Ol 'knip, de- Ooit j 10 olie-/krentenbollen I plus 2 appelbeignets "den IJssel Evolutie van religies Lezing sociale media en kinderen Midas Dekkers over 'Erik of het klein insectenboek' Taste of Music live Zie ginds komt de stoomboot... fcwibfcerT# DMel genieten! HART VAN HOLLAND NIEUWERKERK AAN DEN IJSSEL 20 NOVEMBER 2013- Volg ons op Y Deze aanbieding is geldig t/m 29 november 2013 Bestel de lekkerste oliebollen nu ook online! www.oliebollenbakkerij .com Kijk voor extra aanbiedingen en acties ook eens op onze Facebookpagina: f jj facebook.com/Oliebollenbakkerij Openingstijden: maandag woensdag t/m donderdag vrijdag zaterdag zondag gesloten 11:00 -17:30 uur 10.00 -17.30 uur 09.00 - 20.30 uur 09.30 - 17.00 uur muv. koopzondagen Nieuwerkerk aan den IJssel - Met als thema 'Evolutie van de religies' kunnen belangstellenden op dins dag 26 november, 3 en 10 decem ber onder leiding van drs.ing. CJ. Muusse een zoektocht door de tijd maken. De eerste avond wordt het ontstaan van de religie in de wereld besproken; de tweede avond staat in het teken van de evolutie in de drie grote godsdiensten: jodendom, christendom en islam en op de derde avond wordt ingegaan op de toekomst van de religie. De avon den vinden plaats in de Openbare Bibliotheek aan het Raadhuisplein en duren van 20.00 tot 22.00 uur. De toegang is vrij. Cees Muusse. Nieuwerkerk aan den IJssel - De laatste week van november is sinds enkele jaren Week van de Mediawijsheid'. Daarop voor uitlopend geeft Marlies Siegers woensdag 20 november in de bi bliotheek een interactieve lezing aver mediawijsheid voor ouders van basisschoolkinderen. Vragen als 'hoe werkt snapchat?', 'wat er zo leuk is aan instagram voor kinderen' en 'wat is groo ming' komen aan de orde. De strekking is: hoe hou je het ge sprek open met je kind wanneer het gaat over sociale media. Marlies Siegers geeft tips, ad viezen en leessuggesties en zet ouders aan het denken over de ontwikkelingen. Aanvang 20.00 uur. De toegang is vrij. Voor meer informatie en aan melden (gewenst): activiteiten@bibliotheeknieuwer kerkaandenijssel.nl. Nieuwerkerk aan den IJssel - In het kader van Nederland Leest houdt Midas Dekkers donderdag 28 no vember een lezing over het boek 'Erik of het klein insectenboek' in de bibliotheek. Dekkers (geboren 1946) is bioloog in Weesp. Daar schrijft hij zijn boeken over mens en dier. Zijn interesse voor dieren bloeide op tijdens zijn studie in Amsterdam, zijn interesse voor mensen werd ge wekt in het ouderlijk café. Meestal schrijft Dekkers over de raakvlak ken tussen beide. Omdat mensen en dieren nogal merkwaardige be trekkingen met elkaar onderhou den, valt hierbij meer dan eens te lachen. Voor je het weet heb je er echter ook iets van opgestoken. Wie iets van Midas Dekkers heeft gele zen, beziet niet alleen Moeder Na tuur, maar vooral ook de mens met andere ogen. De avond begint om 20.00 uur. De toegang bedraagt 5 euro in de voor verkoop, aan de zaal 6 euro. Kaarten zijn verkrijgbaar in de bibliotheek en bij boekhandel van Delft. Vervolgens wandelt het gezelschap naar het einde van de Dorpsstraat waar voor Sinterklaas een mooie auto klaar staat die hem naar winkelcentrum Dor- restein brengt, waar hij rond 13.45 aankomt. Na zijn ronde door Dor- restein stapt Sinterklaas weer in de auto voor een bezoek aan winkel centrum Reigerhof. Ook hier maken de Sint en zijn pieten een ronde om Nieuwerkerk aan den IJssel - Onder begeleiding van de zeeverkenners en op aanwijzing van de Wegwijs Piet arriveert Sinterklaas op zaterdag 23 no vember rond 12.45 uur bij de brug bij de Dorpsstraat. Hier wordt hij welkom geheten door burgemeester Gert-Jan Kats en door kinderburgemeester Am ber va h Houwelingen. vervolgens rond 14.45 uur naar het Ontmoetingscentrum 'af te reizen' waar Stichting Eve nement voor alle kinderen tot acht jaar een voorstel ling organiseert. De 'Anders met Sander Show' begint om 15.00 uur. Ouders kunnen eventueel achterin de zaal plaatsnemen. De feestelijke middag eindigt om 16.00 uur. Mathijs Leeuwis. Nieuwerkerk aan den IJssel - Sin ger songwriters staan zaterdag 23 november in 't Blok op de avond van Taste of Music. De muziek van Mieke van Veen is puur, authentiek met een jazzy, pop en folk vibe. De Americana liedjes van deze Rot terdamse singer/songwriter komen recht uit het hart, met een enigs zins melancholische ondertoon. Katell Chevalier is chansonnière en heeft uitstraling en flair; een echte toneelpersoonlijkheid. Deze Fran- ?aise zingt, schrijft en componeert haar eigen Franse nummers. Het singer-songwritertalent Mathijs Leeuwis brengt Nederlandstalige folkblues. Zijn teksten zijn verras send en altijd voorzien van een goed verhaal. Aanvang 20.00 uur, toegang 4 euro, locatie IJserman- pad 1. ©hartvanholland 3HARTVAN HOLLAND Tb voor 8,-

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 15