Vlekjes, dikke benen, kalknagels, die willen we niet! 4 Praktijk voor Huid- en Oedeemtherapie Gespecialiseerd in de behandeling van: Maak nu een afspraak voor een gratis intake! Overbehoring met loser Overbehoring met ultrageluid Lymf oedeem Acne en acne-littekens Schimmelnagels kalknagels HART VAN HOLLAND 6 NOVEMBER 2013 27 Herkent u dat? Naarmate we ouder worden, ontstaan er steeds meer van die kleine ongemakken: oneffenheden op de huid zoals littekentjes, vlekjes en pukkel tjes. Daarnaast gaat er haar groeien waar je dat niet hebben wilt, je krijgt last van dikke benen en enkels en als het tegenzit ook nog kalknagels. We willen er gezond en vitaal uit blijven zien, dus willen we van deze kwaaltjes af. Polyderma Huid- en Oedeemtherapie biedt behandelingen voor al deze ongemakken. Vlekjes en plekjes kleurverschillen van de huid zoals pig- mentvlekken en witte littekens kunnen gecamoufleerd worden met een goed dek kende camouflagecrème. De juiste kleur wordt uitgezocht, die het beste bij de eigen huidskleur past en u wordt geleerd hoe u zelf thuis de water- en veegvaste crème kunt aanbrengen. Littekens Na bijvoorbeeld een operatie kan een lelijk litteken ontstaan: Het kan rood blijven, heel hard worden waardoor je hem steeds voelt bij het bewegen, het kan pijn blijven doen of jeuken en soms blijft het dik door vochtophoping. Zeker als het litteken ook nog eens op een goed zichtbare plaats zit, wil je graag dat het minder opvalt en je er minder last van hebt. De huidthe rapeut kan het litteken behandelen door bijvoorbeeld massagetechnieken. Hierdoor verminderen jeuk en pijn, doorbloedt het litteken beter en neemt vochtophoping af. Behandeling met tape, siliconenpleisters of siliconengel maken het litteken vlakker en soepeler. Ook door middel van peeling en microdermabrasie wordt het litteken vlakker. Met deze behandeling wordt het bovenste laagje dode cellen van het lit teken verwijderd en wordt cel vernieuwing gestimuleerd. Ook een litteken kan met camouflagecrème of medische tatoeage (dermatografie) aan de kleur van de huid aangepast worden. Haartjes hier en daar Die haartjes op het gezicht worden steeds meer zichtbaar. Epileren of harsen is pijnlijk en scheren levert een risico op stoppels op, dus dat doen we liever niet. Polyderma kan het probleem van overma tige of ongewenste haargroei permanent oplossen door middel van lasertherapie of elektrisch ontharen. De laser geeft energie af aan het pigment van het haar, waar door de haarwortel wordt uitgeschakeld. Deze methode is geschikt voor overbe- haring in het gezicht, de bikinilijn, oksels, benen, borst en rug. Deze behandeling is echter niet geschikt voor ieder soort haar- en huidtype: er moet voldoende V; pigment in het haar aanwezig zijn en niet alle getinte huidskleuren verdragen de la sertherapie. Als uw haar- of huidtype niet geschikt is voor lasertherapie is er nog de mogelijkheid tot elektrisch epilatie. Hierbij wordt haartje voor haartje behandeld door met een heel klein naaldje het haarzakje in te gaan en stroom af te geven waardoor het haarzakje wordt vernietigd. Dikke benen of andere vochtophoping Vochtophoping of oedeem kan ontstaan door een probleem in het lymfestelsel, het drainagesysteem van het lichaam. Polyderma Huid- en Oedeemtherapie biedt verschillende mogelijkheden om oedeem te behandelen. Technieken waarbij de lymfevaten gestimuleerd worden om snel ler te gaan werken, waardoor het vocht sneller wordt afgevoerd en vermindering en versoepeling geeft van vocht en pijn. Een oplossing voor kalknagels! Niks zo lelijk en vervelend als kalknagels en helaas bieden weinig middelen een oplossing. Als je ze eenmaal hebt, raak je ze niet zo gemakkelijk meer kwijt. Polyderma paramedische praktijk voor huid- en oedeemtherapie behandelt schimmelnagels met de FOX laser. De laserstraal vernietigt de schimmel die zich in of onder de nagel heeft gevestigd en de nagel wordt gestimuleerd om weer "gezond" te gaan groeien. Bent u geïnteresseerd of heeft u vra gen kunt u contact opnemen via 010- 5299316 of info@huidtherapeute.nl voor gezicht (deels vergoed door uw ziektekostenverzekering), oksels, benen, rug en bikinilijn Pijnloos, geschikt voor witte, blonde, grijze haren en ook voor de donkere huid volkomen veilig (vochtophoping) na operatie of radiotherapie met diverse peelings, lichttherapie, microdermabrasie en de Dermaroller met FOX laser; resultaat in 2 a 3 behandelingen Behandeling volgens afspraak: tel: 010 529 93 16 mob: 06 253 463 77 www.polyderma.nl Bijdorplaan 325C, 2713 SX Zoetermeer Lijsterlaan 51A, 2665 TJ Bleiswijk ConnyM. Kruit-Schiebroek Lid van de Nederlandse Vereniging van Huidtherapeuten S Polyderma

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 27