Silco gesloten? Welnee, we zijn er gewoon CvdK Jan Franssen naar Raad van State Boeken voor een prikkie Continental Kids in Morgenster Opbrengst collecte Diabetes Fonds Benefietconcert voor Thomas Impressions of a Pilgrimage Huiskamer inloop ochtend Vogelshow Kijk op onze website voor de menukaart! Zuidkade 230 - 2741 JT Waddinxveen Tel. 0182-616878 - www.silco.nl HART VAN HOLLAND ZUIDPLAS 13 NOVEMBER 2013 35 LAST VAN SPATADEREN? Groene Hart Ziekenhuis Open voor iedereen w Kom eens langs in ons gezellige restaurant in het fraaie Reeuwijk-Dorp en laat u verrassen door onze authentieke Italiaanse gerechten en Over heerlijke Pizza's. e\ndrekenW9 Ristorante-Pizzeria is geopend van dinsdag t/m zondag van 17.00 t/m 21.30 uur Dorpsweg 3 2811 KE Reeuwijk-Dorp T: 0182-391139 E: info@dall-italia.nl www.dall-italia.nl 0 bent van harte welkom! Waddinxveen - De Commissaris van de Koning in Zuid-Holland, Jan Franssen, wordt met ingang van 1 januari 2014 staatsraad bij de Raad van State in Den Haag. De ministerraad heeft op vrijdag 8 november besloten hem aan Zijne Majesteit de Koning voor te dragen voor deze benoeming. Franssen wordt lid van de afde ling advisering van de Raad van State. Hij zal zich gaan bezighou den met wetgevingsadvisering en dus niet met bestuursrechtspraak. Jan Franssen (Hilversum, 1951) is sinds 2000 Commissaris van de Koning(in) in de provincie Zuid- Holland. Daarvoor was hij 6 jaar burgemeester van Zwolle en bijna 12 jaar lid van de Tweede Kamer. Franssen begon zijn carrière als leraar geschiedenis en maat schappijleer op een middelbare school. Zevenhuizen - Om ruimte te maken voor nieuwe materialen organiseert de bibliotheek in de vestiging Zevenhuizen een ver koop van afgeschreven mate rialen. De boeken, dvd's en cd's gaan van de hand voor een euro per stuk. Waddinxveen - De Continental Kids geven zaterdag 23 november een concert getiteld 'Doen!" in de Morgensterkerk. Vijftien kinderen in de leeftijd van acht tot dertien jaar treden op. Onder hen drie Waddinxveense zangeressen: Dirna van der Spek, Maaike van Zomeren en Suzanne Gorissen. Het concert begint om 16.00 uur. De toegang bedraagt 3,50 euro voor kinderen tot twaalf jaar, volwassenen beta len 6 euro. Voor meer informatie en reserveren: 0182-615701 of rene. gorissen@hetnet.nl, www. conti- nentals.nl Oud Verlaat - De onlangs gehouden collecte voor het Diabetes Fonds heeft in Oud Verlaat 551,53 op gebracht. De organisatie bedankt gevers en collectanten voor hun bij drage. Waddinxveen - De tweejarige Tho mas, woonachtig in Gouda, lijdt aan een ernstige vorm van kin derkanker. Hij is voor verdere be handeling doorverwezen naar een ziekenhuis in Amerika. Voor de reis- en verblijfkosten van Thomas en zijn ouders is middels diverse acties binnen twee weken een be drag van 50.000 euro ingezameld. Dit is het minimale bedrag dat no dig is om naar Amerika af te reizen. Omdat nog niet te zeggen is hoe lang de behandeling gaat duren, is een aanvullend bedrag nodig om voor de ouders van Thomas de financiële onzekerheid weg te nemen. Daartoe wordt voor zater dag 16 november om 15.30 uur in de Bethelkerk een benefietcon cert georganiseerd met zang en muziek van orgel, piano, panfluit, saxofoon en gitaar. Deur open om 15.00 uur; de toegang is vrij. De collecte is bestemd voor Thomas. Voor meer informatie: www.thoma- senzijnvrienden.nl. Waddinxveen - Het concert Im pressions of a Pilgrimage wordt vrijdag 22 november uitgevoerd in de Ontmoetingskerk aan de Groensvoorde. Componist Dick La Mair voert het werk uit in samenwerking met een projectkoor van The Choir Compa ny en een aantal musici. Het werk was eerder te horen tijdens de mu seumnacht in de Laurenskerk in Rotterdam, op uitnodiging van het bisdom op Curagao, en in de Jaco- bikerk in Hamburg. Na de pauze wordt Tom Parkers versie van Han dels Messiah uitgevoerd. Le Mair vertaalde, na zijn eigen pelgrimage naar Santiago de Com- postela, zijn ervaringen in muziek. Tussen gregoriaanse koralen, jazz en wereldmuziek nemen zijn com posities de luisteraar mee op reis. Het concert begint om 19.30 uur. Zevenhuizen - In het Her vormd Centrum aan de Dorpsstraat 156 wordt sinds september iedere donderdag van 10.00 tot 12.00 uur een huiskamer inloopochtend ge houden. Het doel van deze inloopochtend is om mensen die behoefte hebben aan een praatje met elkaar in contact te brengen. Eerst boodschap pen doen op de markt en dan koffie komen drinken of juist andersom als het erg druk is in de huiskamer; iedereen is wel kom. Een kopje koffie is gratis. Waddinxveen - Vogelvereni ging De Vogelvrienden houdt haar 56e vogelshow in het gebouw van de Schutters vereniging aan de Alberdingk Thijmlaan 2. De vogels zijn te bewonderen op donderdag 21 novem ber vanaf 20.00 uur, vrijdag 22 november van 15.00 tot 17.00 uur en vanaf 20.00 uur en op zaterdag 23 november van 10.00 tot 16.00 uur. ledereen is welkom, de toe gang is vrij. Voor een veilige, persoonlijke en snelle behandeling kunt u terecht op ons spatader spreekuur. Wij bieden een compleet aanbod van diverse behandelmethodes. In één afspraak: onderzoek door dermatoloog en vaatchirurg. U bent welkom op de informatieavond (toegang gratis). Wanneer? Donderdag 28 november a.s. van 19.30 - 21.30 uur (zaal open vanaf 19.00 uur). Waar? Jozeflocatie (Kapel), Graaf Florisweg 77-79 te Gouda. Meer informatie en aanmelding: U kunt zich aanmelden door te bellen naar tel.: (0182) 50 55 21 of door een e-mail te sturen naar heelkunde@ghz.nl.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 37