SliT!; Gedegen advies en Finale persoonlijke service bij jubileumactie Confero Telecommunicatie Winkelcentrum Reigerhof Vereniging voor en door ZZP'ers van Zuidpias Eigenaar Shoeby rijdt met auto de Reigerhof in Anja Otto opent de deuren van haar huis HART VAN HOLLAND BEDRIJVIGHEID 30 OKTOBER 2013 25 ri Er gebeurt van alles op zakelijk gebied in het verspreidingsgebied van Hart van Holland. Op deze pagina verwelkomen we nieuwe bedrijven, bezoeken open dagen, geven informatie over prijsvragen en doen verslag van jubilea en andere zakelijke hoogtepunten. BEDRIJVIGHEID IN DE REGIO Nieuwerkerk aan den IJssel - Vanwege het 30-jarig bestaan van het winkelcentrum orga niseerden de winkeliers van De Reigerhof een jubileumactie. Van 5 tot en met 26 oktober ontvingen de klanten bij beste ding van minimaal 5 Euro een kanskaart waarmee zij wekelijks kans maakten op een cadeau bon. Daarnaast worden uit alle ingeleverde kanskaarten nog tien prijswinnaars getrokken. Alle prijswinnaars maken tijdens de finale op zaterdag 2 november ook nog eens kans op een verblijf op bungalowpark De Scheleberg in Lunteren of op een van de an dere Topparken in Nederland. Op het middenplein van het win kelcentrum zal op zaterdag 2 november om 14.00 uur zanger en presentator Eric Newman een gezellige middag verzorgen en ook de trekking van de extra prij zen voor zijn rekening nemen. Nieuwerkerk aan den IJssel - Ei genaar Rob Schurink zag wel heel verbaasde blikken toen hij met zijn auto winkelcentrum De Reigerhof inreed. "Wilt u hem hebbenzei hij tegen het winkelend publiek, "U kunt een nieuwe Toyota Aygo Now winnen als u tijdens de Shake Week een aankoop doet bij Shoeby." Tijdens de Shake Weken van Shoe by heeft de winkel een tweeweekse folder met veel extra ingekochte aanbiedingen die nog geldig zijn tot en met zaterdag 2 oktober. "Deze weken gaan altijd gepaard met veel accenten, bombarie en gekke uitingen," vertelt Rob Schu rink "Omdat Shoeby landelijk een auto verloot en ik zelf zo'n Aygo heb, vond ik het een leuk idee om die op het centrale plein van het winkelcentrum te zetten. Dat trekt toch de aandacht en wij hebben er de ruimte voor!" Klanten kunnen tot 10 november op de website www.shoebyfashion. com/aygo aangeven waarom zij kans willen maken op de Toyota Aygo Now. De jury bepaald wie de meest originele reden heeft opge geven en de auto wint "Het zou natuurlijk fantastisch zijn als dat iemand uit Nieuwerkerk is," aldus Rob Schurink. Shoeby, Reigerhof 77, T0180- 310232. Openingstijden: maandag - vrijdag 09.00 - 17.30, vrijdag tot 21.00 en zaterdag van 09.00 - 17.00 uur. Nieuwerkerk aan den IJssel - Pieter Stolk werkt al zo'n elf jaar in de tele- comsector. In 2005 besloot hij een eigen bedrijf te beginnen. "Ik wil graag zelf met het werk en de klant bezig zijn". Met Confero Telecommunicatie brengt hij die visie in praktijk: "De klant staat voor mij centraal, ik werk altijd in overleg en in een gelijkwaardige verhouding." "Confero is een Latijns woord, dat 'samenwerken' of 'tot elkaar ko men' betekent. En dat niet alleen in woorden, maar ook in daden," vertelt Stolk. "Ik wil een partner zijn, geen verkoper. Niet stoppen met het verlenen van service na de deal. Door het bijhouden van de ontwikkelingen en het verdiepen in de wensen en bedrijfsprocessen van de klant probeer ik ervoor te zorgen dat zij altijd het beste krij gen van wat telecommunicatie te bieden heeft. En dat is veel". Confero Telecommunicatie richt zich op het midden- en kleinbe drijf. Zij kunnen mobiele en vaste telefonie verzorgen, websites ma ken en bieden ook een webapp, die op basis van een