Kleuters bakken pannenkoeken I gotta feeling in Swanla Van Leeuuien Coverband Best of Five in theater Swanla Verlies voor bekerteam Tijdelijk standaard op de Aygo Noui en de Yaris Noui en 1.500,- extra inruiluiaarde! HART VAN HOLLAND ZEVENHUIZEN/MOERKAPELLE 13 NOVEMBER 2013 23 TOYOTA 8.090.: Schaken Oud Verlaat - De kleuters van De Nessevliet kregen op school een les pannenkoeken bakken. Bij kinder boerderij De Blijde Wei werd de the orie in praktijk omgezet. De kinderen haalden verse melk bij de koeien en kakelverse eitjes bij de kippen. De pannenkoeken werden gebakken en vervolgens met smaak opgegeten. Zevenhuizen - Popkoor Pokomo- tions geeft zaterdag 23 november een concert - getiteld 'I gotta fee ling!' - in theater Swanla. De leden van het koor hebben hard gewerkt om het repertoire flink te vernieu wen. Een speciaal voor deze gele genheid samengestelde band met muziekvrienden en -familie van di- rigente Maria de Bruin verzorgt de begeleiding. Er is een gastoptreden van het Muziekpandkinderkoor uit Bergschenhoek, bestaande uit vijf tien kinderen. Het avondconcert is uitverkocht, voor het middagconcert van 15.00 tot 17.30 uur zijn nog kaarten be schikbaar. Voor meer informatie en reserveren: www.pokomotions.nl. ALUJAVS BETTER UJAY Tl.SOO,- e*tT* AYGO De meest gewilde opties zijn tijdelijk standaard op de Toyota Aygo Now en Yaris Now. En je krijgt ook nog eens 1.500,- extra inruilwaarde! Bij de Aygo Now en Yaris Now zijn centrale vergrendeling met afstandsbediening, stuurbekrachtiging, radio/CD speler met MP3-aansluiting, elektrische ramen voor en airconditioning allemaal bij de prijs inbegrepen. Bij de Yaris Now komen daar ook nog eens een USB-aansluiting, meegespoten deurgrepen en (elektrisch verstelbare) buitenspiegels bij. Met de extra inruilwaarde is er al een Aygo Now vanaf 8.090,- en een Yaris Now vanaf 11.990,-. Let op: per 1 januari 2014 gaat de BPM (belasting) op de Aygo en Yaris omhoog. Profiteer nu nog van de huidige lage prijs en kom snel langs in onze showroom! Brandstofverbruik (556/2011F/EC, EC/630/2012F) varieert van 4,31/100 km (23,3 km/1) t/m 5,21/100 km (19,2 km/1), COz 99-119 gr/km. Prijzen incl. BTW en 1.500,- extra inruilwaarde, excl. kosten rijklaar maken en recyclingbijdrage. Afgebeeld zijn de Aygo Now 5- deurs met Sportpakket vanaf 8.930,- en de Yaris Now met 15" Pavona velgen van 12.951,-. Actieperiode loopt van 01-11-2013 t/m 31-12-2013 (mits geregistreerd voor 01-01-2014). Wijzigingen voorbehouden. Importeur: Louwman Parqui B.V. Meer info bel gratis 0800 - 0369 of kijk op toyota.nl voor de verkoopvoorwaarden. Waddinxveen, Coenecoop 260,0182-621800, www.toyota-waddinxveen.nl Zevenhuizen - Coverband Best of Five verzorgt zaterdag 16 november om 20.15 uur een live op treden in theater Swanla aan de Burgemeester Klinkhamerweg 86. In de loop der jaren is Best of Five uitgegroeid tot een band met een eigen geluid en presentatie, ook al worden er uitsluitend covers gespeeld. De toegang bedraagt 12,50 euro. Reser veren kan via info@theaterswanla.nl. Op de avond zelf zijn kaarten vanaf 19.00 uur verkrijgbaar. Voor meer informatie: www.dorpshuis.nl. Moerkapelle - Het bekerteam trad vrijdag 8 no vember aan tegen Charlois Europoort uit Rotter dam. Jesse van Elteren kwam achter na een fout in de opening maar hield de stelling, met een mooie zetherhaling, remise. Wouter Vroegindeweij en zijn tegenstander hielden de stelling de hele partij ge lijk en besloten tot remise. Dick Bac kwam goed uit de opening, maar na een aantal mindere zetten moest hij zijn koning omleggen. Maarten Vroegin deweij zag geen kans om te winnen, hij werd lang zaam van het bord geschoven. Met de 1-3 uitslag bekert Moerkapelle niet verder. In de interne competitie werd Jan Blok in het mid denspel door Henk Doornheim overspeeld, maar Doornheim blunderde zijn dame weg en gaf met een op. Ad Voerman won van Remco de Zwart, waarbij laatstgenoemde mat in twee over het hoofd zag. Kevin Bakker won na een 'ruige' partij van Dirk Molenaar, waarin beiden veel kansen had den. Mart Jan Luteyn en Marcel de Haan deelden de punten. Christiaan Noorland verstevigde zijn koppositie door Arno Luinenburg geen kans te ge ven. Stand aan kop: 1. Wouter Vroegindeweij 2. Jesse van Elteren 3. Christiaan Noorland 4. Hans Geer- ling 5. Arno Luinenburg.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 25