*MK(Êaterir|g fero Atletiek -jL Aanleg Gouwekruising lijkt Baggeren tijdens Kieviten Cross dichtbij Zuidpias krijgt inloophuis voor mensen met kanker Collecte NSGK HET BESTE VAN TWEE WERELDEN: Geruisloos geregeld de telecompartner laat u kennismaken met de business provider! HART VAN HOLLAND ZUIDPLAS 6 NOVEMBER 2013 49 ecommunicatie telecom Regio - De organisatie van de Kievi ten Cross was maar wat blij met alle regenval op zaterdag en tijdens de nacht van zaterdag op zondag. Dit betekende dat er weer ouderwets gebaggerd kon worden rond de ka novijvers in het Bleiswijkse recrea tiegebied. Circa negentig deelnemers gingen van start voor een afstand op diver se afstanden. Sommige lopers wa ren door alle blubber na één rondje al bijna niet meer te herkennen. Bij de jongste jeugd werd Stijn van Dijk uit Bleiswijk eerste op de 1,2 km in 8.1; de 2,4 km werd bij de meisjes gewonnen door Dorien Lampe van de Kieviten in 11.49 en bij de jongens door Sam Brinkers van de Kieviten in 9.13; de 4.2 km werd bij de meisjes gewonnen door Sandra Baggerman van de Kieviten in 22.05, bij de jongens was Jim Verbeek uit Bergschenhoek in 28.08 Den Haag/Waddinxveen - Ondanks fel verzet van snoepfabrikant Concorp aan de Kanaaldijk komt binnenkort vrijwel zeker het groene licht voor de aanleg van de Extra Gouwekruising. Dit bleek vorige week tijdens een vrij chaotisch verlopende zitting bij de Raad van State in Den Haag. de snelste. Snelste vrouw op de 4,2 km was Ellemieke Zaal van de Kie viten in 23.10; bij de heren was Arjo Ouwens uit Nesselande in 23.00 op deze afstand de snelste. De 8.6 km was een prooi voor de op permachtige Robert Willemse van Rotterdam Atletiek in 33.27; snel- Lekker rennen door de blubber. ste dame in 40.46 was Pauline van Donkelaar van de Kieviten. Vanuit de regio kwamen alleen nog Nesselanders Steven Ar- denne in 45.22 en Kees Smies in 47.59 op de 8,6 km over de finish. Voor meer informatie: www.dekieviten.nl. De zaak draait letterlijk om een pij ler onder de nieuwe ontsluitings- weg van Gouda op de A12. Die pij ler is gepland op het bedrijfsperceel van Concorp. Maar als die pijler er komt, betekent dit dat de vracht wagens bij het bedrijf geen bewe gingsruimte meer hebben. De provincie Zuid-Holland had met een tekentafelmodel berekend dat er voor de vrachtwagens geen probleem zou moeten zijn. Con corp heeft dit steeds bestreden. Bovendien is er bij die simulatie geen rekening gehouden met lange vrachtwagens die ook bij het bedrijf komen. De Raad van State besliste begin dit jaar dat de provincie met betere bewijzen moest komen waarom er Zuidpias - Zuidpias krijgt volgend jaar een inloophuis voor inwoners die te maken krijgen met kanker. Mensen met de ziekte, familieleden en andere naasten, kunnen er gratis en zonder afspraak binnenlopen voor een kop kof fie, om mee te doen aan een ontspannende activiteit, of in contact te komen met lotgenoten. Waar het huis komt, is nog niet bekend. In Nederland zijn al tachtig inloop huizen. Ze worden financieel onder steund door KW F Kankerbestrijding. Bezoekers worden in een huiselijke omgeving welkom geheten door gastvrouwen en gastheren die, vaak uit eigen ervaring, weten wat de impact van kanker is. Regelmatig zijn er thema- en voorlichtingsbij eenkomsten, en patiëntenorgani saties kunnen er hun spreekuren houden. In veel inloophuizen zijn speciaal opgeleide jeugdvrijwilligers aanwezig die kinderen, jongeren en gezinnen kunnen ondersteunen. De landelijke organisatie van in loophuizen en psycho-oncologische centra (IPSO) vraagt van 2 tot 12 november via de campagne 'Wat doet kanker met jóu?' aandacht voor de psychische, emotionele en sociale gevolgen van de ziekte die een op de drie Nederlanders in de loop van zijn of haar leven treft. voor de vrachtwagens bij Concorp toch geen probleem ontstaat. Ver volgens is de provincie aan de slag gegaan, maar heeft tegelijkertijd overleg gezocht met Concorp om tot overeenstemming te komen. Tijdens de zitting verklaarden beide partijen dat een oplossing in het verschiet ligt. Maar gaandeweg de zitting bleek dat er wel degelijk nog een fors meningsverschil bestaat. Ook bleek overduidelijk dat de pro vincie de knoop snel wil doorhak ken. Toch zal de Raad van State dit waarschijnlijk moeten doen nu het meningsverschil groter blijkt te zijn dan aanvankelijk werd voorgesteld. Komen de partijen er onderling niet uit, dan doet de Raad binnen enkele maanden uitspraak. Regio - NSGK (Nederlandse Stich ting voor het Gehandicapte Kind) houdt van 11 tot en met 16 novem ber voor de twaalfde keer haar lan delijke collecte. Collectant gemist? Giften zijn wel kom op giro 552000 van NSGK te Amsterdam, of met een online do natie via www.nsgk.nl. Confero Telecommunicatie is de partner voor alle ondernemingen die gaan voor het optimale: gedegen advies, de beste prijs-prestatieverhouding en uitstekende en persoonlijke service! Bedrijven uit de Gemeente Zuidpias die al naar volle tevredenheid gebruikmaken van onze diensten: C Neleman Transport I Spekflowers I Easy Container Service Gebroeders Koot Transport I Anker Grondverzet B.V. I Starre Advies CMS Mobiele Airco Service I juwelier Van Someren I Ontijd Koeling I E8.B Engineering 8 Bouwbegeleiding I GN Industriebanden Confero Telecommunicatie laat u graag kennismaken met Yes Telecom, dé mobiele provider voor de zakelijke markt! Yes Telecom levert mobiele spraak en data in de vorm van abonnementen en bundels, welke geheel op maat worden gemaakt om perfect aan te sluiten op uw behoeften. Bovendien belt u bij Yes Telecom op het kwaliteitsnetwerk van KPN! Prins Alexanderlaan 94 Nieuwerkerk a/d IJssel 0180 33 06 20 info@confero-telecom.nl www.confero-telecom.nl Confero Telecommunicatie is een partner, geen verkoper. Wij stoppen niet met het verlenen van service na de deal. Dan zijn we pas net begonnen. Wij bieden u een breed scale aan diensten, van vaste en mobiele telefonie tot ritregistratie en navigatie. Maar ook unieke producten als De Werkende Webapp en De Werkende Website.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 49