aangegeven website wordt ingericht, waardoor de gebruiker geen problemen meer ondervindt omdat hij zich meteen aanpast aan de telefoon. Pieter Stolk vindt goed overleg en een gedegen advies erg belangrijk: "Op die manier kan ik de service verle nen die de klant van mij mag ver wachten." www.confero-telecom.nl T 0180 330620 zaken uitgezocht: bij welke in stanties kan een ZZP'er terecht, welke behoefte is er aan ruimte, en andere zaken. Ook is er veel werk verricht voor de oprichting van de vereniging. Het is de bedoeling dat de vereni ging voor 1 januari 2014 actief is. "Het wordt een vereniging voor en door ZZP'ers. We willen de moge lijkheid bieden om met elkaar op drachten op te vangen door meer bekendheid te bieden over het aanbod aan ZZP'ers en we willen de mogelijkheid tot samenwerken bevorderen. Ook zullen er work shops worden aangeboden", zegt Yvonne Kervezee. Op 4 november wordt hier meteen vorm aan ge geven tijdens de bijeenkomst: er wordt een interactieve inleiding gegeven over het gebruik van so cial media bij het ondernemen. Ook is er een speeddatecarrous- sel voor ZZP'ers onderling en met een aantal bedrijven uit de regio. "De gemeente is betrokken bij de oprichting van de vereniging en biedt op de bijeenkomst ook aller lei hand- en spandiensten", aldus Kervezee. De bijeenkomst vindt plaats in het raadhuis van Nieuwerkerk aan den IJssel om 19.30 uur. Aanmelden zzpzuidplas@outlook.com Zuidpias - In mei van dit jaar hield de gemeente Zuidpias in samenwer king met de Kamer van Koophandel een bijeenkomst voor Zelfstandigen Zonder Personeel (ZZP) in de Zuidpias. Tijdens deze avond is het idee ont staan om een ZZP-vereniging op te richten. Een werkgroep organiseert voor 4 november een nieuwe bijeenkomst, waar de vereniging opgericht zal worden. Zevenhuizen - Zo'n 2 jaar geleden heeft Anja Otto de stap genomen om van haar passie haar beroep te maken: Als interieurstyliste wil zij mensen helpen met de inrichting van hun huis. "Het is heerlijk om anderen binnen ieders budget te kunnen helpen met het creëren van een warm thuis". Tijdens de Open Deur Dagen op vrijdag 1 en zaterdag 2 november opent zij tus sen 10.00 - 17.00 uur de deuren van haar eigen huis aan de Noor delijke Dwarsweg 49 in Zevenhui zen om te laten zien met welke stijl zij werkt. Anja werkt graag met stoere meu bels in een warme sobere sfeer. "Ik werk altijd op afspraak, maar tij dens de Open Deur Dagen wil ik meer mensen kennis laten maken met de stijl die ik gebruik in mijn werk als interieurstyliste", licht Anja toe. "Je kunt tijdens deze da gen sfeer proeven en ervaren wat de combinatie van enkele stoere meubels, de juiste accessoires, natuurlijke kleuren en verfsoorten kom je mensen tegen die tegen dezelfde dingen aanlopen. Het wordt simpeler om je werk te doen en je kunt zo veel meer oppak ken." Kervezee, zelf ZZP'er, spreekt uit ervaring en is erg enthousiast over het idee van een vereniging. Een werkgroep heeft een aantal doen voor de uitstraling van je wo ning". Ben je op zoek naar inspiratie voor je eigen huis, dan is een bezoek aan de Open Deur Dagen bij Anja Otto zeker de moeite waard. Er zijn tijdens deze dagen ook woonac cessoires in Anja's stijl te koop. Noordelijke Dwarsweg 49, Zevenhuizen. E-mail: anja-otto@kpnmail.nl T 06-41651816 "Er zijn maar liefst 2800 ZZP'ers in de gemeente Zuidpias actief', ver telt Yvonne Kervezee, een van de leden van de werkgroep. "Als je als ZZP'er begint, zijn er veel dingen waar je vragen over hebt. Je kunt natuurlijk steeds zelf het wiel uit vinden, maar met een vereniging

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 25