■V KSEsi v.v. GROENEWEG - IFC Groeneweg bekert verder maar doet zichzelf tekort op zondag Dames NieMo missen creativiteit Medailles voor WVZ Verdiende overwinning Moerkapelle Gor7 a.s. zondag 10 november Allround Financieel Medewerker (m/v) Sponsor wedstrijdbal VAKGARAGE BOODE HART VAN HOLLAND 6 NOVEMBER 2013 51 Voetbal Schoonspringen Voetbal advertentie Van der Linden Groep Waadinxvc 14.00 uur op het terrein van Sportpark "Van 't Verlaat" E3!h£ EZE3UIL O Zevenhuizen - Groeneweg speelde dinsdag 29 oktober de bekerwed strijd tegen Duno. Het in groten getale aanwezige publiek zag hoe Groeneweg een ijzersterke eerste helft op de mat legde. Dit resulteer de in een 2-0 voorsprong. Na rust een sterker Duno dat terug kwam tot 2-2. In de slotfase kon Groene weg de wedstrijd naar zich toetrek ken. Eindstand 3-2. De volgende tegenstander is op 23 november hoofdklasser Sportlust. Zondag speelde Groeneweg de uit wedstrijd tegen OW. De eerste 25 minuten gingen aardig gelijk op. Na een foutje in de verdediging kon OW profiteren, met een geplaatste schuiver in de hoek. Groeneweg, dat veel moeite had om het spel te maken, kreeg kansen maar vond telkens de keeper van OW op haar weg. In de tweede helft zocht Groe- neweg uit alle macht de gelijkma ker maar het miste wat geluk in de afronding. OW zette, uit een vrije trap in de 70ste minuut, de 2-0. Groeneweg gaf niet op en Maurice Eckhardt kopte uit een voorzet de Duel om de bal. bal binnen, 2-1. Een buitenspel goal van OW zette de wedstrijd op slot. Eindstand 3-1. Zondag staat de wedstrijd tegen lijstaanvoerder IFC op het program ma. Nieuwerkerk aan den IJssel - Voor ei gen publiek leed het vrouwenzevental van WSG NieMo-Van Vliet zaterdag een nipte nederlaag tegen Waterpolo Residentie. Door het 5-6 verlies zakte de formatie van Kevin Neleman naar de negende plek. "Maar de verschillen zijn erg klein. De nummer drie heeft maar een paar punten voorsprong", aldus de oefenmeester. "We spelen zeker niet slecht, maar het ontbreekt ons een beetje aan fantasie. Daardoor halen we er minder uit dan er inzit." Heren maken het koploper lastig De mannen van NieMo blijven op één zege staan. Zaterdag maakte de ploeg van coach Nardo Souisa het BZC wel lastig, maar punten leverde dat niet op: 4-6. De gasten uit Bergambacht hadden de handen vol aan de thuis- Zoetermeer/Nesselande - De schoonspringers van WVZ Zoeter- meer namen vorige week deel aan de KNZB Breedtesportcompetitie in zwembad De Veur in Zoetermeer. In deze eerste van in totaal vier wedstrijden wisten de jongens en meisjes van WVZ onder leiding van trainster Colinda Bal een aantal medailles te veroveren. Onder hen de uit Nesselande afkomstige Sa- cha Roos. In categorie D (10 en 11 jaar) veroverde zij een gouden me daille. De volgende wedstrijd staat gepland voor zondag 1 december Moerkapelle - Het eerste elftal speelde zaterdag 2 november in en tegen Ka- merik. Beide elftallen begonnen overtuigend en alert. Remon de Bruin wist, uit een vrije trap net buiten het strafschopgebied, de keeper van Kamerik met een boogbal in de korte hoek te verrassen. Moerkapelle kreeg voor rust nog diverse kansen op een uitbreiding van de voorsprong, maar werd niet beloond. in het Pieter van den Hoogenband zwemstadion in Eindhoven. Wie een proefles schoonspringen wil volgen kan zich aanmelden via secretaris. schoonspringen@wvz.nl. ploeg, die tot diep in de vierde periode op 4-4 stond. "We scoren erg moeilijk en dat brak ons op", zei speler Robert den Arend (21). "Ik