I ZONDAG OPEN www.dezuidplas.nl VAN II00 TOT IT 00 IA» www.odonhoogendoorn.nl Ongeval A20 Zelfbediening in Moordrechtse bibliotheek Oorzaak dode vissen Ringvaart onbekend Overvallen Moordrecht in Team West Snertdag bij Molen Windlust Oplaadzuil werkt weer v.a. 5,- p/m2 Laatste Kaarten benefietconcert Steun de dinidowns 6 beleef een fantastische avond ^HOLLAND C0l0f0n Bedrijfsruimte Opslagruimte Stalling TE KOOP: v.a. 32.900,- TE HUUR: UI HART VAN HOLLAND ZUIDPLAS 20 NOVEMBER 2013 I T til' 11 INTRATUIN PIJNACKER EN ZOETERMEER INTRATUIN ZEVENHUIZEN IEDERE ZONDAG GESLOTEN O don H oogendoorn Bestel uw kaarten op www.dekleinetrompetter.nl Moordrecht - Op de rijbaan richting Gouda botsten maandag aan het eind van de middag drie voertuigen op elkaar. Eén rijstrook werd afgesloten, ruim tien kilometer file was het gevolg. Moordrecht - Bibliotheek De Groe ne Venen in Moordrecht gaat met ingang van zaterdag 14 december werken met zelfbedieningsautoma ten. Wethouder Jan Verbeek verricht om 10.00 uur de eerste feestelijke uitleenhandeling. Via een computer kunnen klanten in het vervolg zelf materialen lenen en terugbrengen. Volgens de bibliotheek is de privacy van de klant daardoor meer gewaarborgd. Daarnaast wil de bibliotheek de klant met de invoering van zelfbediening beter van dienst zijn. De medewer kers zijn straks niet meer te vinden achter de balie, maar lopen rond in de bibliotheek. De eerste weken zul len ze ook assisteren bij de zelfbe dieningsautomaten. In verband met installatie van de apparatuur en herinrichting van de bibliotheek blijft de vestiging Moor drecht op donderdag 12 december gesloten. Moordrecht - In de Ringvaart tussen het Abraham-Kroesgemaal en deAm- bachtsbrug in Moordrecht zijn vrijdag dode vissen aangetroffen. Oorzaak van de vissterfte is volgens Hoogheemraadschap Schieland en de Krimpe- nerwaard een laag zuurstofgehalte in het water. Onderzoek van watermon- sters heeft geen informatie opgeleverd over hoe het gebrek aan zuurstof is ontstaan. Het hoogheemraadschap heeft zo'n 150 kilo aan dode vissen laten oprui- roen. De nog levende vis is met be hulp van een keerscherm gevangen en uitgezet op een andere plek in de Ringvaart. ^ijdag zijn twee noodpompen ge- Plaatst om het water door te spoelen en het zuurstofgehalte te verhogen, lat was dinsdag weer op normaal niveau. Ook liet het hoogheemraad schap een aantal gemalen draaien om de zogenoemde 'zuurstofloze prop' richting het gemaal Abraham Kroes te krijgen en 'weg te zetten' op de IJssel. Gemaal De Kley stond aan om tegendruk te geven zodat het zuurstofloze water zich niet zou verspreiden over de rest van de Ringvaart. Moordrecht - In het regionale opsporingsprogramma Team U/est op TV West vroeg de politie dinsdag 19 november aandacht voor drie overvallen die afgelopen zomer in Moordrecht hebben plaatsgevonden. Het programma wordt woensdag overdag op televisie herhaald en is ook te zien op www. teamwest.nl. Snackbar Resto Quick aan de Dorps straat werd op 6 juli en 11 september overvallen. Boekhandel Moordrecht aan het Kerkplein overkwam op 6 augustus hetzelfde. Overvalpreventie "Een overval is een nare ervaring, die je als een foto opslaat in je geheu gen, meedraagt en een plek moet geven in je leven", stelde Bert Gose- link van de organisatie Anders Veilig dinsdag 12 november tijdens een bijeenkomst voor winkeliers en me dewerkers uit Zuidpias in de Moor drechtse Zespunt. Op de in samenwerking met de ge meente georganiseerde voorlich tingsavond over overval- en diefstal preventie kwamen zo'n 46 mensen af. Een eerdere avond in Nieuwerkerk aan den IJssel was ook drukbezocht. Nieuwerkerk aan den IJssel - Wie Molen Windlust bezoekt op za terdag 23 november kan vanaf 13.00 uur voor een klein bedrag een kom snert kopen. De op brengst van deze snertactie is bestemd voor het bekostigen van onderhoudswerkzaamheden aan de kas die bij de molen hoort. De molen, gelegen aan het Kor- tenoord 3, is geopend van 11.00 tot 17.00 uur. Men kan een be zoek brengen aan de bij de molen behorende winkel, een rondlei ding volgen en, tegen een kleine vergoeding, een rijm van vijf tot tien regels laten maken. Zevenhuizen - De afvalpas-oplaad- zuil in de Zevenhuizense supermarkt Jumbo is sinds maandag 18 novem ber weer actief. Dat is te lezen op de website van gemeente Zuidpias. De zuil is vier maanden buiten ge bruik geweest. intratuin kleurtje leven Intratuin Zoetermeer Voorweg 192. Intratuin Pijnacker Rijskade la. www.intratuin.nl Hoveniersbedrijf ontwerp aanleg renovatie onderhoud Knibbelweg 42, 2761 JE Zevenhuizen Telefoon: 06-51257148 E-mail: info®>odonhoogendoorn.nl Hart van Holland Onafhankelijk informatieblad. Lditie Zuidpias: Verschijnt in Zevenhuizen, Moerkapelle, Nieuwerkerk a/d IJssel, Moordrecht, Rotterdam-Nesselande en Oud Verlaat, eenmaal per week op woensdag in een °Plage van 24.000 exemplaren. Editie Waddinxveen: Verschijnt in Waddinxveen, eenmaal per week op woensdag in een oplage van 12.500 exemplaren. Bezoekadres: Hart van Holland - Noordelijke Dwarsweg 1a 2761 GA Zevenhuizen Telefoon: 0180-632289 Fax: 0180-633503 E-mail redactie: redactie@hart-van-holland.nl E-mail advertenties: verkoop@hart-van-holland.nl Sluitingstermijn: redactie:maandag 10.00 uur. advertenties: maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar advertentiemateriaal (indien gereserveerd): dinsdag 10.00 uur. Hart van Holland stelt zich niet aansprake lijk voor de inhoud van de advertenties en ingezonden mededelingen in deze krant. Zij behoudt zich het recht voor, zonder opgave van reden advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Krant niet ontvangen? Neem contact op met Van Rijk Verspreiding info@vanrijkverspreiding.nl of 06 - 2222 3459 Niets uit deze uitgave mag worden verme nigvuldigd zonder schriftelijke toestemming van de uitgever.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 3