OPEN HUIS 2 NOVEMBER VAN 10.00 TOT 12.00 UUR! tetterooj KIJK OP: WWW.THUISINDETRIANGEL.NL GR1£?£L£N OP GOLFBAAN Nipt verlies schakers De IJssel Toerit Moordrecht dicht Kledinginzameling KNDA facebook (f Dierencentrale •A de pater HART VAN HOLLAND ZUIDPLAS 30 OKTOBER 2013 33 Volg ons op Ontvangstlocatie: De Pater Makelaardij Kerkweg Oost 224 2741 HAWaddinxveen 'T RIETVELD Kenmerken Koopaanneem- sommen vanaf 215.000,- v.o.n. Bouwvergunning verleend. Prognose start bouw. december 2013! nieuwbouwmakelaars Tel. 0182-613822 www.depater.nl Nieuwerkerk aan den IJssel - Golfbaan Hitland houdt zaterdag 2 november een halloweenwedstrijd. Naast de wedstrijd op de par-3 baan met halloween-effec- ten en glow in the dark, kan genoten worden van een buffet, ledereen mag meedoen, ook zonder golfbewijs (dan onder begeleiding van ie mand met baanpermissie). Aanvang 18.30 uur. De kosten: jeugd 26 euro, volwas senen 36 euro. De organisatie vraagt de deelnemers verkleed te komen. Degene met het leukste kostuum wint een prijs. Voor meer informatie en inschrijven www.hitland.nl/halloween of 0180-317188. Moordrecht - De competitiewedstrijd van het eerste team van schaakver eniging De IJssel leverde een nipt verlies op voor de Moordrechtenaren: 4,5-3,5. Er werd gespeeld in Hellevoetsluis tegen De Pionier, een historisch lastige tegenstander. Moordrecht - In verband met re- Het verkeer uit Moordrecht n de paratiewerkzaamheden is de toerit richting Rotterdam wordt omge- Moordrecht gesloten van 1.00 tot leid via de A12 af- en toerit 11 5.00 uur op woensdag 6 november. (Gouda). Moordrecht - Muziekvereniging kunst na de Arbeid houdt zaterdag 2 november een kledinginzameling in de wijken tussen het Kanaal en de IJssel en zaterdag 16 november in het gebied tussen het Kanaal en het spoor. Plastic zakken, gevuld met draagba re boven- en onderkleding, schoe nen (per paar gebonden), huis- houdtextiel, zachte knuffelbeesten, petten, mutsen, sjaals, handschoe nen, riemen en tassen worden na 9.00 uur opgehaald. Op haar beurt haalt Reshare, een onderdeel van Like ons op J www.hvhonline.nl @hartvanholland 3H ART VAN HOLLAND In de zesde ronde voor de clubcom petitie verstevigde Frank Visser zijn koppositie door een overwinning Rien Duine. Pim te Lintelo raakte tegen Wim Mulder in een voor hem lastige partij met dame tegen twee torens in tijdnood. Wellicht wa ren er nog remisekansen, maar die gingen door een volledige mishit de mist in. Arie Macdaniël jr is op dreef. Ditmaal troefde hij Aad van den Berg af. Ad Multem kreeg tegen Mick van den Berg weer zijn favo riete toreneindspel op het bord. On danks hardnekkig verdedigingswerk van zijn tegenstander wist hij een pluspionnetje toch naar de over zijde te loodsen. Aad van der Meer en Frans Dubois kwamen remise overeen, evenals Pane Vink en Stefan Lipschart en Teus Boere en Jan van den Dorpel. Bastiaan Rietveld kwam tegen Ca sper de Pijper in de opening een pionnetje achter, maar had daar voor wel goede aanvalskansen. Daar sprong hij echter te slordig mee om en dus trok De Pijper hier aan het langste eind. Dat deed ook Ton van Smirren tegen Peter Koolmees. Stand aan kop: 1. Frank Visser; 2. Wim Mulder, 3. Ronald Man- dersloot, 4. Gerard van der Wouden, 5. Hans Lodeweges. het Leger