RCN Gelijkspel voor schakers Benefietconcert met veiling voor Filipijnen Sint en Piet op bezoek bij Tarzan Geloof verbeeld in kleur Circusconcert Kleine Trompetter VOL= VOL HART VAN HOLLAND 130 NOVEMBER 2013 27 Winterfair in wintersfeer I recycling i consultants I nederland INSCHRIJFFORMULIER Reis Kerstmarkt naar Burgerveen (op 2, 3 of 4 december) of Reis naar de originele Duitse Weihnachtsmarkt in Oberhausen (alleen op donderdag 12 december) Zevenhuizen - Een viertal bands, waarvan de namen later bekend gemaakt worden, verzorgen op vrijdag 29 november een benefietconcert waarvan de opbrengst bestemd is voorde door een natuurramp getroffen Filipijnen. Moerkapelle - Het eerste team van Moerkapelle speelde vrijdag haar derde wedstrijd in de hoogste klasse van de regionale schaakbond, de promotieklasse. Tegenstander Fian- chetto 1 uit Schiedam was net als Moerkapelle nog ongeslagen. Op acht borden werd gestreden voor de koppositie en eventuele pro motie. Drie snelle remises werden gevolgd door twee nederlagen en dus een 1,5-3,5 achterstand. Toen lieten Arno Luinenburg en Wou ter Vroegindeweij hun klasse zien en overspeelden hun tegenstander. Na nog een solide doch spannende remise van Gerard van Ommeren kwam een 4-4 eindstand op het bord. Hiermee is Moerkapelle 1 nog steeds in de race voor het kampi oenschap. Ook in de interne competitie werd gespeeld. Christiaan Noorland had een 'giftige' pion gepakt van Mart- Jan Luteijn en kwam in de verdruk king. Pardoes was de partij echter over toen laatstgenoemde een stuk weggaf. Zo blijft Noorland stevig op de tweede plaats en heeft hij goede kans om zich aan het eind van het seizoen te plaatsen bij de beste zes schakers, de zogenoemde finalepoule. Nuttige overwinningen werden verder behaald door Dirk Molenaar, Maarten Pilgram en Ron Droog. Zij stijgen in het klassement en krijgen de volgende wedstrijd dus een sterkere tegenstander. Kop loper in de interne competitie blijft Wouter Vroegindeweij. Het concert vindt plaats bij DG Sound aan de Bredeweg 118, te genover het pand van de KLPD on der de A12. De toegang is vrij. De Zevenhuizen - Het jaarlijkse bene fietconcertvan de Kleine Trompet ter in Dorpshuis Swanla staat deze keer in het teken van het circus. Op zaterdag 30 november is een groot aantal 'invisible' (onzichtbare) circusartiesten te bewonderen tij dens een spetterend circusconcert Van der Wilt heeft zich gespeciali seerd in het gebruik van beeldende kunst om thema's uit geloof, Bijbel en leven uit te drukken. Landelijk en regionaal is zij inmiddels bekend bij vele kerkgenootschappen en ze heeft al allerlei opdrachten uitge- opbrengst bestaat uit giften van bezoekers en uit de verkoop van ingebrachte spullen voor de veiling, zoals setlists van Metallica, gitaar- waaraan medewerking wordt ver leend door Angela Groothuizen en haar band Sway. In de ring zijn allerlei artiesten te zien, waaronder een dompteur met zijn paarden, trapezewerkers, olifanten en clowns. De opbrengst voerd, waaronder glaskunst voor raampartijen, adviezen bij (her-) inrichting van kerkgebouwen en het maken van liturgische kleden en stola's (paramenten). Voor meer informatie: www.zin-in-kleur.com. plectrums van onder andere Uriah Heep en Peter Frampton, T-Shirts en cadeaubonnen. Bij DG Sound staat een collectebus waar nu al giften in gedeponeerd kunnen worden. Meer informatie op Facebook van John van Gooien, evenement Filipij nen en DG Sound. van 'The Invisible Circus' is be stemd voor stichting CliniClowns. Wie er een compleet 'avondje uit' van wil maken kan vooraf dineren in Swanla. Voor meer informatie en reserve ren: www.dekleinetrompetter.nl. Moerkapelle - Woord en Daad houdt vrijdag 29 november van 15.00 tot 21.00 uur een Winterfair op het terrein van The Farm Shop aan de Dorpsstraat 6. Ook de win kels en bedrijven in Moerkapelle zijn die avond geopend met als gezamenlijk thema 'Moerkapelle in wintersfeer'. Voor de tweedehands speelgoedkraam zoekt de organisa tie nog speelgoed. Voor