Moordrecht moeizaam langs Hillegersberg Streekderby Donk-Groeneweg in laatste minuut beslist Punt haalt punt binnen voor CKV Nieuwerkerk beperkt schade tegen Mix Geslaagden danexamen trekkeroplegger chauffeur r*ANSPORT Sponsor wedstrijdbal (in Manuel de Boer /JA>o/V tvw hivtA&erv e*y/ orw be£l> HART VAN HOLLAND SPORT 30 NOVEMBER 2013 43 Voetbal Voetbal Badminton Korfbal Kempo Keukens Glasweefsel behang Toilet renovatie Tegelwerk Onderhoud Kitwerk Laminaat vloeren Badkamer renovatie Electra Timmerwerk Schilderwerk Keuken renovatie Stucwerk Verbouwingen Leidingwerk Sanitair Email: ajsmontage@planet.nl Tel. 06-51282366 Moordrecht Profiteer nu van de BTW verlaging op de arbeid Maurice Eckhardt kopt vanuit een vrije trap de 1-1 van dichtbij binnen. Moordrecht - Na twee wedstrijden waarin onnodig puntverlies gele den werd, was het voor Moordrecht belangrijk om zondag 17 november thuis tegen Hillegersberg de pun ten wel in eigen huis te houden. Vanaf de aftrap had Moordrecht enigszins moeite om in het spel te tomen. Er werden foute passes af geleverd, waardoor slordig balverlies werd geleden. Hillegersberg maakte hier dankbaar gebruik van en na vijf minuten stond het 0-1Niet veel la ter kwam Moordrecht langszij door- Nieuwerkerk aan den IJssel - Het eerste team van Nieuwerkerk kreeg zondag 17 november Mix uit Naald wijk op bezoek. Zonder de gebles seerde Ciska de Bruin werd het een spannende wedstrijd met vier drie- Moordrecht - Vier kandidaten van Kempo Tahitu zijn zondag 16 novem ber geslaagd op het landelijke ho gere danexamen Kempo van de NFK. Het kostte menige zweetdruppel en dat een verdediger van Hilligersberg een bal miste en Stefan Bos van dit buitenkansje gebruik maakte; 1-1. Moordrecht probeerde door te druk ken en achterin werd niks weggeven. Na een counter uit het boekje bracht Roy van der Hoek met een goede pass Bos in stelling, die op zijn beurt Jan de Joode wist te bereiken die de 2-1 aantekende. Tot tweemaal toe werd voor rust nog een doelpunt van Moordrecht afgekeurd waar door de stand onveranderd bleef. Vlak na rust kreeg Bos een enor- setters. De singles en dubbels wer den eerlijk verdeeld zodat bij 3-3 de mixpartijen het verschil moesten maken. BC Mix was daarin net iets beter; eindstand 3-5. veel trainingsuren maar Mart Gahler slaagde voor de 1e dan, René Hoog- endoorn en Jan-Willem van de Bas voor de 2e dan en Kees Hoogendoorn slaagde voor de 3e dan. me kans na een mooie pass van De Joode, maar hij verzuimde de 3-1 te maken. Moordrecht kreeg steeds meer kleine kansjes, maar de bal wilde er maar niet in. Hil legersberg kreeg hierdoor meer vertrouwen, maar wist ook niet tot scoren te komen; eindstand 2-1. Door deze overwinning staat Moor drecht 7e op de ranglijst. Volgende week wordt het restant van de wedstrijd Aeolus-Moordrecht uitge speeld, waarbij Moordrecht een 0-6 voorsprong mag verdedigen. Nieuwerkerk aan den IJssel - Het bezoek aan Tjoba in de nieuwe sporthal van Sportpunt Zeeland heeft CKV Nieuwerkerk een punt opgeleverd. Zes seconden voor tijd schoot Kores Punt de 20-20 binnen. Kort na rust stond Nieu werkerk nog op een voorsprong van drie punten. Een lange fase zonder goals brak Nieuwerkerk op en bracht Tjoba terug in de wedstrijd. Dat was jammer voor CKV, want in de eerste helft wa ren zij met twaalf goals nog zo trefzeker. Zevenhuizen - Zonder Bart Eind hoven en Jan-Douwe Hof trad Groeneweg zondag 17 november in Gouda aan tegen Donk. Donk opende na tien minuten de score; 1-0. Groeneweg liet zich niet van de wijs brengen. Na de zoveelste overtreding van Donk mocht Luuk Gritter de vrije trap verzorgen, die door tal van missers aan de Goud se zijde door aanvaller Eckhardt binnengekopt kon worden; 1-1. In de eerste fase van de tweede helft was Donk wederom de bo venliggende partij ook al waren er kansen voor Groeneweg om op voorsprong te komen. Een kwar tier voor tijd bracht Groeneweg twee wissels in om het tij te doen keren. Langzamerhand kantelde de wedstrijd weer in het voor deel van de Zevenhuizenaren die nu op jacht waren naar het win nende doelpunt. In de 89e minuut kreeg Groeneweg een strafschop toegewezen omdat een speler van Donk zich in het strafschop gebied voor even keeper waande en de bal klemvast greep. Spelers van Donk kwamen fel in verzet te gen de beslissing van de scheids rechter wat ertoe leidde dat een van hen tweemaal geel, dus rood kreeg. Na het tumult wist Eck hardt de strafschop te benutten; 1-2. Groeneweg kreeg nog een kans om de voorsprong te vergro ten, maar deze ging net over het Goudse doel. De drie punten ging mee naar Zevenhuizen. Gijs Suijker Vlist v.o.f. is een klein familie transportbedrijf met een platte organisatie structuur. Wij vervoeren stukgoederen in lijndienst Rotterdam - Ruhrgebied v.v. en het trucken van Ferry trailers en distribueren gekoelde dagverse producten. Vanwege steeds toenemende vraag naar onze diensten, zijn wij momenteel op zoek naar een fulltime: Functie eisen: In bezit van chauffeursdiploma (CCV-B), rijbewijs B,C, E code 95 en digipas. In bezit van ADR - basis certificaat, of bereid om dit te halen. Medewerkers met inzetmogelijkheden op zaterdag verdienen de voorkeur, (volgens rooster) wonend in een straal van 20 km om standplaats Moordrecht. Wat bieden wij: Goede collegiale sfeer. Kwalitatief jong en goed onderhouden materieel. Salariëring conform TLN CAO, dus zaterdag 150 Verder verwachten wij van al onze chauffeurs beheersing van de Nederlandse taal, een service gerichte instelling, zelfstandigheid, professionaliteit, een grote zorgvuldigheid ten aanzien van de producten die vervoerd worden en een flexi bele instelling. De werkzaamheden worden uitgevoerd op wisselende tijden, af en toe op zater dag. Onze voorkeur gaat uit naar ervaren chauffeurs, het ADR-basis is een pre. Dus zoek jij een functie met uitzicht op vast dienstverband, ben jij de fulltime chauffeur die flexibel is qua werktijden? Neem dan contact op. Indien de functie en de functie-eisen bij jou passen, kan je hierop reageren door je CV te sturen naar info@gijssuijkervlist.nl of bellen met 0653-224197. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. AJS MONTAGE ZS autorijschool Hoofdsponsor van oer LINDEN QROEP Van der Linden Groep Waddinxveen

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 43