€0.69 Mü Afscheidsdienst dominee Lustig Kunstlezing over Romeins Glas Koffieuurtje voor senioren Mannenkoor Scheveningen in Nieuwerkerk Literaire avond met Jan Brokken Sint op bezoek? 5kg 3.95 VAN VER SPEK urn 2x 1 kg 1.95 Akkerweg 8 te Moerkapelle BLOEMKOOL Zoete Clementina MANDARIJNEN DROSTE CHOCOLADE LETTERS 3voor 5.50 HEIDEPLANTEN 6voor 4.99 Vraagprijs 235. De vraagprijs is inclusief een cheque van €10.000f- voor een nieuwe keuken. HART VAN HOLLAND NIEUWERKERK AAN DEN IJ5SEL 30 OKTOBER 2013 17 Gideonbijeenkomst Uit eigen boomgaard ELSTAR Hollandse grote www.spektuin.nl www.spekvers.nl Sfeervolle, uitgebouwde eengezinswoning met voor- en achtertuin gelegen in een ruim opgezette woonwijk. Bijzonderheden: De woning is goed onderhouden. Volledig voorzien van dubbel glas. 6 slaapkamers Prettige ligging in een rustige en kindvriendelijke omgeving. ERA Nieuwerkerk aan den IJssel - Het christelijke mannenkoor Scheve ningen treedt zondag 10 november op in de Open Deur Dienst in het Ontmoetingscentrum. Voorganger is dominee Wim van der Kooij; het orgel wordt bespeeld door Jan van Westenbrugge. Het thema van de dienst is 'ziende blind zijn?' Aan vang 17.00 uur, zaal open 16.50 uur. Nieuwerkerk aan den IJssel - Ouderenadviseur Mattanja van Oudenaarden is woensdag 6 no vember tussen 10.00 en 11.00 uur in de Huiskamer van flat De Mei- Nieuwerkerk aan den IJssel - Au teur Jan Brokken groeide op met de vraag 'Wie riep tijdens de Tweede Duitsters af over Rhoon'. Hij schreef er het boek 'De Vergelding' over. Brokken onderzocht wie in 1944 achter de dood zat van een Duitse soldaat, die op een hoogspannings kabel liep. Hoewel onduidelijk was of hij stierf door een ongeluk of doorn 1A aanwezig om senioren te ontvangen die elkaar hier voor de gezelligheid kunnen ontmoe ten en om hun eventuele vragen te beantwoorden. door sabotage, sloeg de Wehrmacht hard terug. Zeven jonge mannen werden opgepakt en geëxecuteerd stoken waardoor vrouwen en kin deren dakloos raakten. Brokken deed een poging de waar heid te achterhalen. De schrijver denkt dat van een ongeluk geen sprake was, maar de plek waar Nieuwerkerk aan den IJssel - Met als thema 'De armen van God' vindt zondag 3 november in de Gide- onschool aan het Kroonkruid 107 een Gideonbijeenkomst plaats; een laagdrempelige bijeenkomst voor mensen die zoekende zijn naar het geloof. Aanvang 11.30 uur, inloop vanaf 11.00 uur. de militair stierf ligt nu begraven onder de A15. Belangrijker dan hoe de aanslag is gepleegd vindt gewone mensen in de oorlog?' De literaire avond, op dinsdag 12 november, begint om 20.00 uur; de toegang bedraagt in de voorver koop 5 euro en aan de zaal 6 euro. Voor meer informatie: www.biblio theeknieuwerkerkaandenijssel.nl. Nieuwerkerk aan den IJssel - Do minee Lustig neemt zondag 3 no vember afscheid van de hervormde gemeente Nieuwerkerk aan den IJs sel. Lustig, die ruim vijfjaar als pre- Nieuwerkerk aan den IJssel - Op initiatief van Vrouwen van Nu ver zorgt kunsthistoricus Hans van Ros- sum op donderdag 7 november om 10.00 uur in dorpshuis De Bata vier een lezing over Romeins Glas. Van Rossum vertelt over hoe Nieuwerkerk aan den IJssel - Na een jaartje afwezigheid zit de or ganisatie van de Sinterlaascen- trale weer klaar om alle verzoeken voor een bezoek van Sinterklaas te noteren. Zowel voor donderdag 5 december van 17.00 tot 20.00 uur als voor vrijdag 6 december van 17.00 tot 20.30 uur kan een bezoek van Sinterklaas en Zwar te Piet gereserveerd worden. De Sint pendelt heen en weer tussen selande. De kosten van een visite bedragen 27,50 euro. Reserveren kan tot maandag 25 november via sinterklaascentrale@gmail.com of (van maandag tot en met vrijdag tussen 18.00 en 20.00 uur) via 06- 10450853. dikant aan de gemeente verbonden was, vertrekt naar Zeist. De afscheidsdienst wordt gehouden in de Oude Kerk en begint om 15.00 uur. glasmakers in het verre verle den werkten en hoe de kennis van glas zich in de loop der eeuwen heeft ontwikkeld. Ook niet-leden zijn welkom. De toegang is vrij. Voor meer informatie: www.vrou- wenvannu.nl/nieuwerkerk-ad-ijssel. Op de foto met Sinterklaas Op zaterdag 30 november is Sin terklaas met een aantal van zijn Pieten vanaf 11.30 uur aanwezig in winkelcentrum Reigerhof. Tussen 13.00 en 15.30 uur kunnen de kin deren met Sint en Piet op de foto. De opbrengst van beide acties is bestemd voor het ondersteunen van een jongerenreis naar Oekra- ine waar de jongeren in het kader van Youth for Christ aan de slag -»1U-. care centre' en de rest van de op brengst is bestemd voor stichting Jarige Job. Deze stichting trakteert kinderen uit de armste gezinnen in de samenleving op een leuke dag. Voor meer informatie: www.jarige-job.nl. w"J iij mm Bredeweg 116 Zevenhuizen (naast A12) Telefoon: 0180 - 631511 Voor meer aanbiedingen: Groente fruit en tuin Woensdag 6 november gesloten! Geldig t/m 5 november Dorpsstraat 146 - 2761 AH Zevenhuizen Tel.: (0180) 6316 55 - www.perdijkmakelaardij.nl

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 17