I Adriana Breedijk Pieter den Hollander Antje Rosbergen-van der Linden HART VAN HOLLAND FAMILIEBERICHTEN 6 NOVEMBER 2013 Wilhelmina Sophia Verdoold - den Hollander Peter van Tienhoven Piet Arie Willem Kouwenhoven Arie "Zorgen voor anderen, dat was haar leven. Bedroefd, maar dankbaar voor het vele goede en liefs dat zij ons altijd gaf, hebben wij afscheid moeten nemen van onze moeder, schoonmoeder en oma weduwe van Johannes Rosbergen in de leeftijd van 90 jaar. Jannie en Jan Betty en Fred Hans en Jannie Elly en Piet Wim en Jenny Kleinkinderen Achterkleinkinderen Achter-achterkleinkinderen Zevenhuizen, 30 oktober 2013 De Graskamp 15 Correspondentieadres E. Visser-Rosbergen Dorpsstraat 171 2761 AR Zevenhuizen De crematie heeft inmiddels plaatsgevonden. (JjovoCo de/ - CS&z*™ Iedere groef in haar gezicht Iedere ader op haar hand Iedere rimpel rond haar mond Vertelt ons een stuk van haar verhaal Er viel nog zoveel te genieten. -Tante Mien - Sinds 15 december 2008 weduwe van Dirk George Verdoold 1 juli 1928 t 3 november 2013 Joke Verdoold Sofia en Nick Iano en Marissa George Verdoold - in liefdevolle herinnering Sandra Verdoold Sabine en Jos Lisa en Kilian Correspondentieadres: De Haan Rijkaart van Cappellen uitvaartverzorging t.a.v. Familie Verdoold Zwanendreef 2 2841 NT Moordrecht Er is gelegenheid afscheid van haar te nemen op donderdag 7 november van 16:00 tot 16:20 uur in de aula van crematorium IJsselhof, Goejanverwelledijk 6 in Gouda. Aansluitend zal de plechtigheid plaatsvinden. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de ontvangkamer van IJsselhof. Al wat ik nodig had, hebt Gij gegeven Toch nog heel plotseling is overleden onze allerliefste moeder, oma en tweelingzus 9 maart 1925 31 oktober 2013 Sinds 16 januari 1983 weduwe van Hilbert Geuzinge Willeke en Ed Anita en Peet Brenda en Jelmer Robin en Anne Willy Visser - Breedijk Correspondentieadres: Willeke Claus Bellefleur 1 2771 PG Boskoop T. 0172 - 212274 Adri is bij Willeke en Ed thuis, waar dagelijks gelegenheid is om afscheid te nemen, na telefonisch overleg. De afscheidsdienst, voorafgaand aan de crematie, vindt plaats op vrijdag 8 november om 14.00 uur in de aula van crematorium 'IJsselhof', Goejanverwelledijk 6 te Gouda. Aansluitend is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de ontvangkamer aldaar. Wij zorgen zelf voor de bloemen Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze collega op de leeftijd van 50 jaar. Gedurende bijna 25 jaar heeft Peter een actieve en betrokken rol gespeeld in onze onderneming. Zijn gedrevenheid en toewijding heeft hij tot aan het einde van zijn leven uitgedragen. Wij zullen hem erg missen. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar zijn vrouw, kinderen en verdere familieleden. Directie en collega's Vos|Gekas& Boot West BV Zevenhuizen, 4 november 2013 Je was een man van weinig woorden, duidelijk herkenbaar voor degenen die bij je hoorden. Een lieve man, vader, schoonvader en opa waar je op kon bouwen, met een woord waarop je kon vertrouwen. Achter je ligt een leven van werken en plicht en juist dat bepaalde in alles je gezicht. Zo bescheiden als je hebt geleefd, zo bescheiden ben je gestorven. *24-2-1943 Nieuwerkerk aan den IJssel t 1-11-2013 Nieuwerkerk aan den IJssel Mien den Hollander - van Vianen Ariza Aijo en Cathy Colin Correspondentieadres Vrijheidslaan 35, 2912 EANieuwerkerk aan den IJssel Wij nemen afscheid van Piet in de aula van crematorium Schollevaar, Burgemeester Schalijlaan 2 te Capelle aan den IJssel, vrijdag 8 november om 11.00 uur. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren en met elkaar samen te zijn in de koffiekamer van het crematorium. Liever geen bloemen. Na Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde, is plotseling overleden mijn lieve man, vader, schoonvader, opa en overgrootvader 27 oktober 1922 t 4 november 2013 Willie Kouwenhoven Adrie en Theo Ed en Diana Lisette en Willem Elly en André Marcel Ingrid en Erwin Tess Begoniaplein 7 2761 GV Zevenhuizen Geen bezoek aan huis Vrijdag 8 november om 13.30 uur zal er een korte plechtigheid plaatsvinden in de aula van de Algemene Begraafplaats, Zuidplasweg 3 te Zevenhuizen. Daarna zullen wij hem begeleiden naar zijn laatste rustplaats. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten in de aula. Roest Tot het einde toe zelfstandig, het leven in eigen hand houdend is rustig ingeslapen onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder weduwe van Henk de Bruijn 6 augustus 1921 25 oktober 2013 Wim (in herinnering) en Grardi de Bruijn - van der Mee Marrie en Jan Trouwborst - de Bruijn Helma en Jan van Straalen - de Bruijn en alle klein- en achterkleinkinderen Kerkepad 9 2912 XG Nieuwerkerk aan den IJssel De begrafenis heeft inmiddels plaatsgevonden.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 47