JM LEEUWENMAKELAARDIJ Proeflessenmiddag bij MOZ-Art Exploitant Moordrechtse sporthal en zwembad wil stoppen Moordrecht overklast Ammerstol Inloopspreekuur Wervelkolom (u, Kerklaan 38B Nieuwerkerk a/d IJssel tel.: 0180 - 313 370 De Smidse 36 Moordrecht tel.:0182-370 774 info@vanleeuwenmak.nl www.funda.nl NVM HART VAN HOLLAND 30 OKTOBER 2013 27 M Moordrecht - Sportfondsen wil per 15 februari 2014 stoppen met de exploitatie van het zwem bad en sporthal De Zuidpias in Moordrecht. Gemeente Zuidpias laat onderzoeken of dit juridisch mogelijk is en verzekert dat ba sisscholen, sportverenigingen en zwemmers over vier maanden niet op straat staan. "We zijn in gesprek met verschil lende partijen, waaronder het Polderbad, over de vraag of zij De Zuidpias binnen de huidige bud getten kunnen overnemen", aldus wethouder Jan Verbeek dinsdag ochtend tijdens een bijeenkomst voor de media. Sportfondsen maakte zijn voor nemen om ermee te stoppen al eerder bij de gemeente bekend. De gemeente heeft de exploitant toen gevraagd de stekker er niet al afgelopen zomer uit te trekken. Zuidpias - De vestigingen van MOZ-Art, muziekonderwijs Zuid- plas, in Nieuwerkerk aan den IJssel en Zevenhuizen openen zaterdag 9 november van 14.00 tot 16.30 uur hun deuren om belangstellen den kennis te laten maken met de diverse instrumenten waar lessen op te volgen zijn. Ook informa- Gitaarles bij MOZ-Art. tie over kennismakings- en op friscursussen is deze middag in te winnen bij de muziekschool aan de Schubertstraat 50 in Nieuwer kerk aan den IJssel en in Dorps huis Swanla aan de Burgemeester Klinkhamerweg 86 in Zevenhuizen. Voor meer informatie: www.moz-art-zuidplas.nl. Moordrecht - Met een 2-11 mon sterscore heeft Moordrecht zondag Ammerstol overklast. Ondanks dat Ammerstol twee nederlagen op rij had geleden, deed Ammerstol met tien punten uit zes wedstrijden nog steeds bovenin mee in de vierde klasse. Voor Moordrecht was dit dus een belangrijke wedstrijd, want bij winst zou de aansluiting gemaakt worden met de bovenste plaatsen. Bij verlies echter zou Moordrecht (voorlopig) definitief afhaken in de strijd om het kampioenschap. Moordrecht had moeite met de sterke tegenwind. Hierdoor kreeg Ammerstol doelkansen waarvan er in de twaalfde minuut een werd be nut: 1-0. De gelijkmaker kwam op naam van Stefan Bos die profiteerde van een slechte uittrap van de kee per. Niet veel later bracht een mooie combinatie over meerdere schijven een één-tweetje tussen Moestafa Massaoudi en Augusto Cassarotti tot stand waarna Massaoudi de bal langs de keeper kon schuiven; 1-2. Een verkeerde terugspeelbal van de rechtsback van Ammerstol bracht Bos in stelling die vervolgens de 1-3 kon aantekenen. Vlak voor rust bracht Cassarotti Moordrecht op 1-4. Jan de Joode zorgde in de tweede helft de 1-5. Ammerstol speelde vervolgens met tien man verder door een rode kaart, Moordrecht ging door met doelpunten maken tot een 1-11 stand. In de laatste minuten wist Ammerstol door non chalant spel van Moordrecht de eindstand op 2-11 te brengen. Nederlandse Vereniging van Rug patiënten De Wervelkolom houdt dinsdag 12 november van 14.00 tot 15.30 uur een inloopspreekuur in de Openbare Bibliotheek aan het Raadhuisplein. Een lid van de ver eniging is dan aanwezig voor het beantwoorden van vragen en voor Het doel van de vereniging is de individuele en gemeenschappelijke belangen van rugpatiënten te be hartigen en hen, naar vermogen, een houvast te bieden om 'overeind' te blijven. Voor meer informatie: www.nwr.nl. OJOII 1/ lowi+nn Bleiswijk - Onder het motto 'Lek ker banjeren door de blubber' wordt zondag 3 november bij De Kieviten de Najaarscross gehouden. Het par cours voert door het gras, langs oe vers, over ruiter-, bos- en over schel penpaden. Er zijn diverse afstanden: 1200 me ter (pupillen 8-11 jaar), 2400 meter (junioren 12-15 jaar), 4000 meter (junioren 16-19 jaar en senioren) en 8600 meter. De 1200 en de 2400 meter starten om 10.00 uur; de 4000 en 8600 meter om 10.30 uur. De start vindt plaats op de Meren- weg, nabij de Retraiterie. Voorinschrijven: www.inschrijven. nl; op de dag vanaf 8.45 uur tot vijftien minuten voor de start. Voor meer informatie: www.dekieviten.nl. BETER vlocht

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 27