Uw kostbaarheden zijn goud waard! O 0 0 O goudwisselkantoor Parencompetitie IJsselbridge Bazaaropbrengst voor hospice Het belang van de kinder tekening Vragen over bomenkap Afspraakje met Sinterklaas? www.goudwisselkantoor.nl HART VAN HOLLAND NIEUWERKERK AAN DEN IJSSEL\ 20 NOVEMBER 2013 19 speelt. P/.4 V Nieuwerkerk aan den IJssel - De vierde zitting van de tweede ronde van de woensdagcompetitie, ge speeld op 13 november is in de A- lijn met 57,81% gewonnen door Marga Blok en Nel Vente; 2. Elly Delwel en Patty Stuip 57,55%; 3. Gerda Goedhart en Tiny Looije 56,77%; B-lijn: 1. Bep van Bohee- men en Hansje Huibers 60,42%; 2. Dicky Verhoeff en Edo Pouwelse 56,60%; 3. Jolande Boorsma en Trees Hoofman 54,86%; C-lijn: 1. Adrie van Dortmont en Riet Roelofs 59,52%; 2. Corrie van 't Hart en Re- néeVerdonck 57,74%; 3. Trudie van der Made en Elly Meenks 55,06%; D-lijn: 1. Riet Overgaag en Ada Suurbach 61,812. Joke Capitein en Ria Hilkhuijsen 59,38%; 3. Betty Vis en Jan Hilkhuijsen 57,64%. De vijfde zitting van de tweede ronde van de maandagcompetitie, gespeeld op 18 november, is in de A-lijn met 61,11% gewonnen door Jan Mud en Herbert Berkhuysen; 2. Marian Bot en Guus van Kre velen 58,33%; 3. Petra de Boer en Rob van Leeuwen 54,51%. B-lijn: 1. Nettie Kremers en Riet Scheele 59,82%; 2. Laila en Roel Bakker 57,74%; 3. Rennnie Valentijn en Seia van den Berg 55,95%; C-lijn: 1. Hanny Kruythoff en Sjan Korste 62,15%; 2. Tonnie van Gerwen en Joke Vermeulen én Wim Eekhof en Jaap Sengers 59,03%. Nieuwerkerk aan den IJssel - In het JekenAtelier van Emmy Verkerke aan de Waterschapsweg 4 wordt dinsdag 26 november een informa tie-avond gehouden over kinderte- kentherapie. Kindertekentherapeut Verkerke zal het belang van de kindertekening bespreken en de signalen die het af kan geven over wat er bij een kind De avond begint om 20.00 uur, in loop vanaf 19.45 uur. De toegang is vrij. Voor meer informatie en aan- Nieuwerkerk aan den IJssel - De helft van de opbrengst van de jaar lijkse bazaar in kerkgebouw De Bron op 7 en 8 november is geschonken aan Hospice IJsselThuis. Voorzitter Annemieke Bonthuis nam woensdag 14 november een cheque ter waarde van 9200 euro in ont vangst. Het hospice besteedt dit bedrag aan vervanging van de hoog-/laag- bedden van de bewoners. Bonthuis toonde zich verheugd: "Wij zijn dankbaar voor het draagvlak voor Stichting IJsselThuis. Juist in deze tijden van crisis is het hartverwar mend te ervaren hoe warme be trokken vrijwilligers samen werken om geld voor een goed doel dicht bij huis te realiseren." Het hospice wil mensen een waardevolle laatste levensfase bieden in hun eigen leef omgeving. melden: 0180 315159 of emmy. verkerke@planet.nl Nieuwerkerk aan den IJssel - De eerste najaarsstorm op 28 okto ber heeft geleid tot schriftelijke vragen aan het college over de kap van ruim dertig bomen aan de Nieuwerkerkse Bospolderstraat en Boslaan. Die moesten het veld ruimen nadat een exemplaar op het dak van een woning was ge vallen. De SP wil weten hoe betrouwbaar de gegevens over de veiligheid van bomen zijn, waarop de ge meente zich baseert. Volgens die gegevens zouden de bomen aan de Bospolderstraat in 2011 nog veilig hebben geleken, terwijl er ook meldingen zijn geweest dat er bomen zonder bladeren waren. De fractie van de SP vreest dat er bij de kap van de bomen vanaf de Batavierlaan tot aan Vijver- zicht ook gezonde exemplaren zijn gekapt en vraagt daarover een uitspraak van het college. Ook moet het college antwoor den op de vraag waarom de enige overgebleven oude boom aan de Boslaan is gekapt en wanneer en wat voor soort bomen er worden teruggeplant. Nieuwerkerk aan den IJssel - Sin terklaas heeft op donderdag 5 de cember van 17.00 tot 20.00 uur en op vrijdag 6 december van 17.00 tot 20.30 uur hier en daar nog een gaatje in zijn agenda. Een bezoek van Sint en Piet kan tot maandag 25 november gereser veerd worden via sinterklaascentra- le@gmail.com of via 06-10450853. De kosten bedragen 27,50 euro. De opbrengst is, onder het motto 'een feest voor kinderen hier is een feest voor kinderen daar', bestemd voor Stichting Jarige Job en voor een jongerenreis naar Oekraïne, waar de jongeren de handen uit de mouwen gaan steken. ledereen heeft kostbaarheden in huis. Soms zelfs zonder dat men zich hier bewust van is. Een paar oude munten, een ketting of een horloge, een treintje waar grootvader nog mee heeft gespeeld of een doosje met oude bankbiljetten. Laat uw kostbaarheden eens geheel vrijblijvend beoordelen door een specialist van Goudwisselkantoor. Zo ontdekt u of uw kostbaarheden goud waard zijn en mocht u het willen verkopen, dan bieden we u ook nog eens een reële prijs. Ontdek wat Goudwisselkantoor voor u kan betekenen: Inkoop Verkoop Veiling Verpanden Beleggen Taxatie Goud Zilver Munten Sieraden (goud en zilver) Oude bankbiljetten Postzegels Antiek speelgoed Goudwisselkantoor is eigendom van familie De Ruiter en heeft ruim 25 jaar expertise! Locatie Nieuwerkerk aan den IJssel Bij ingang apotheek Reigerhof Reigerhof 48 j 2914 KC Nieuwerkerk aan den IJssel nieuwerkerkaandenijssel@goudwisselkantoor.nl Openingstijden Elke woensdag van 10.00 -16.30 uur Locaties bij u in de buurt Berkel en Rodenrijs, Kerkstraat 10 (elke dinsdag) Bodegraven, Broekvelden 27 (elke zaterdag) Waddinxveen, Groensvoorde 2 (elke zaterdag)

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 19