des Heils, de gevulde zak ken op bij KndA en draagt er zorg voor dat de spullen terechtkomen in landen in het Oostblok en in de Derde Wereld. De opbrengst is be stemd voor het instrumentenfonds van de muziekvereniging. Kleding en dergelijke kunnen ook iedere donderdag en vrijdag vanaf 19.00 uur in een gesloten plas tic zak worden gedeponeerd in de container op het terrein van KndA aan de Sportlaan 5, achter sporthal de Zuidplas.Voor meer informatie: 0182-378117. Vermist Kater, blauwe rus x ragdoll, grijs, zonder wit, halflangharig, pluim staart, is gechipt, West Ringdijk Moordrecht. Kater, wit, is gechipt, Watertor- kruid Nieuwerkerk aan den IJssel. Gevonden Reu, rottweiler, bruin-zwart, lange staart, jong, halsband zwart, rode riem, Vijfde Tochtweg Moordrecht. Poes, zwart, kitten, roze halsband en witte bel, Noordelijke Dwarsweg Zevenhuizen. Kater, cypers, donker van kleur, zonder wit, de Britten Nieuwerkerk aaan den IJssel. Kat, grijs, gevlekt met wit, Toren straat Nieuwerkerk aan den IJssel. Poes, zwart, witte kin, bef en te nen, Kortenoord Nieuwerkerk aan den IJssel. Kater, zwart, zonder wit, Valken- daal Nieuwerkerk aan den IJssel. Poes, schildpad, met witte afteke ningen, Groenendijk Nieuwerkerk aan den IJssel. Kat, zwart, witte bef en buik, Goud mos Nieuwerkerk aan den IJssel. Parkiet, wit-paars, Moerasmos Nieuwerkerk aan den IJssel. Voor meer informatie: 0186-601199 of www.dierencentrale.nl ««-sotsPSSS (\j^ woonoppervlakten vanaf 114 m2 GBO tot 123 m2 GBO bouw&projectontwikkeling Variatie en vrijheid Variatie en vrijheid zijn kenmerkend voor deelplan 1A van 'De Triangel' te Waddinxveen. 't Rietveld is de naam voorde nieuw te bouwen woningen. In het eerste project van 'De Triangel' worden 20 eengezinswoningen gerealiseerd in een rij van 8 en een rij van 12 woningen. Fase 1 bestaat uit een rij van 8 eengezinswoningen. De nieuw te bouwen woningen bieden u een woonoppervlak vanaf circa 114 m2 GBO tot 141 m2 GBO. Op de begane grond zijn de woningen ingedeeld met een royale entree, een betegelde toiletruimte met inbouwcloset, en tuingerichte woonkamer met open keuken voorzien van een keukeninrichting compleet met inbouwapparatuur. De eerste verdieping is ingedeeld met 3 slaapkamers en een betegelde badkamer voorzien van fraai sanitair. De tweede verdieping wordt opgeleverd als een ruime open zolder met een opstelplaats voor installaties en aansluiting wasapparatuur. In Waddinxveen is een nieuwe wijk in ontwikkeling. De nieuwe wijk genaamd 'De Triangel wordt een plek waar het voor jong en oud goed wonen is met een enorme variatie in woningen, een groot park en speelplekken voor kinderen. Het nieuwe centrum van Waddinxveen, scholen, sporten en openbaar vervoer, alles is op loop en/of fietsafstand gelegen. De Triangel beslaat een oppervlakte van circa 100 hectare. De nieuwe wijk krijgt een landelijk karakter met een dorps architectuurbeeld en dorpse gezelligheid. Centraal in 'De Triangel' wordt een groot park aangelegd met daar omheen een aantal buurten met ieder zijn eigen identiteit. De eerste buurt 'De Rietkraag' wordt een zogenaamd 'tuindorp', ruim van opzet, veel groen en een dorpskarakter met een evenwichtige mix aan woningtypen.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 33