6,95 9 I Oefenspringparcours Zuidplasruiters Springdag voor leden O.S.S.-Befit Delft net te sterk voor Nieuwerkerk Derde winstpartij op rij voor Moerkapelle Badmintonners gezocht Intratuin Zuidpias wint onderlinge winkelwedstrijd 2013 bakkers Een tas gevuld met... ammerlaan een brood naar keuze 6 krentenbollen 200 gram pepernoten gevulde speculaasstaaf A van 10,95 voor HARTVAN HOLLAND 30 OKTOBER 2013 41 Badminton W Voetbal Badminton De aanbieding geldt van donderdag 31 okt. t/m woensdag 5 nov. www.bakkerammerlaan.nl intratuin Moordrecht - Paardensportver eniging De Zuidplasruiters houdt zondag 17 november een indoor oefenspringparcours op het terrein aan de Oost Ringdijk 3a. Er kan ge kozen worden voor diverse hoogten van hindernissen. Het oefenspring- parcours staat open voor zowel le den als niet-leden. Inschrijven kan via springen.zpr@gmail.com tot en met dinsdag 12 november. Voor meer informatie: www.zuidplasruiters.nl. Zevenhuizen - Zo'n twintig jon gens en meiden van gymvereni ging O.S.S.-Befit stapten donder dag 24 oktober in de bus op weg naar de spring-doe-mee dagen in Zeeland. De deelnemers vertoon den op verschillende springon- derdelen hun kunsten uit en pro beerden nieuwe trucjes. Er waren grote en kleine trampolines, tum- blingbanen en diverse springtoe- stellen. Nieuwerkerk aan den IJssel - Het volgen en verloren. De eerste he- eerste team van Nieuwerkerk speel de zondag 27 oktober uit tegen Delft. In de dubbels begonnen de mannen van BCN goed met winst. De dames konden in de dubbel niet ren single werd gewonnen, de ove rige gingen verloren. De mixpartijen werden gedeeld waardoor BCN met een 3-5 uitslag genoegen moest nemen. De deelname aan de spring-doe-mee dagen was een van de onderdelen van een uitstapje van 055. Moerkapelle - Badmintonvereni ging Enthos startte circa twee jaar geleden op de dinsdagavond met een zogenaamde 'volwassenavond'. Ruim twintig spelers, beginners en gevorderden, van veertien jaar en ouder komen sindsdien tussen 20.00 en 22.00 uur in dorpshuis Op Moer samen om met elkaar de spor tieve strijd aan te gaan. Er wordt gespeeld met een afhangsysteem zodat men steeds een andere tegen stander treft. Om voor deze avond nieuwe leden te werven houdt En thos dinsdag 5 november van 20.00 tot 22.00 uur een open avond, le dereen is welkom. Het dorpshuis is gevestigd aan de Raadhuisstraat. Voor meer informatie: info@enthos.nl. Moerkapelle - Moerkapelle speel de zaterdag 25 oktober thuis te gen Aarlanderveen. De ploeg be gon goed. Na enkele minuten werd Justin van der Hoven net buiten het strafschopgebied onreglemen tair afgestopt. De goed genomen vrije trap werd door hem binnen gekopt en zo kwam Moerkapelle al vroeg in de wedstrijd op voor sprong. Direct daarna volgde nog een aantal opgelegde kansen en was het bijna onbegrijpelijk dat de voorsprong niet verder werd uitgebouwd. Aarlanderveen kwam moeilijk aan voetballen toe, maar als de bal eenmaal bij de voor hoede belandde was het niet zon der gevaar. Na een kwartier mocht Aarlanderveen de eerste corner nemen en het was meteen raak. De bal werd doorgekopt en de spits van Aarlanderveen wist daar wel raad mee. Thijs van Nieuw koop zette vijf minuten voor rust de 2-1 op het scorebord. De spits van Aarlanderveen bracht met een verraderlijk schot en een merk waardige bal de stand op gelijk hoogte. De tweede helft begon Moerka pelle wederom goed. De eerste kansen waren er voor de spitsen van Moerkapelle. Na tien minuten kwam Moerkapelle door een uit gespeelde aanval met een keurige schuiver afgemaakt door Van den Hoven weer op voorsprong. Stefan Sallevelt bracht, met een ietwat gelukkige treffer, de stand op 4-2. Het verzet van Aarlanderveen was gebroken. Moerkapelle vergrootte de voorsprong door Van den Ho ven, op aangeven van de goed in gevallen Brend Hoogma, naar 5-2. Zevenhuizen - Intratuin Zuidpias heeft de eerste plaats weten te bemachtigen in de Beste Winkelwedstrijd 2013. Dit betreft een onderlinge competitie tussen alle Intratuin-winkels in Nederland en België. Intratuin is met 59 vestigingen marktleider op het gebied van 'tuin&thuis'. De winkelketen wordt van oudsher geassocieerd met tuinieren en buitenleven, maar tegenwoordig bestaat het as sortiment voor zo'n veertig procent uit producten om ook 'thuis' op te fleuren. De dagen worden weer korter en kouder. Veel mensen krijgen door het sombere weer de kriebels om het interieur weer eens te veranderen. Wat meer warmte, kleur en gezelligheid. Zo halen we eigenlijk alles binnen wat we buiten niet veel meer tegen komen in oktober. Het uitdragen van dit 'thuisbeeld' in de oktober Woonmaand was voor de formule dan ook de reden om deze winkelwedstrijd te starten. "Wedstrijd of niet, we doen uiteraard het gehele jaar ons best om zowel tuin als thuis in ons winkelbeeld uit te dragen. We zien de prijs als echte opste ker voor ons team, we zijn dan ook erg trots dat wij van alle winkels de beste waren", aldus een trots Intratuin team. kleurtje leven

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 41