want zo weten zij zeker dat hun belangen bij ons voorop staan." Goede nazorg Ook na het afsluiten van een hy potheek kan de klant op De Hypo theekshop blijven rekenen. Daar voor zorgt de Advies Periodieke Keuring (APK) Service Hypotheken. Gedurende de looptijd van de hy potheek houdt De Hypotheekshop in de gaten hoe de rente- en marktontwikkelingen verlopen. Als de hypotheek beter of voordeli ger kan, krijgt de klant een sein tje. Meer informatie over de APK Service Hypotheken is te vinden op www.hypotheekshop.nl/apk Boutrus: 'Ons doel is om de klant onbezorgd en betaalbaar te laten wonen in het huis van zijn dro men. Want woongenot heeft alles te maken met de eerder genoemde 'financiële nachtrust'. En daar zor gen wij voor. Kom daarom langs. Het eerste kennismakingsgesprek is voor onze rekening!' Meer info: De Hypotheekshop T 0182 30 01 83 E waddinxveen 1018@hypotheek shop.nl W: www.hypotheekshop. nl/waddinxveen De geregistreerde bekkenfysiothe rapeuten van regio Gouda hebben veel te maken met vrouwen in de overgang. Om vrouwen meer in zicht te geven in welke veranderin gen er kunnen ontstaan en wat er aan gedaan kan worden, organise ren zij gezamenlijk een informa tieavond met interessante sprekers. Mevrouw van der Wijk, gynaeco loog, zal u vertellen over de veran deringen waar zij als gynaecoloog mee te maken heeft, denk daarbij bijvoorbeeld aan verzakkingen. De heer Leusink, seksuoloog, neemt u mee in de veranderingen op seksueel gebied en geeft inzicht in wat u op dit vlak kunt doen wan neer u in de overgang bent. Mevrouw Schuurmans, overgangs consulent, zal de algemene veran deringen bespreken en uitleggen wat zij als overgangsconsulente voor u kan betekenen. Mevrouw Blonk en mevrouw Deuss zullen u, namens de bekkenfysio therapeuten, vertellen wat gere gistreerde bekkenfysiotherapeuten voor u kunnen betekenen op het gebied van overgangsklachten. U kunt daarbij denken aan bekkenbo- demproblematiek. Aan het einde van deze avond heeft u een aantal handvaten ge kregen om meer grip te hebben op de klachten die u tijdens de over gang kunt verwachten. Wanneer: Woensdagavond 30 oktober 2013 Tijd: 19.30-21.30 Locatie: De Veste, Ridder van Catsweg 300 te Gouda Toegang:Gratis www. Informatieavond.info Bleiswijk - Met een uitgebreide showroom van circa 1500 m2 biedt Van der Linde Interieur een keur aan mogelijkheden op het gebied van wo ninginrichting. Met meer dan 100 jaar ervaring kan worden gesteld dat Van der Linde Interieur een begrip is in Zuid-Holland. Ongeacht of de behoefte bestaat aan een complete inrichting of één rolgordijn, het bijbehorende advies is altijd professioneel, meedenkend in de juiste prijsstelling en afge stemd op de persoonlijke behoefte en smaak. Met behulp van sfeervol, tot in detail, ingerichte stijlkamers worden bezoekers in de gelegen heid gesteld om hun smaak en keu ze te bepalen. Geheel vrijblijvend kunnen adviezen en vragen worden gesteld aan het creatieve team. In terieuradvies kan worden gegeven aan de hand van schetsen of desge wenst in 3D uitvoering opgemaakt door binnenhuisarchitecten en interieuradviseurs. De creativiteit van de bedenkers wordt uitgevoerd door eigen stoffeerders en meu belmakers met een absolute am bachtelijke touch. 'Het is belangrijk dat je goed kunt luisteren naar de persoonlijke wensen van je klant en deze kunt vertalen in een woonom geving waarin iedereen zich thuis voelt' aldus Daniël Azzaro, een van de interieuradviseurs. Woningstof fering, slapen en wonen, alles onder één dak. Makkelijk bereikbaar op een rustige locatie met eigen par keergelegenheid, kinderspeelhoek en zelfs een lunch in de gezellige pantry... aan alles wordt gedacht. Het team van Van der Linde Inte rieur laat bezoekers vrijblijvend kennis maken met haar adviseurs en interieurarchitecten. Zelfs in het maken van een afspraak bui ten de reguliere winkeltijden is van der Linde Interieur creatief. Meer LINDE info: www.vanderlinde.net J. van der Heydenstraat 48, 2665 JA Bleiswijk T 010 2040100 Nieuwerkerk aan den IJssel - Voorheen had Shoe-Traffic in de Reigerhof een aanbod van dames-, heren- en kinderschoenen. Sinds april focust de winkel zich op schoenen, kleding en accessoires voor dames in het goed kopere segment. "We kopen wekelijks nieuwe schoenen en kleding in, waardoor we een steeds wisselend en actu eel aanbod in de winkel hebben," vertelt eigenaar Dick Groen. "Door deze manier van inkopen hebben we een grotere omloopsnelheid en kunnen we ook scherpe prijzen bieden." Langs de wand van de winkel is het aanbod aan schoenen en laar zen sfeervol uitgestald. In het mid den van de winkel hangt de trendy kleding op kleur gesorteerd. Daar naast worden bijpassende acces soires aangeboden zoals tassen, ceinturen en portemonnees. Alles tegen aantrekkelijke en betaalbare prijzen. 'New Arrivals' staan bij de ingang, zodat de klanten in een oogopslag kunnen zien of er nog leuke nieuwe items zijn binnenge komen. Verkoopsters Diana en Karin helpen graag bij het uitzoeken van een totale outfit. "Het is inmiddels goed bekend bij het publiek dat we ook kleding hebben," vertelt verkoopster Karin. "Door de aantrekkelijke prijzen, zien we klanten ook al regelma tig terugkomen." De verkoopsters zijn enthousiast over het nieuwe aanbod en vinden het erg leuk om te adviseren bij een totale outfit. "Het is een uitdaging om iemand helemaal aan te kleden die dan te vreden de deur uitgaat." Shoe-Traffic, Reigerhof 134. Ope ningstijden: maandag t/m vrijdag 09.30 - 17.30, vrijdagavond tot 21.00 en zaterdag van 09.30 - 17.00 uur. T 0180-313797

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 23