VAN DER HAMMEN Ëu Voor mensen, door Heijman vijfde op NK Generatietoernooi Moerkapelle bekert verder bjuikker^ Nieuwerkerk onderuit bij Magreb MASTERS EPN HART VAN HOLLAND SPOR1 23 OKTOBER 2013 47 Judo Badminton tjeerdsha Voetbal Volg ons op Voetbal lAxyv wiaj ItbAte&rt, -tVv örw Wekelijks vers geroosterde koffiebonen Cadeaupakketten Losse theesoorten: wit, groen, zwart Bestel online uw brievenbusverpakking! Keukens Glasweefsel behang Toilet renovatie Tegelwerk Onderhoud Kitwerk Laminaat vloeren Badkamer renovatie Electra Timmerwerk Schilderwerk op de Email: ajsmontage@planet.nl Tel. 06-51282366 Moordrecht Profiteer nu van de BTW verlaging TEA COFFEE Keuken renovatie Stucwerk Verbouwingen Leidingwerk NOTARISKANTOOR Heijman judode om het brons tegen Tjeerd Tjeerdsma uit Heerenveen. Nieuwerkerk aan den IJssel - Bad minton Club Nieuwerkerk hield vrijdag 18 oktober een Generatie- toernooi. Jeugdleden konden sa men met senioren inschrijven of seniorleden met kinderen die nog De thuisclub begon scherp en met veel agressie aan de topontmoeting en probeerde Nieuwerkerk vanaf de eerste minuut op eigen helft vast te zetten. Dat lukte ook, waardoor Nieuwerkerk niet in de gelegenheid kwam echt in het spel te komen. geen lid zijn. De zaal was overvol met spelers die normaliter vaak al leen op de tribune te vinden zijn. Aan het begin van de herfstvakan tie een leuke start om elkaar wat beter te leren kennen. Vooral op het middenveld werd de ploeg opgejaagd en gingen veel du els verloren. De thuisclub schuwde daarbij de tackle niet en als het ris kant werd wisten zij verbaal handig de scheidsrechter van kaarten af te houden. In de tweede helft liep het Nieuwerkerk aan den IJssel - Ju doka Jim Heijman (17) was een van de negen senior judoka's die dit weekend in Rotterdam in de klasse tot 73 kilo streed om de landstitel. Heijman verloor de eerste wedstrijd van Bram Crans en ging zo naar de herkansingsronde. Daar won hij met ippon van Richard Smit (24) en van de Nijmeegse Hugo Heinen. Daarna mocht hij tegen Tjeerd Tjeerdsma uit Heerenveen om het brons ju doën. Lang stond Heijman voor maar uiteindelijk moest hij aftikken in een beenklem. Heijman werd, als aspirant, knap vijfde bij de senioren. @hartva"nholland l aHART VAN HOLLAND wel tegen kaarten aan, maar toen was de strijd al min of meer ge streden met een 2-0 ruststand. Na rust kwam Nieuwerkerk wat beter en scherper uit de startblokken. Het won nu ook duels, maar de Utrech ters bleven op alle fronten beter en scoorden in de 70e minuut 3-0. In de slotfase deed Nieuwerkerk ein delijk iets terug. Remy Broekmans zette goed door en aanvoerder God- win Falix schoot de 3-1 op het bord. Moerkapelle - Moerkapelle speelde zaterdag 19 oktober in Maasdijk het bekerduel tegen de plaatselijk voet balvereniging. De gretige en alerte Justin van den Hoven was er in de derde minuut als de kippen bij toen verdediger en doelman elkaar even niet begrepen. Hij pikte de bal af en schoot deze netjes binnen. Maasdijk probeerde aanvankelijk met de lan ge bal de achterhoede te verrassen maar dat lukte niet. Moerkapelle wist met goed spel over de flan ken het de tegenstander moeilijk te maken. Halverwege de eerste helft werd een prima aanval over links via Stefan Sallevelt, Van den Hoven en Jaron van Dommele door de laatste keurig afgemaakt. Na rust zette Maasdijk stevig aan. Dat maakte het voor de verdediging van Moerkapelle niet makkelijker, maar de counters kwamen hierdoor nog meer tot zijn recht. Na drie mi nuten spelen was Van den Hoven die Thijs van Nieuwkoop alleen voor de keeper zette. Deze slaagde er niet in te scoren. Maasdijk drong nog meer aan maar de verdediging van Moer kapelle gaf geen krimp. Moerkapelle profiteerde in de slotfase goed van de ruimte die het voorin kreeg. Jurn Hoogma veroverde de bal op het middenveld, ging goed door en zet te de wedstrijd met een keurig pas seerbeweging op slot 0-3. Nieuwerkerk aan den IJssel - De ploeg van trainer Oscar Biesheuvel ging zondag 20 oktober in Utrecht tegen Magreb'90 verdiend met 3-1 onderuit. De gastheren waren op alle fronten beter en zijn door dit resultaat met de maximale score alleen koploper. AJS MONTAGE Dorpsstraat 80 2761 AG Zevenhuizen (ZH) 06 - 43 76 27 68 of 0180-63 1333 floor@mastersteaandcoffee.nl www.mastersteaandcoffee.nl Branderijwinkel op vrijdag en zaterdag geopend Wij nodigen u graag uit voor onze vrijblijvende informatiebijeenkomst op maandag 4 november aanstaande om 19.30 uur in het clubgebouw van de voetbalvereniging Be Fair, gelegen aan de Toernooiweg 101 te Waddinxveen (ingang vanaf de Plasweg). De bijeenkomst gaat over de AWBZ en de eigen bijdrage, de laatste ontwikkelingen in de erf- en schenkbelasting en de mogelijkheden die u heeft om heffing van erfbelasting in de toekomst te voorkomen. De avond zal een luchtig karakter hebben en zal omstreeks 21.00 uur eindigen. Tijdens de avond is er ook gelegenheid tot het stellen van vragen. Voor de meer persoonlijke vragen verzoeken wij u na afloop van de bijeenkomst een afspraak te maken op ons kantoor. Heeft u belangstelling voor deze avond meld u dan aan op onderstaand emailadres van ons kantoor. Er zijn voor 4 november nog maar een beperkt aantal plaatsen beschikbaar. Bent u slecht ter been, laat het ons dan van tevoren even weten. Dorpsstraat 100 2761 AH Zevenhuizen Postbus 91 2760 AB Zevenhuizen Telefoon 0180-631611 Telefax 0180-633443 E-mail: info@notariszevenhuizen.nl www.notariszevenhuizen.nl

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 47