Het Mekka Wijn en Versspecialiteiten De Noordzee Jumbo helpt Zonnebloem Expositie schilderijen Winnie Wielage Oud papier Droomdekentjes maken Mantelzorg bijeenkomst OP DE NIEUWE WINTER COLLECTIE www.ieds-webshop.nl DE AMBACHTELIJKE SLAGER www.facebook.com/iedskinderkleding Riblappen 1 kiio10,50 Botermals baklap 100 gram1,98 Shoarma rollade 100 gram1,48 Div. gebraden gehakt 100 gram0,98 Gebraden gehaktbroodje0,98 Gehakt half om half per kilo ..5,00 Rundergehakt per kilo7,00 HART VAN HOLLAND 30 OKTOBER 2013 19 Iedere dinsdag en woensdag gehaktdag. Dorpsstraat 168 2761 AJ Zevenhuizen Tel: 0180-63 18 68 hetmekkka@gastrovino.nl gevel te knallen. En dan ouderen die slecht ter been zijn... Als het in de winter glad is en er sneeuw ligt, dan wordt dit een skibaan. Dit is mijn ogen weer een blunder van de bovenste plank, de gemeente moet zich diep schamen. Zeker met de vergrijzing in de samenleving; diep treurig! FJ.H. Thoen, Moerkapelle Ingezonden brieven mogen maximaal 350 woorden lang zijn en moeten voorzien zijn van uw naam. De redactie behoudt zich het recht voor om ingezonden brieven te weigeren of in te korten. Moerkapelle - Tot mijn grote verba zing en schrik zag ik hoe de stoep bij de nieuwbouw van winkels en hui zen in de Dorpsstraat is aangelegd. Het lijkt wel een hindernisbaan, hoe haal je het in je hoofd om zoiets te bedenken. En dat het ook nog goed gekeurd is door de gemeente. Het lijkt de Noordzee bij windkracht 9 wel. Rolstoel- en kinderwagenon- vriendelijk, je moet over goede rem men beschikken om niet tegen de Zevenhuizen - De plaatselijke Jumbo supermarkt helpt de plaatselijke af deling van De Zonnebloem een handje. Bij het inleverpunt van lege fles sen en kratten in de supermarkt staat een collectebus waar statiegeld bonnen voor De Zonnebloem kunnen worden ingeleverd. Zevenhuizen - De papiercontainer van de Wereldwinkel staat donder dag 7 en vrijdag 8 november bij de voormalige Brandweerkazerne op de Burg. Boerstraat. Oud papier, ge bundeld of in stevige dozen, kan in geleverd worden op donderdag van 12.30 tot 18.30 uur en op vrijdag van 8.00 tot 12.00 uur. De afdeling van de Zonnebloem organiseert voor haar gasten tien tot twaalf activiteiten per jaar, waaronder een boottocht, muse- umbezoek, winkelen, een bezoek aan de dierentuin, een nieuw jaars- en een oranjeborrel. De show van rolschaatsclub Rolling '90 uit Moerkapelle is ook een vast onderdeel van het programma. Om deze uitjes ook voor de komende jaren zeker te stellen is geld nodig. De afdeling komt aan inkomsten door giften van donateurs, steun van de Lionsclub en hoopt met de statiegeldactie een extraatje te verdienen. Zevenhuizen - Winnie Wielage ex poseert tot 25 november in de bi bliotheek. Wielage schildert sinds zestien jaar; in haar werk is de in vloed van meerdere docenten terug te zien. Huidig docent Rineke Kop leert Wielage vooral intuïtief te schilderen. De tentoonstelling is te bezoeken tijdens de openingsuren van de bibliotheek. Oproep vrijwilligers/chauffeurs Bestuurslid Peter Alkemade stelt dat het vrijwilligers- en chauf feursbestand aan uitbreiding toe is. "Door de groei van de af deling en de vergrijzing van de gasten hebben we steeds meer rollators en rolstoelen bij de ac tiviteiten nodig. Daarom zoeken we uitbreiding van het aantal vrijwilligers en chauffeurs die incidenteel een keer willen rij den." Voor meer informatie en aan melden: 0180-631826 en www.zonnebloem.nl Moerkapelle - De droomdeken- maaksters komen elke eerste dins dag van de maand bijeen in het Rode Kruisgebouw aan het Moer- veen 1. Op dinsdag 5 november werken de dames vanaf 13.30 uur weer verder aan de dekentjes die geschonken worden aan ernstig zieke kinderen die verblijven in het Sophia kinderziekenhuis in Rotter dam en in de Pallieterburght in Ca- pelle aan den IJssel. Het maken van de droomdekentjes is een initiatief van Stichting De Regenboogboom. Helpende handen zijn welkom. Be langstellenden kunnen binnenlopen of contact opnemen via mariejose. phylipsen@gmail.com. Moerkapelle - In woonzorgcentrum Beth-San wordt maandag 18 no vember een mantelzorgbijeenkomst gehouden met als thema 'Verande ringen in de zorg'. De kanteling van verzorgingsstaat naar participatiesamenleving wordt door spreekster C. Lubben toege licht. De lezing wordt gehouden van 19.30 tot 21.00 uur aan de Wilde Veenen 1, zaal open 19.00 uur. De toegang is vrij. Voor meer informa tie en aanmelden: 010-2640777 of mantelzorg@leliezorggroep.nl leds Kinderkleding Kado's Openingstijden: ma. 13.00 t/m 17.30 uur Dorpsstraat 32 2751 BA Moerkapelle dit/mvr. 08.30t/m i7.30uur Tel: 079-5933100 www.ieds.nl 2a- 08.30t/m 16.oouur vtstm DORPSSTRAAT 23 - TELEFOON (079) 593 14 25 - MOERKAPELLE

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 19