ill i i in Lezing over Katinka van Rood Er werd gebridged... T ft 'Tt 1« A Benefietconcert voor CliniClowns Nacht van de Nacht B INSTALLATIE Jubileumconcert El Jakim ,V| - I HART VAN HOLLAND ZEVENHUIZEN/MOERKAPELLE 23 OKTOBER 2013 35 s I - luzirip i/cruv AJcirYK^tt (M/V) m intratum Zevenhuizen - Kunsthistorica Detty Mol houdt woensdag 13 november een lezing over het werk en leven van kunstenares Katinka van Rood in de bibliotheek aan de Dorps straat. Katinka van Rood [1913-2000] was beeldhouwster en jarenlang lerares van prinses Beatrix. Van Rood te kende onder andere voor de munt 'de dubbelkop' die bij de troonswis seling in 1980 in omloop werd ge bracht. Verschillende portretbustes van Juliana en Beatrix in rechts zalen en stadhuizen zijn van haar hand. In november is er een ten toonstelling van deze kunstenares op 't Loo en verschijnt er een boekje over haar leven en werk. De lezing vindt plaats van 20.00 tot 22.00 uur; de toegang bedraagt 5 euro. Voor meer informatie: www.bibliotheekdegroenevenen.nl of www.dezevenmuzen.nl Aanmelden (gewenst): 0180-638388, in de bibliotheek of via www.bibliotheekdegroene- venen.nl Zevenhuizen - De zesde, tevens laatste, zitting van de eerste com petitieronde van dit seizoen bij BC Zevenhuizen, gespeeld op dinsdag 15 oktober, is in de A-lijn met een percentage van 59,05% gewon nen door Janna Bruil en Herman Zevenhuizen - Het interkerkelijk gospelkoor El Jakim vierde onlangs haar 25-jarig bestaan met een ju bileumconcert. Dat meldde dit blad ook vorige week, er werd toen ech ter een verkeerde foto bij geplaatst. We onthouden de lezers de juiste foto niet: bij deze. Derksen; Ruud Bantje en Mark de Wall 55,21%. B-lijn: 1. John de Clercq en Marion Kerklingh met 58,14%; 2. Ine den Bogter en Wim Burger 53,97%. Zij promoveerden naar de A-lijn, samen met Rieneke en Ed Keizer en Bas en Herma Dul- f* t1 n&t* laart. C-lijn: 1. Annemarie Dekkers en Tony Vermeulen 62,09%; 2. Yvon ne Versteeg en Joke Wiebes met 57,3%. Zij promoveerden naar de B-lijn samen met Annelies Brans en John van Eijk. Regio - Met de 'Nacht van de Nacht' worden mensen bewust gemaakt van lichtvervuiling en van de mogelijkheden om deze vorm van vervuiling terug te dringen. 'De Nacht' wordt georganiseerd door de Natuur- en Milieufede raties in samenwerking met Natuur Et Milieu. Nederland kent maar weinig echt donkere plekken. Sterker nog; Ne derland behoort tot de landen met de meeste lichtvervuiling. De be doeling van de Nacht van de Nacht is mensen te laten genieten van de donkere nacht en dit onderwerp breed onder de aandacht brengen. Ook Natuur- en Vogelwacht Rot- ta vindt dat de nacht donker zou moeten zijn en doet daarom mee aan dit initiatief. Op het achterter rein van Rotta, aan de Hoeksekade 164 in Bergschenhoek, staat op zaterdag 26 oktober van 19.30 tot 22.00 uur een aantal telescopen opgesteld waarmee men een blik op het heelal kan werpen. Deskun digen van Euroster zijn aanwezig voor het geven van informatie. Voor meer informatie: www.rotta-natuur.nl. Zevenhuizen - De opbrengst van het jaarlijkse benefietconcert van De Kleine Trompetter, op zaterdag 30 november, is deze keer bestemd voor de CliniClowns. Deze stichting zet zich in voor alle zieke en ge handicapte kinderen in Nederland. CliniClowns is bekend van de be zoekjes van de vrolijke clowns aan ziekenhuizen en zorginstellingen. Daar staat vaak ook een inter actieve Speelkoffer voor de mo menten