iii F SNUFFEL- 1 MARKT Jeffrey van der Vliet wint Moerkapelle sterker dan SPV Loopgroep Nesselande naar Zevenheuvelenloop Revanche voor IJsselvogels 0652305719 Schoentje zetten bij Wear Me! Voetbal 'ALLES VOOR JE <4 ^PIANO OF GITAAR! Wilt u dat wij u komen bezoeken, Bel dan snel om ons te boeken. Beeren HART VAN HOLLAND SPOR 30 NOVEMBER 2013 Judo Atletiek Korfbal wear me J Wear Me Passage 226 /2741 GS Waddinxveen www.wearme.eu MOS EN SPETTER t/m 30 november mag je jouw schoentje komen zetten, en op 4 december tussen 13.00 en 16.00 uur mag je hem gevuld bij zwarte piet weer wimvdzwan@casema.nl De opbrengst komt volledig ten goede aan Stichting ROPARUN. Het geld wordt ingezet voor zorg aan mensen met kanker De specialist voor ondermode en nachtmode voor het hele gezin! Beeren Bodywear - RJ Bodywear - Rebelle - Pastunette - Ceceba -Anita 7 en 8 december Ook veiling op zondag Locatie: Italiëlaan 4 Hazerswoude - dorp ITC terrein Tegen inlevering van deze advertentie entree gratis Voor info of kraamhuur T 06 25110819 komen halen! Heeft u het ook al zo koud? Bij Wear Me is de thermo collectie weer volop verkrijgbaar voor dames, heren, kinderen en baby's! 41 ïieuwerkerk aan den IJssel - Na iet behalen van een tweede plaats ip het Internationaal Residentie [oernooi vorige week in Den Haag, ieed Jeffrey van der Vliet zaterdag 16 november mee aan het Interna- jonaal judotoernooi in Den Helder. Jndanks diverse biessurebehande- üngen voor een wond aan zijn teen «stVan der Vliet al zijn partijen te »innen en werd hij eerste. Moerkapelle - Moerkapelle zocht zaterdag 16 november tegen SPV di rect de aanval. De eerste kans was er al vrij snel na een goede dieptepass van Peter Zijderhand op Sallevelt. Al snel werd duidelijk dat Moerkapelle behoorlijk sterker was. Het duurde tot de veertigste minuut voordat Moerkapelle het kwaliteitsverschil in doelpunten wist uit te drukken. Een mooie aanval over links via Arco Ver- weij die, met een hakje Stefan Salle velt bereikte, die op zijn buurt direct Brend Hoogma aanspeelde, Hoogma schoot niet maar paste terug op Sal levelt, die geheel vrij voor de keeper kwam en keurig binnenschoot. Moerkapelle zocht ook na rust de aanval op en vergrootte na enkele minuten de voorsprong. Remon de Bruin speelde zich op het midden veld keurig vrij en passte direct naar de op de rechterflank vrijstaande Harmen Verweij, die de 0-2 binnen schoot. Een perfecte bal van achter uitvan Zijderhand direct op Sallevelt besliste de wedstrijd na een uur spe len definitief. Sallevelt wist deze bal met een beweging over de keeper heen te spelen. Eindstand 0-3. Moordrecht - Na de zeperd van torige week uit tegen Avanti 1 in fijnacker was het de vraag hoe IJs selvogels 1 uit de startblokken zou tomen. Albatros 1 uit Zwijndrecht iwam naarsporthal De Zuidpias, één an de ploegen die IJsselvogels on- ierzich zou moeten kunnen houden. Jet begin was voor Albatros dat snel ten 0-2 voorsprong nam. IJsselvo- |els herstelde zich goed en wist de achterstand om te buigen 'in een i-3 voorsprong. Hierna ging het om toom tot 10-7 waarna IJsselvogels uitliep naar een 13-7 voorsprong .tin met 15-10 de rust in te gaan. lode tweede helft liep IJsselvogels tit naar 18-12, maar door noncha lant spel kwam Albatros terug tot 19-16 waarna de goed spelende Kevin Berghout de belangrijke 20- 16 scoorde en het verschil weer op vier wist te brengen. Hierna kwam de overwinning niet meer in gevaar en dankzij zeven doelpunten van Jasper Marck, zes van Dirk Rijne- veld, vijf van Kevin Berghout, drie van Hans Brouwer, twee van Karen Vonk Noordegraaf en Manon van Kerkhof en één van Marina van Dam won IJsselvogels met 26-20, dat nu opschuift van een achtste naar een vierde plaats op de ranglijst. Ko mende zaterdag speelt IJsselvogels in Arnemuiden tegen het nog punt loze Top 1. Nijmegen/Nesselande - Voor de dertigste keer werd zondag 17 no vember in Nijmegen de Zevenheu velenloop gehouden; een loopeve nement dat in de loop der jaren is uitgegroeid tot een loophappening van ongekende omvang. De Keniaan Leonard Komon werd afgetekend winnaar in 42.14. Snel ste vrouw was Tirunesh Dibaba uit Ethiopië in 48.42. Eerste Nederlan ders waren Jesper van der Wielen in 44.32 en Miranda Boonstra in 51.40. Uit regio Zuidpias namen ruim 150 lopers deel aan het evene ment, waaronder 112 leden van Loopgroep Nesselande. Mede door het perfecte loopweer werden veel persoonlijke records gelopen. Snelste Nesselander was Den nis Brouwer; hij liep de 15 km in De 112 deelnemers aan de Zevenheuvelengroep van Loopgroep Nesselande. (foto: Peter Schotman) 1.04.52. Snelste man uit Moerka pelle was Chris Paardekooper in 1.04.24, uit Zevenhuizen Ramon Visser in 1.19.25 en uit Nieuwerkerk Bert de Wit in 59.17 (hij was tevens snelste regioloper). Mariska Meijer was de snelste Nieuwerkerkse in 1.18.48. Jaap Kruysifix was de snel ste Moordrechtenaar in 1.06.58 en snelle Waddinxveners waren Jasper Marck in 1.07.18 en Jenny ter Steeg in 1.19.42. Saskia Warmer (V60) uit Nesselande kwam in 1.18.00 over de finish. y TRADITIONAL bodywear St. Victorplein 2 Waddinxveen 10182 611697 w mosenspetter, nl PIANO'S I GITAREN Ophalen kan vanaf 4 december t/m 7 december op onze reguliere openingstijden. 10% korting tijdens de extra koopavonden dinsdag 3 december 18:00-21:00 woensdag 4 december 18:00-21:00 korting is alleen geldig tussen bovengenoemde tijden

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 41