in regio Uw kostbaarheden zijn goud waard! O 0 0 O 0 goudwisselkantoor <1^0* www.goudwisselkantoor.nl HART VAN HOLLAND 13 NOVEMBER 2013 Coenecoop College Thorbecke Voortgezet Onderwijs Comenius College Technasium Anthonius College Vakcollege De Meander Iedereen heeft kostbaarheden in huis. Soms zelfs zonder dat men zich hier bewust van is. Een paar oude munten, een ketting of een horloge, een treintje waar grootvader nog mee heeft gespeeld of een doosje met oude bankbiljetten. Laat uw kostbaarheden eens geheel vrijblijvend beoordelen door een specialist van Goudwisselkantoor. Zo ontdekt u of uw kostbaarheden goud waard zijn en mocht u het willen verkopen, dan bieden we u ook nog eens een reële prijs. Ontdek wat Goudwisselkantoor voor u kan betekenen: ^wisselkantoor s eigendom van amilie De Ruiter en heeft ruim 25 jaar expertise.' Ondeviajus Talentinstuifdagen - Woensdag 27 november - Woensdag 4 december - Woensdag 11 december - Woensdag 18 december De Talentstromen: - Sport: Van skiën tot wandklimmen en van boogschieten tot sport psychologie; alle 'takken van sport' komen aan bod! - Kunst: Creatievelingen kiezen voor de Kunststroom met dans, muziek, beeldende vorming en podiumkunst. - Science: Voor scholieren met een grenzeloze fascinatie voor zaken als robots, windenergie en computer games. - Internationaal: Met Engels als voertaal voor een verruimende blik door vele internationale ervaringen. Tijdens de Talentinstuifdagen kunnen groep 8-leerlingen kennis maken met de 4 Talentstromen! Per middag van 13.45 - 15.30 uur kan één Talentstroom worden verkend. Opgeven via www.coenecoopcollege.nl locatie Waddinxveen. Maandag 16 december, informatieavond ouders Woensdag 15 januari kennismaking voor kinderen uit groep 8 Vrijdag 31 januari van 16.00 - 20.30 uur is iedereen van harte welkom bij het open huis Thorbecke Voortgezet Onderwijs verzorgt uitdagend onderwijs, waar aandacht is voor het ontwikkelen van talent en voor de vorming van de leerling tot een zelfstandig, sociaal en kritisch mens. Passie, Wilskracht, discipline, trots en respect zijn waarden die centraal staan op het Thorbecke. Via een speciaal gedeelte op de website kunnen kinderen op basis van het verwachte advies zien welke locatie(s) voor hen interessant zijn en welke profielen op die locatie aangeboden worden. Het Studiewijsprofïel kiezen waardoor je beter presteert en misschien toch een havo- in plaats van een mavodiploma haalt? Of je combineert je mavo-, havo- of vwo-opleiding met de highschool Hockey hét Theaterprofiel of het Media- en Entertainmentprofiel. Of je wilt leren graag combineren met sporten Bij Thorbecke Nieuwerkerk krijg je de kans zoveel mogelijk te leren én je andere talenten te ontwikkelen. Info: T 010 - 289 04 00/ 06 - 1780 6126. www.tvo- rotterdam.nl of Facebook. www.tvo-rotterdam.nl organiseert Open les Avond biedt tweetalig onderwijs en Masterclass Woensdag 27 november vanaf 18.45 - 21.00 kunnen ouders en ieerlingen ervaren boe het is op het Voortgezet Onderwijs te zitten. Op deze avond samen met uw zoon of dochter dm- lessen van eik een half uur bi wonen? Meid je aan l/m 22.11.) NIEfecomenius.nl of via T 0180 440476. Op deze avond worden ongeveer oen schoolvakken geboden, waarvan er drie gekozen kunnen worden. Bij interesse in het volgen van een gymles, dan is sportieve kleding aangeraden! Naast het volge lessen, bestaat ook de mogelijkheid om een presentatie over het Voortgezet Onderwijs in het algemeen en het Comemus College Nieuwerkerk ;n het biizonder aan het Fresiaveld 20 bi, te wonen Power Doe-dag Dinsdag 19 november vanaf 19.30 - 21.00 uur kunnen geïnteresseerde leerlingen samen met hun ouders een bezoek brengen aan de school tijdens de informatieavond. Zaterdag 25 januari 2014 Open Huis van 17:00 - 20:00 uur Eerder was er op 6 november al een kennismakingsmogelijk heid met de vmbo-school De Meander. Als alternatief voor de traditionele rondleiding en de klassikale proefles, werden leerlingen meteen actief aan het werk gezet. Ruim vijfhonderd basisschoolleerlingen maakten op deze wijze al kennis met deze vmbo-school. De Meander draagt vanaf volgend school jaar het officiële predicaat Vakcollege. Dit betekent dat leerlingen vanaf de eerste schooldag kennis maken met een praktijkvak. Bij deze arbeidsmarktgerichte opleiding wordt intensief samengewerkt met het mbo en werkgevers. Leerlingen die praktisch zijn ingesteld, kunnen zo gemotiveerd een vak leren. Er is een Vakroute Techniek en een Vakroute Mens Et Dienstverlenen. Via deze Power Doe-dag wil De Meander toekomstige leerlingen laten zien waar het op deze school om draait: kennis, energie en enthousiasme. Dat is de extra power die leerlingen ontwikkelen. Power waar zij op school, bij een vervolgopleiding, eigenlijk in hun hele leven plezier van hebben. Donderdag 21 november 19.30 - 21.00 uur, informatieavond voor basisleerlingen en ouders Woensdag 29 januari 2014 17.00 - 20.00 uur Open Huis Tweetaligheid, technologie en sociale vaardigheden zijn sleutelbegrippen in het onderwijs van de school. Antoniuscollege Gouda biedt onderwijs op have en vwo niveau. Daarbij biedt de school twee unieke leerroutes aan: Technasium en TTO (tweetalig onderwijs) en onderstreept daarmee het belang van omgangsvormen, internationali sering, technologische ontwikkelingen én cultuur. Sinds augustus dit jaar is de school ook Technasium. Leerlingen krijgen al vanaf de brugklas het keuzevak Onderzoek Et Ontwerpen en opdrachten die zij krijgen, komen rechtstreeks uit het lokale bedrijfsleven. In de boven bouw zijn ook hogescholen en universi teiten bij het onderwijs betrokken. Van december tot en met maart organiseert de school twee uitgebreide masterclasses en zijn bedoeld voor leer lingen uit groep 8 van de basisschool die verlangen naar een extra uitdaging. www.antoniuscollegegouda.nl John Mottstraat 2-4, 2806 HP Gouda, T 0182 51 43 44 V#Kl OKVZ# /Jé*0**"- Goud Zilver Munten Sieraden (goud en zilver) Oude bankbiljetten Postzegels Antiek speelgoed Inkoop Verkoop Veiling Verpanden Beleggen Taxatie Meer dan 50 locaties door heel Nederland! I Locatie Nieuwerkerk aan den I Jssel Bij ingang apotheek Reigerhof Reigerhof 48 2914 KC Nieuwerkerk aan den IJssel nieuwerkerkaandenijssel@goudwisselkantoor.nl Openingstijden Elke woensdag van 10.00 -16.30 uur Locaties bij u in de buurt Berkel en Rodenrijs, Kerkstraat 10 (elke dinsdag) Bodegraven, Broekvelden 27 (elke zaterdag) Waddinxveen, Groensvoorde 2 (elke zaterdag) Cm

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 10