Zuidpias Campagneleiders nieuwe partijen: meld je aan! Gratis strooizout ophalen Inwerkingtreding Uitvoerings- regels Subsidies MO Sinterklaasintocht Informatieavond Moerkapelle op 28 november Verkiezing Gemeenteraad 2014 Nieuw riool Emmastraat en Willem-Alexanderplaritsoen gemeente Zaterdag 23 november 2013 V. HART VAN HOLLAND GEMi V NIEUWS 20 NOVEMBER 2013 /- Op woensdag 19 maart 2014 vinden in Zuidpias de gemeenteraadsverkiezingen plaats. Alle partijen die deelnemen aan de verkiezingen, zijn volop bezig met de voor bereidingen. De campagne is al begonnen. De gemeente wil in contact komen met campagneleiders of -coördinatoren van partijen die aan de raadsverkiezingen willen deelnemen, maar nu nog niet in de raad zijn vertegenwoordigd. Op die manier kan de informatie die voor de verkiezin gen van belang is, ook met hen worden gedeeld. Graag nodigen we de campagneleiders of -coördinatoren van die (nieuwe) partijen uit om zich te melden bij de gemeente. Dit kunt u digitaal doen via het e-mailadres griffie0zuidplas.nl. Ook dit jaar stelt de gemeente gratis strooizout ter beschikking voor de inwoners die hun steentje willen bijdragen aan het bestrijden van gladheid op eigen stoep. Op zaterdag 23 november kunt u het strooizout ophalen bij de gemeentewerven. Locaties en openingstijden Gemeentewerf Nieuwerkerk aan den IJssel Eerste Tochtweg 9b Geopend: zaterdag van 9.00 tot 12.00 uur -'jf; -jjft Gemeentewerf Zevenhuizen Zuidplasweg 14b UU, tftf Geopend: zaterdag van 9.00 tot 12.00 uur Bewaaradvies Neemt u zelf een zak of een emmer mee? Bewaar het zout op een droge plaats, want anders gaat het klonteren. Mocht het aanhoudend of herhaaldelijk glad zijn, dan volgen meerdere gelegenheden om strooizout op te halen. Meer informatie Voorvragen of opmerkingen over gladheidbestrijding kunnen inwoners contact opnemen met het Meldpunt van de gemeente Zuidpias, bereikbaar via het telefoonnummer (0180) 330 300, of het meldingsformulier op de website www.zuidplas.nl. Het college van burgemeester en wethou ders maakt bekend dat per 1 januari 2014 in werking treedt: Uitvoeringsregels Subsidies Basisvoorzieningen; Uitvoeringsregels Subsidies Cultuur en Sport; Uitvoeringsregels Subsidies Sociale Voorzieningen, Maatschappelijke Dienstverlening en Volksgezondheid. Deze regelingen tezamen worden aan geduid als Uitvoeringsregels Subsidies Maatschappelijke Ontwikkeling d.d. 12 november 2014 en ze vervan gen de Uitvoeringsregels Subsidies Maatschappelijke Ontwikkeling van 12 april 2011. Achtergrond De inwerkingtreding van bovengenoemde stukken is het resultaat van de evaluatie die het college in opdracht van de raad heeft uitgevoerd. Alle maatschappelijke mstellingen die eerder dit jaar aan de het onderzoek over het gemeentelijk subsi diebeleid hebben deelgenomen, zijn in een eerder stadium al geïnformeerd over de resultaten. Bekendmaking De instellingen die op dit moment sub sidie ontvangen van de gemeente, of die de enquête over het subsidiebeleid hebben ingevuld, zijn al op de hoogte gesteld van de belangrijkste wijzigingen in de Algemene Subsidieverordening Zuidpias 2014 (brief van 25 april 2013) en in de Uitvoeringsregels Subsidies Maatschappelijke Ontwikkeling [brief van 18 november 2013). Stukken raadplegen Ook de instellingen die geen brief hebben ontvangen (en andere geïnteresseerden), kunnen zich op de hoogte stellen van de gewijzigde stukken. De Uitvoeringsregels Subsidies Maatschappelijke Ontwikkeling en de Algemene Subsidieverordening Zuidpias 2012 zijn te raadplegen op de website van de gemeente: www.zuidpias. nl/zorgen welzijn/subsidies Meer informatie Heeft u na het lezen van dit bericht nog vragen? Dan kunt u contact opnemen met Berthilde Borreman, tel (0180) 330 433, of Charlie ter Reegen, tel (0180) 330 434. 10.00 uur Aankomst Sinterklaas in Moerkapelle Locatie: Oranjeplein Geschatte eindtijd: 10.20 uur 11.00 uur Aankomst Sinterklaas in Moordrecht {per boot) Locatie: hoek Westringdijk brug cafetaria Tom's hoekje Geschatte eindtijd: 11.50 uur 12.45 uur Aankomst Sinterklaas in Nieuwerkerk aan den IJssel Iper boot) Locatie: Oude Dorp, bij gele brug Geschatte eindtijd: 13.15 uur 14.00 uur Aankomst Sinterklaas in Zevenhuizen Locatie: plein voor oude gemeentehuis (Dorpsstraat 89) Geschatte eindtijd: 14.45 uur Binnenkort start de gemeente Zuidpias met de aanleg van nieuwe riolering in de Emmastraat en het Willem- Alexanderplantsoen in Moerkapelle. Deze werkzaamheden maken onderdeel uit van het gemeentelijk afkoppelplan, dat voorziet in de aanleg van regenwaterriolen in Moerkapelle. Zodra het nieuwe riool is voltooid, wordt het regenwater voortaan apart van het vuilwater opgevangen en afgevoerd. Op donderdag 28 november, van 19.00 uur tot 20.00 uur, organiseert de gemeente een informatieavond in Dorpshuis Op Moer in Moerkapelle. U hoort dan meer over de aanleg van het riool, de aard en tijdsduur van de werkzaamheden, en welke gevolgen deze hebben voor de bereikbaarheid van de woningen. Alle direct omwonenden zijn uit genodigd voor deze avond. Ook belangheb benden die geen persoonlijke uitnodiging hebben ontvangen, zijn welkom.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 5