ben altijd wel goed voor één of twee doelpuntjes, maar we hebben niemand in de ploeg die er even vier of vijf inlegt. Daardoor ligt al snel de druk op de verdediging." NieMo neemt de negende plek in op de ranglijst. Kamerik begon iets beter aan de tweede helft en zette de verdedi ging van Moerkapelle onder druk. Tien minuten in de tweede helft scoorde Moerkapelle echter. Jaron van Dommele wist een ruimschoots voorlangs geschoten corner aan de andere zijde nog net binnen te hou den. Hij passeerde een verdediger en gaf de bal op maat aan de inkomen de De Bruin die deze net binnen wist te werken. Na een corner van Kame rik wist Moerkapelle, uit een van de vele counters, tien minuten voor de tijd de derde treffer van de middag te produceren. Taco Drost haalde uit en Justin van den Hoven paste direct op de opstomende Thijs van Nieuwkoop, die de bal keurig onder de keeper van Kamerik doorschoof. M VI. GROENER Interesse Stuur je CV en motivatiebrief naar sollicitatie@bike2build.nl t.a.v. Harm Kruijne. Voor meer informatie over de functie kun je contact opnemen met Harm via 010 - 340 35 00. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. VAN DER LINDEN Pas jij bij ons? Ben jij een financieel administratief specialist en klaar voor de volgende versnelling? Werk je secuur, ook onder druk en blijf je desondanks flexibel? Heb je een serieuze werkhouding en goed georganiseerde werkwijze? Dan ben jij de geschikte kandidaat voor de functie van Financieel Medewerker bij Bike2Build en haar zusterbedrijven. Passen wij bij jou? Onze winkels en webshop bevatten alle benodigdheden die sportfietsers verlangen, maar natuurlijk hebben we ook alles voor meer fun! Bike2Build werkt hard en gedisciplineerd om snel te kunnen klimmen op gebaande en minder gebaande paden. Zo hopen we de top te bereiken en de ultieme beloning te ervaren van snelle en avontuurlijke afdalingen. Wat verwachten wij? Wij zijn ter vervanging en uitbreiding op zoek naar een Financieel Medewerker, die in staat is ons tempo bij te benen. Je bent een administratief medewerker en kan goed zelfstandig functioneren. Je leert graag van je collega's en bent niet te beroerd bij te springen waar nodig. Je maakt je nieuwe informatie en systemen snel eigen; Je bent oplettend, zelfstandig en secuur, ook onder hectische en veranderende omstandigheden; Je bent integer en behandelt vertrouwelijke informatie discreet; Je bent communicatief vaardig in zowel de Nederlandse als Engelse taal (woord en geschrift); Minimaal MBO-werk- en denkniveau; 2 tot 5 jaar werkervaring m.b.t. het voeren van een financiële administratie; Goede kennis van MS Office, met name Excel; Goede kennis en ervaring met Exact Globe is een pré. Wat kun je verwachten? Je voert grotendeels zelfstandig de financiële administratie van Bike2Build en haar zusterbedrijven, bestaande uit: Tijdige en juiste verwerking van inkoopfacturen; Verwerking van bankafschriften; Verwerken en controleren kassaverslagen; Beheer van tussenrekeningen; Crediteuren en debiteurenbeheer incl. bewaking; Het verzorgen van belastingaangiftes en dergelijke; Beheer klantengegevens in CRM-pakket. Het betreft een fulltime functie voor 40 uur per week. Je komt te werken op ons kantoor in Capelle aan den IJssel in een jonge, leuke, sportieve en dynamische organisatie. Daarnaast ben je periodiek op locatie werkzaam. Wij bieden goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. www.bike2build.nl

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 51