Prijswinnaars Reigerhof Jubileumactie Karei Neleman kampioen van Nederland RegioBank blijft in dorpen en kleine steden Ladies Night bij Volkswagen De Koning En de winnaars zijn... HART VAN HOLLAND BEDRIJVIGHEID 6 NOVEMTBER 2013 37 Er gebeurt van alles op zakelijk gebied in het verspreidingsgebied van Hart van Holland. Op deze pagina verwelkomen we nieuwe bedrijven, bezoeken open dagen, geven informatie over prijsvragen en doen verslag van jubilea en andere zakelijke hoogtepunten. BEDRIJVIGHEID IN DE REGIO Nieuwerkerk aan den IJssel - Tien prijswinnaars zijn op zaterdag 2 november uitgenodigd voor de finale trekking van de jubileum- kanskaarten van de Reigerhof. Alle tien genodigden ontvingen een set jubileumcadeaubonnen en een goed gevulde tas met leuke cadeaus en verrassingen. Daarna werden door zanger/presentator Eric Newman de hoofdprijzen uitgeloot. Deze prijzen, een week, een midweek of een lang weekend vakantie voor het hele ge zin in Bungalowpark De Scheleberg of in één van de andere Topparken in Nederland werden gewonnen door mevrouw Gardum, mevrouw Den Hartog en mevrouw Nossent. Steeds meer banken in Nederland sluiten hun kantoren in dorpen en klei nere steden, terwijl de meeste mensen juist graag een bank in de buurt willen waar ze gewoon even binnen kunnen lopen vooreen vraag of advies en hun geldzaken kunnen regelen zoals zij dat willen. Daarom heeft RegioBank Zelfstandig Adviseurs door heel het land. Zij zijn het kantoor om de hoek. Daar kunt u uw geldzaken regelen zoals u dat wilt: op kantoor, thuis via internet of onderweg via de Mobiele App. En dat kost niets extra. Ook niet voor papieren bankafschriften of over- schrijfkaarten. "Klanten kunnen bij ons terecht voor betalen, sparen, al les. We nemen de tijd voor persoon lijke aandacht. Op deze manier kun nen we echt advies op maat geven", zegt Marina Veerman, Zelfstandig Adviseur van RegioBank in Zeven huizen. RegioBank kiest bewust voor kantoren in dorpen en kleine steden. Zo kunnen klanten hun geldzaken regelen met iemand die ze kennen en die weet wat er speelt in hun omgeving. "Wij vinden het belangrijk om dicht bij onze klanten te staan en om advies op maat te geven. Voor bankzaken is het prettig als mensen niet ver hoeven te reizen naar hun bank", zegt Marina Veerman van Veerman Diensten en de RegioBank in Zevenhuizen. Bent u nieuwsgie rig naar de persoonlijke bank bij u in de buurt en wilt u meer weten of vrijblijvend kennismaken? Loop dan binnen bij Veerman Diensten B.V. Dorpsstraat 200 in Zevenhuizen, den Ouden Assurantiën, Kroonkruid 38 te Nieuwerkerk a/d IJssel, ACM As surantiën en Hypotheken, Kerkplein 7 te Moordrecht, van Eijk Et Partners, Kerkweg Oost 159 te Waddinxveen. U kunt natuurlijk ook bellen. Als u nu langskomt, krijgt u 50 euro cadeau bij een betaalrekening. Capelle aan den IJssel - De Volks wagen showroom van M. de Koning Autobedrijven helemaal "women only" op donderdagavond 21 no vember. Naast stoere Volkswagens, staan er ook meer dan 35 stands van bedrijven uit de regio met al lerlei damesproducten. Nieuwerkerk aan den IJssel - Karei Neleman van het bekende autobe drijf uit Nieuwerkerk aid IJssel is 19 oktober kampioen van Neder land geworden in de klasse BMW E30 ZEC. Dit laatste staat voor een BMW 325 uit de tachtiger ja ren, waar Karei het afgelopen sei zoen mee racete over de circuits van Zolder, Zandvoort, Assen en Spa. Ook een buitenlands avon tuur, samen met 2 Nederlandse collega coureurs in de Oosten rijkse E30 cup, tijdens het WTCC weekend op de Salzburgring was een succes. Gedurende dit seizoen heeft Neleman vijf van de zeven wedstrijden gewonnen en is twee keer als tweede geëindigd. Met dit resultaat was hij de beste in een sterk bezet veld in deze mer- kencup. Het was niet de eerste keer dat Neleman de hoogste prijs in ontvangst mocht nemen want ook vorig jaar was hij Ne derlands kampioen in deze klasse. Het racen zit Karei al lang in het bloed, gestart met autocross en speedway is hij nu inmiddels 30 jaar actief binnen de racewereld. Je wordt verwend met lekkere proeverijen, goodies, workshops, de laatste modetrends, schoenen, tassen, sieraden, make-up en ver zorging en nog veel meer. De 2 loterijen en een knallend optreden maken de avond helemaal com pleet. Dit is de vierde keer dat M. de Ko ning de Ladies Night organiseert. Deelname is gratis en iedereen is welkom. Bij binnenkomst ontvang je een lot voor een van de twee lo terijen tijdens de avond. Alle stands hebben leuke prijzen beschikbaar gesteld, die onder alle bezoeksters worden verloot. Dus meld je aan via de speciale inschrijfsite www. mdekoning.nl/ladiesnight. Deelnemende bedrijven zijn onder andere: Parfumerie Douglas, Fuiks EtenEtDrinken, Juwelier Oorebeek, Inside, Capelse Taartjes, Choco- de site van de middenstandsver eniging. Uit de correcte antwoor den zijn 2 winnaars getrokken. De winnaars kregen ieder een bon ter waarde van 50,-overhandigd die mag worden besteed bij één van de winkels in de gezellige Dorps straat van Zevenhuizen. En de winnaars zijn... Maaike Vielvoye en Duncan Blonk. De MVZ organi satie wenst de winnaars natuur lijk heel veel shop plezier. laterie De Berekuil, London City Club, Essas Bijoux, Tupperware, HIP voor Buiten, Maat Kappers en nog 30 andere enthousiaste on dernemers. Meer informatie en het inschrijfformulier voor deze gezel lige Ladies Night vind je op www. mdekoning.nl. Zevenhuizen - Gedurende de af gelopen herfstvakantie organi seerde de middenstandsvereni ging uit Zevenhuizen een ludieke actie. In veel van de etalages van aangesloten MVZ winkeliers lagen kastanjes verstopt. De opdracht was om alle kastanjes te tellen en het antwoord in te leveren bij de organisatie. Als tip kregen de deel nemers mee dat alle aangesloten winkeliers terug te vinden zijn op In de BMW klasse E30 ZEC heeft hij ook verschillende 'meer-uren- wedstrijden' gewonnen waarin hij, samen met zijn teamgeno ten, onder meer 'de 10 uur van Zandvoort' wist te winnen. Bij de 'meer-uren-wedstrijden' wordt er met één of twee coureurs op af gesproken tijden afgewisseld. Het programma van een normale wedstrijddag ziet er als volgt uit, de training ,een kwalificatieronde, 2 wedstrijden van 12 ronden en een endurance van 70 minuten. Racen is teamwerk en Neleman is alle vrijwilligers en sponsoren dan ook veel dank verschuldigd bij het behalen van dit resultaat. Zonder hun hulp en ondersteuning waren het racen en het succes niet mo gelijk geweest.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 37