dat de clowns er niet zijn. Veel zieke kinderen worden echter ook thuis verzorgd. Zij komen hun lotgenootjes en de clowns tegen in de online club Neuzenroode. Daarnaast worden diverse clow neske evenementen voor speci fieke groepen kinderen georga niseerd en is er het CliniClowns College, een unieke beleveniswe reld voor zieke kinderen en hun familie. Voor meer informatie: www.cliniclowns.nl of www.dekleinetrompetter.nl. HdlTStïld Installatiebedrijf Haitsma uit Bleiswijk zoekt per direct: Service- en installatieburo Haitsma b.v. is een familiebedrijf en al ruim 40 jaar een begrip in Bleiswijk en omstreken. Haitsma telt circa 30 medewerkers en is een gecertificeerd totaalinstallateur voor loodgieters-, luchtbehandelings- en verwarmingswerkzaamheden. Als regionaal bedrijf richten wij ons op de particuliere en kleinzakelijke markt. Werkzaamheden: Het aanleggen, repareren en onderhouden van dik- en dunwandige c.v. installaties. Het aanleggen, repareren en onderhouden van gas- en waterleidinginstallaties in woning en utiliteitsbouw. Het aanleggen, repareren en onderhouden van riolerings- en hemelwaterafvoersystemen. Het aanbrengen, repareren en onderhouden van grootbekledingen en dakbedekkingen. Het monteren en repareren van (luxe) sanitair. Functie-eisen: Opleiding installatietechniek. Enkele jaren relevante en aantoonbare werkervaring. Zelfstandigheid en organisatorisch vermogen. Goede omgangsvormen, klantvriendelijk en servicegericht. Woonachtig in de regio en in bezit van een geldig rijbewijs B. Leeftijd 25-45 jaar. Bereid om bedrijfsgerichte cursussen te volgen. Wat bieden wij? Na gebleken geschiktheid een vast dienstverband. Uitstekende salariëring en secundaire arbeidsvoorwaarden Aantrekkelijke en afwisselende functie. Interesse? Herken je jezelf in het profiel en durf je de uitdaging aan? Stuur dan binnen 14 dagen je sollicitatiebrief met curriculum vitae naar: Service Installatieburo Haitsma T.a.v. de Directie, Postbus 212665 ZG Bleiswijk of stuur een email naar info@haitsmabv.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. info@haitsmabv.nl T (010) 521 4577 www.haitsmabv.nl Er was eens een tuincentrum in Zeven huizen waar alle medewerkers droomde van een winkel vol sprookjes en fantasie. Na lang beraad werd besloten om dit najaar de droom om te zetten in werke lijkheid. Wekenlang werd er van zons opkomst tot diep in de avond diverse kasteeltorens, een zwevende trap en zelfs het huis van Hans Grietje getimmerd. Honderden wanden zijn er geschilderd en alle stellingen werden ingericht met de mooiste artikelen. Onze droomwinkel is af en om dit te vieren nodigen wij alle kinderen uit de omgeving uit voor een betoverde avond vol plezier. Zaterdagavond 26 Oktober organiseren we een zeer speciale koopavond. Tussen 17:00 en 21:00 uur is de winkel extra geopend voor alle kinderen (en hun ou ders) uit de omgeving. Je kan schommelen in de Fantasyboom, je uitleven op het springkussen en er staat zelfs een zweefmolen in de winkel. Los jij de speurtocht op of ga je liever sprookachtig knutselen? Altijd al op de foto gewild met een uil, of durf jij een echte slang om je nek te nemen? Voor jou een stoere glittertattoo of kies je voor een geschminkt gezicht. Kom dan met je broer, zus, vader, moeder, opa of oma naar de allereerste Kidsnight! Kom je verkleed dan krijg je een mooi cadeautje. kleurt je leven

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 35