k OPEN HUIS Veel prijzen voor Zuidplasruiters Nieuwerkerk flink onderuit Floyd van Hoof wint brons Informatieavond 750,- Bezoek onze ingerichte modelwoning tijdens de speciale avondopening Nesselande, Rotterdam service sterk onderwijs voor ouders van groep 8-leerlingen 7 november 2013 219.000,- v.o.n. HART VAN HOLLAND 'OR 6 NOVEMBER 2013 53 Paardensport Voetbal Zwemmen Like ons op fdCGbOOk j www.hvhonline.nl Kom kennismaken met het Coenecoop College! ibo* donderdag 14 november van 18.30 tot 20.00 uur ^bvvbo"^ Ontvangstadres: Kurt Schwitterstraat 29 WIN EEN VERHUIS www.nieuwbouwdirect.nl/special Op donderdagavond 7 november 2013, aanvang 19.30 uur, willen wij u vertellen over onze school: het Coenecoop College. Aanvang 19.30 uur op Locatie Waddinxveen Oude Dreef 6, 2741 ST Waddinxveen Kom kennismaken met: Goed onderwijs Tweetalig onderwijs De school van het dorp Twee locaties Veilige leeromgeving Talentontwikkeling Begeleiding Moordrecht - Paardensportvereniging De Zuidplasruiters hield in het week end van 2 en 3 november dressuurwedstrijden op haar terrein. Er konden twee proeven worden gereden in de dressuurrubrieken B tot en met M2. Le den van de Zuidplasruiters sleepten in totaal dertien eerste en vijf tweede plaatsen in de wacht. Opvallend waren de goede resulta ten van de amazones die met hun paard of pony voor de eerste keer aan een wedstrijd deelnamen. In de beginnersklasse reed de Nieu- werkerkse Anne van Diermen met haar pony Frida naar twee eerste plaatsen. Verder vielen amazones uit Moordrecht in de prijzen. In de klasse L1 werd Elisa Blokland op zondag tweemaal eerste met Beauferra. Janneke van der We- ijde behaalde zaterdag twee eerste plaatsen met haar paard Disaronno met hoge scores in de klasse L2. Priscilla Wiemans startte voor de eerste maal in de klasse L2 met haar paard Brainstorm. Ze reed dit weekend vier proeven en behaalde in elke proef een winstpunt en werd met één van haar proeven tweede. In de klasse M1 behaalde Jessica Streng een eerste plaats met haar paard Miracle. Nieuwerkerk aan den IJssel - Nieuwerkerk ging zondag 3 november bij laag vlieger Kocatepe onverwacht flink onderuit. Kocatepo speelde agressief en met veel fysiek, maar won verdiend met 4-1. Nieuwerkerk begon sterk. Had di rect balbezit en in de eerste de bes te aanval stond Michel van Gulde- ner zomaar alleen voor de doelman, hij schoot de bal naast. Nauwelijks een minuut later opnieuw gevaar nu vanaf de linkerkant, maar Den nis den Flaan kon er geen goed ver volg aan geven. Het leek het sein voor Kocatepe om er flink tegen aan te gaan. Het zag de agressie in de vierde minuut beloond en kwam aan de leiding. Vervolgens werd een vrije trap net buiten het strafschopgebied binnengeschoten. In de 35e minuut een prima aan val van Nieuwerkerk. Het schot van Mitchell Hendriks leek te zacht, maar bleek voor de doelman te moeilijk om vast te houden. Dennis Priscilla Wiemans behaalde met Brainstorm vier winstpunten en tweede plaats met haar dressuurproef. de Haan was attent en tikte de 2-1 binnen. Vier minuten later lag de bal op de stip. Michel van Guldener bereikte met een hoge bal Godwin Faiix, die wilde koppen, maar werd vastgehouden. Ali Benomar schoot via de doelman en de paal naast. In de tweede helft was Kocatepe de ploeg met de meeste energie. Nieuwerkerk stelde er weinig daad kracht tegenover. De Rotterdam mers zetten de Nieuwerkerkse ver dediging nog twee maal te kijk. Het is dat doelman Sander Hoffman enigszins bij de les bleef, anders was de afstraffing hoger uitgeval len. Nieuwerkerk aan den IJssel - Van Vliet/Barracuda was afgelopen weekend met twee jeugdzwem- mers vertegenwoordigd bij het open Nederlands kampioenschap in Dor drecht. lan Minnigh werkte een wisselend toernooi af met een geweldige tijd en een diskwalificatie op de 50 me ter vrije slag. Ook de 200 meter vrije slag verliep niet naar wens. Op de 100 meter vrije slag kwam er, na een wat rommelige start en derde keerpunt, een mooi persoonlijk re cord op de klokken. De 53.10 was de derde tijd in de groep 16-jarigen. Floyd van Hoof maakte zich waar op zijn rugslagnummers. Op de 100 meter rugslag een klein persoonlijk record en zesde tijd bij de jeugd- zwemmers in 58.72. In de tweede helft van de 200 meter rugslag ontketende de 16-jarige. Met de snelste laatste 50 meter van het hele jeugd- en seniorenveld zwom hij naar een derde plaats tussen de 17/18-jarigen. Goed voor een acht ste plaats en de A-finale over-all, daarin kon hij zijn ochtendprestatie evenaren en hij tikte als zevende van Nederland aan. Floyd van Hoof in actie. gymnasium atheneum havo mavo vmbo Binnenkort in verkoop, eengezinswoningen type Breitner Woonoppervlakte 115 m2 - 150 m2 Vrij indeelbare zolderverdieping Koopsommen vanaf Verkoop en informatie: bouwfonds ontwikkeling (010)4501177 (OIO) 258 29 OO T.W.V.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 53