meer infor matie over ophalen en/of brengen: 079-5936911, 06-12308446 of cp.wouters@solcon.nl. Moerkapelle - Een aantal zwarte pieten komt donderdag 28 no vember op bezoek bij gym nastiekvereniging Tarzan om van 9.00 tot 10.00 uur mee te doen aan de ouder-en peutergym in dorpshuis Op Moer. Het is natuurlijk de grote vraag of zwarte piet ook een zwartepietendiploma gaat krij gen! De kosten bedragen voor een (groot)ouder met kind 4,25 euro; met twee kinderen 6,50 euro. Op dinsdag 3 december kunnen leden van Tarzan in de leeftijd tot Zevenhuizen - Op uitnodiging van de commissies Vorming Et Toerusting van Gereformeerde kerk en Hervormde gemeente verzorgt theoloog en beeldend kunstenaar Anne-Marie van Wilt op dinsdag 26 november om 20.00 uur in het Hervormd Centrum aan de Dorpsstraat 156 een lezing met als thema 'Geloof verbeeld in kleur'. acht jaar vanaf 15.45 uur in dorps huis Op Moer hun kunsten vertonen voor Sinterklaas. Zwarte Piet zorgt voor wat lekkers, ook voor de wach tende ouders op de tribune. Recycling Consultants Nederland is een klein make laars kantoor in afval- en reststoffen voor middelgro te- en grote ondernemingen in Nederland. Recycling Consultants Nederland neemt de administratieve, organisatorische- en juridische zorg van deze onder nemingen uit handen zodat zij zich bezig kan houden met haar core business. Voor onze afdeling administratie zijn wij op zoek naar een medewerk(st)er voor de functie van: Taakomschrijving: Telefoon beantwoorden Briefen mail correspondentie Post verwerken Het opmaken van orderbevestigingen, vernietigverklaringen e.a. documenten Ontvangen van klanten Klantbeheer Afval administraties bijhouden Order intake e.a. licht administratieve taken Competenties: Goede communicatieve vaardigheden Goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift MBO werk- en denkniveau Goede beheersing van MS Office pakket, specifiek Excel en Word Team speler Ambitieus Representatief Proactief Flexibel Aanvullende informatie: Indien je niet voldoet aan alle voornoemde competenties gelieve niet te reageren op de functie. Inschrijvingen op deze functie sluit op 15 december 2013. Recycling Consultants Nederland B.V. Noordkade 64 C 2741 EZ Waddinxveen Contactpersoon: Mw. K. de Quillettes E-mail: sollicitatie@rcn.nu Website: www.rcn.nu Sollicitatie via e-mail Ook in 2013 organiseert Hart van Holland met steun uit het bedrijfsleven 'een dag uit voor onze ouderen' van de gemeenten Zuidpias en Waddinxveen met de Kerstmarkt als bestemming. De reis zal, naar keuze, plaats hebben op 2,3 en 4 december. De opstapplaatsen zijn in Moerkapelle, Zevenhuizen, Nieuwerkerk, Moordrecht en Waddinxveen. Opstaptijd Burgerveen maandag dinsdag woensdag 08.00 08.15 08.30 08.45 09.00 Opstaptijd Oberhausen alleen donderdag 12 december 07.45 07.45 08.00 08.15 08.30 Opstapplaats Beth San Moerkapelle Dorpshuis Zevenhuizen De Batavier Nieuwerkerk Land voor Water Moordrecht Waddinxveen station centrum Reistijden: circa 1 uur naar het Burgerveen. circa 2.5 uur naar Oberhausen Programma Burgerveen Heenreis Koffie Workshop kerststukje (gemaakte stukken mogen mee naar huis) Soep met broodjes Rondwandeling met koopmogelijkheden Terugreis Programma Oberhausen Heenreis Koffie Rondgang op Weihnachtsmarkt Koffie Terugreis Verwachte thuiskomst ca. 21.30 uur Ter verduidelijking: het betreft hier geen verkoopshow. Wel kunt u vrijblijvend kopen. Interesse in een dagje uit? Opgeven voor de dagtocht kan als volgt: Per post: Look Tours, Dorpsstraat 175, 2761 AR Zevenhuizen ZH Naam Telefoonnummer Opstapplaats Opgeven kan ook per e-mail wii@look-tours.nl of per telefoon 0180-638398. Kosten Vragen? Betalen: eigen bijdrage 7,50 p/p voor reis naar Burgen/een, Tropisch Rozenland 15,00 p/p voor reis naar Oberhausen Tel 0180-638398 op rekeningnummer 106693980 ten name van Look Tours onder vermelding van naam telefoonnummer keuze maandag, dinsdag, woensdag of donderdag naar Oberhausen.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 27