Uw kostbaarheden zijn goud waard! O 0 O 0 goudwisselkantoor GLOBAL www.goudwisselkantoor.nl GLOBAL i empire silk beddengoed complete slaapkamers op maat 22 HART VAN HOLLAND ADVERTENTIE 6 NOVEMBER 2013 't i CoudwisseiKantoo 's eigendom van familie De Ruiter en t ruim 25 jaar expertise! ledereen heeft kostbaarheden in huis. Soms zelfs zonder dat men zich hier bewust van is. Een paar oude munten, een ketting of een horloge, een treintje waar grootvader nog mee heeft gespeeld of een doosje met oude bankbiljetten. Laat uw kostbaarheden eens geheel vrijblijvend beoordelen door een specialist van Goudwisselkantoor. Zo ontdekt u of uw kostbaarheden goud waard zijn en mocht u het willen verkopen, dan bieden we u ook nog eens een reële prijs. Ontdek wat Goudwisselkantoor voor u kan betekenen: SLAPEN IN EIGEN STIJL Bezoek aan huis SLAPEN IN EIGEN STIJL Meer dan 50 locaties door heel Nederland! r Inkoop Verkoop Veiling Verpanden Beleggen Taxatie Goud Zilver Munten Sieraden (goud en zilver) Oude bankbiljetten Postzegels Antiek speelgoed Locatie Nieuwerkerk aan den IJssel Bij ingang apotheek Reigerhof Reigerhof 48 2914 KC Nieuwerkerk aan den IJssel nieuwerkerkaandenijssel®goudwisselkantoor.nl Openingstijden Elke woensdag van 10.00 -16.30 uur Locaties bij u in de buurt Berkel en Rodenrijs, Kerkstraat 10 (elke dinsdag) Bodegraven, Broekvelden 27 (elke zaterdag) Waddinxveen, Groensvoorde 2 (elke zaterdag) voorkomt hinderlijke transpiratie exclusieve bedmode Zijdezacht in bed "Dat het juiste kussen bijdraagt aan een fijne nachtrust is bekend, maar ook in beddengoed en dekbedden is extra comfort te vinden. Zo voorkomt een zijden dekbed hinderlijke transpiratie, is zijde non-allergisch en liggen zijden lakens overheerlijk." Bart: "Omdat je in zijde gemakkelijk omdraait heeft dat extra voordeel voor ouderen of mensen met motorische klachten als Parkinson." luxe bedden Het juiste bed "Is er sprake van gewrichtskiachten dan is drukverlagend slapen van belang, terwijl mensen met rug- of schouder klachten een specifieke samenstelling van de matras verlangen." Bart: "Wat de vraag ook is, als u het beste voor u zelf wilt, vinden wij met onze mensen altijd een weg om het juiste bed te maken. Dat geldt ook voor mensen met overgewicht." Voordeel en ervaring Global is een familiebedrijf waar de bedden en matrassen volgens de wensen van de klant gemaakt worden. "Mijn vader heeft al zo'n 30 jaar ervaring in dit vak," vertelt Bart Hofman. Sinds zijn zonen en neef Wim er bij zijn gekomen is dat uitgebreid met verbouwing en inrichting van complete slaapkamers. Bart: "Door eigen productie bieden we de hoogste kwaliteit voor een gunstige prijs en kunnen we zowel de juiste matras maken als wensen voor kasten en wandmeubelen vervullen." Bart Hofman Wim Hofman Zelfstandig blijven "Senioren willen steeds vaker zelfstan dig blijven wonen. We maken daar uiterst functionele bedden voor, ook twijfelaarbedden," vervolgt Bart. "In de twijfelaarmaten produceren we bedden met uiteenlopende bekledingen en in vele houtsoorten. Er wordt rekening gehouden met de zithoogte, de bedden zijn verrijdbaar, verstelbaar en kunnen zelfs als hoog/laagbed uitgevoerd worden." Bart enthousiast: "Het fijne voor mensen is dat het bed alle gewenste functies heeft, prachtig is om te zien en in het geheel niet van andere bedden te onderscheiden." Op afspraak bezoeken we mensen thuis. Het kan zijn dat door omstan digheden een bezoek aan huis u beter past of dat men een deel van het bestaande bed wilt behouden. Bart: "Een voordeel van deze service is dat we ter plekke de situatie goed kunnen bekijken en bespreken wat mogelijk is. Voor bezoek aan huis kunt u telefonisch een afspraak maken." Showroom en productie In de showroom in Moordrecht staan bedden en kasten fraai opgesteld. Tevens kunt u kijken in het atelier en bij de productie. "De keuze is uniek en als u zeker wilt zijn van kwaliteit en stijlvolle bedden en kasten, dan is een bezoek aan ons bedrijf echt de moeite waard," benadrukt Bart. "Als klant wordt u persoonlijk betrokken bij de samenstelling van uw bed of slaapkamer. Het bijzondere is dat we alles in eigen hand houden: advies, inmeten, tekenen, productie en de montage. U vindt dat terug in het resultaat." kasten op maat twijfelaar bedden bel voor een bezoek aan huis: 0182375022 www.slapenineigenstijl.nl di.t/mza. 10.00-17.00 uur koopavond do. t/m 21.00 uur showroom en productie: Zuidplaspolderweg 11 2841 DC Moordrecht

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 22