W ZORGPARTNERS MIDDEN-HOLLAND AUTOBEDRIJF VAN REEUWIJK BOVAG B U Handtekeningenactie voorkomt sluiting Moerdregt niet More in de Schakel facebook J| bwifeker^- Activiteiten en welzijn in Centrum Moerdregt Moerdregt Betrouwbare garage, persoonlijk advies, vlakbij Rotterdam www.autovanreeuwijk.nl RDW Jongtalent concert Moordrecht Klassiek N HART VAN HOLLAND 100RDF. CH 30 OKTOBER 2013 29 www.hvhonline.nl Volg ons op Wilt u een nieuwe of goede gebruikte auto kopen? Zoekt u een Fiat-dealer nabij Capelle aan den IJssel, Rotterdam Nesselande, Gouda, Waddinxveen of in de gemeente Zuidpias? Een betrouwbaar garagebedrijf dichtbij huis of werk? Autobedrijf van Reeuwijk biedt persoonlijke service en vakkundig advies voor alle mer ken auto's. Wij zijn aangesloten bij BOVAG en Nationale Auto Pas. Onderhoud of verkoop Fiat of ander merk, nieuw of gebruikt Nieuwe auto of BOVAG-occasion. Onderhoud en APK van uw Fiat of ander merk auto. Reparatie schade-auto en schade-expertise, herstel len of vervangen ruit. Onderhoud youngtimer of oldtimer, gespecialiseerd in Fiat en Lancia. Aanschaf winterhanden, zomerbanden, trekhaak, navigatie-, audiosysteem. Advies over autofinanciering, -verzekering en -leasing. Nationale Auto F Prins Alexanderlaan 38 - 2912 AM Nieuwerkerk a/d IJssel - T 0180 312200 E info@autovanreeuwijk.nl Moordrecht - Uit onvrede met de voorgenomen sluiting van zorg centrum Moerdregt verzamelde SP Zuidpias de afgelopen weken ruim 2200 handtekeningen. Bestuurder Simon de Jong van Zorgpartners Midden Holland nam woensdag 23 oktober de enveloppe met handte keningen in ontvangst uit handen van bewoonster Willy Gouw. De Jong begrijpt dat 'het een hard ge lag is' maar 'het verandert niets aan mijn besluit'. Door Kristien Zuidland Het actiecomité tegen sluiting van zorgcentrum Moerdregt heeft zich woensdag verzameld in de hal van het kantoor van Zorgpartners Mid den Holland in Gouda in afwachting van de ontvangst door de bestuur der. "Zorgpartners loopt vooruit op landelijk beleid", vat Lydia Reicher, afdelingsvoorzitter van SP Zuidpias, het SP-standpunt samen. "Onze conclusie is dat dit niet kan." Begrip Reicher besloot verontwaardiging om te zetten in actie, samen met personeel en bewoners van Moer dregt. Hoewel personeel volgens Reicher 'bang is voor zijn hachje en veel bewoners niet meer in staat zijn om mee te doen' haalde het actieco mité 2261 handtekeningen op. "Mijn hele leven woon ik al in Moor- dregt, al bijna éénentachtig jaar, en drie jaar in Moerdregt. Ben ik net gewend, moet ik er weer uit", zegt bewoonster Willy Gouw als zij Si mon de Jong op zijn werkkamer de handtekeningen heeft overhandigd. De Jong zegt begrip te hebben voor de bewoners en verwijst naar lande lijk beleid: "Ik maak geen beleid, ik voer het uit. Sluiting van Moerdregt is het gevolg van politieke keuzes." De Jong zegt toe er onder de gege ven omstandigheden het beste van te maken. "Voor elke huidige bewo ner zoeken we passende huisvesting. Niemand komt op straat. Dat garan deer ik." Moordrecht - Stichting Moordrecht Klassiek organiseert voor zaterdag 2 november om 19.30 uur in het Harmoniegebouw aan de Sport- laan 5 een Jongtalent concert. Het concert wordt verzorgd door jongeren in de leeftijd tot twintig jaar die solo of als groep gedurende tien minuten het podium tot hun beschikking krijgen. Naast zang is er muziek van piano, gitaar, viool, cello en fluit. In de zaal is een expo sitie te bezichtigen van tekenwerk van Hester Be. De toegang is vrij Moordrecht - Youthhome More houdt zaterdag 2 november een jeugdavond in De Schakel aan het Oosteinde 27. De avond is bestemd voor jongeren vanaf twaalf jaar. Het motto van de avond is 'Wie ben ik nu eigenlijk?' De zaal is open om 19.30 uur, de toegang is vrij. Like ons op I r ©hartvanholland SH ART VAN HOLLAND Simon de Jong kan Willy Gouw en Lydia Reicher niet met goed nieuws naar huis sturen. Moordrecht - In de week van 4 tot en met 7 november vinden in Moerdregt de volgende activiteiten plaats: Maandag 4 november, 10.30 uur koersbal; 13.30-16.30 uur biljar ten; 14.15-16.00 uur sjoelen. En tree 1,25 euro. 19.00 uur optreden Euterpe Ensemble, klassieke instru mentale muziek met dwarsfluit, viool, cello en piano. Entree 5 euro. Dinsdag 5 november, 10.30 uur denksport. Entree 1,25 euro. Woensdag 6 november, 10.30 uur Crea-ochtend. Entree 3 euro. Donderdag 7 november, 10.30 uur Geheugentraining; 14.15-16.00 uur spelmiddag: rummikub, scrabble en sjoelen. Entree 1,25 euro. Vrijdag 8 november, 10.00 uur Kaarten maken; Entree 2,50 euro; 14.30 uur 'n Glaasje in de Kroon, een gezellige soosmiddag. Entree 2,50 euro. Donderdag 14 november om 19.30 uur op Ned. 2 wordt het item over Moerdregt uitgezonden in de uitzen ding van Meldpunt. ledereen is welkom. Nadere infor matie is op te vragen bij de recep tie van Moerdregt aan Land voor Water 3, via moedregt@zorgpart- ners.nl of 0182-373844 (werkda gen 8.30-15.00 uur). O O £L_Q W erkend

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 29