Het laatste nieuws als eerst op www.hvhonline.nl VERVOLG BEKENDMAKINGEN RAADSINFORMATIE HART VAN HOLLAND GEMEENTENIEUl/VS 20 NOVEMBER 2013 Bekendmaking Wet milieubeheer Bekendmaking Wet algemene bepalingen omgevingsrecht Oplaadzuil afvalpas in Zevenhuizen werkt weer Ontijd Koeling geluidsvoorschriften bij het Activiteitenbesluit milieubeheer voor het perceel Nijverheidscentrum 34, 2761 JP Zevenhuizen. Vos, Gekas en Bootgeluidsvoorschriften bij het Activiteitenbesluit milieubeheer voor het perceel Nijverheidscentrum 36, 2761 JP Zevenhuizen. Hordijk Spuitgiet Verpakkingen B.V.: geluidsvoorschriften bij het Activiteiten besluit milieubeheer voor het perceel Nijverheidscentrum 38, 2761 JP Zevenhuizen. B.K. Warehousing B.V. geluidsvoorschrif ten bij het Activiteitenbesluit milieubeheer voor het perceel Nijverheidscentrum 40a, 2761 JP Zevenhuizen. Beroepstermijn De besluiten tot het opleggen van maatwerk voorschriften kunt u van 21 november 2013 tot en met 2 januari 2014 inzien bij de gemeente Zuidpias. Tijdens deze periode kunnen belanghebbenden bezwaar indienen bij het college van burgemeester en wethouders van Zuidpias, Postbus 100, 2910 AC Nieuwerkerk aan den IJssel. Voorlopige voorziening Een besluit blijft van kracht wanneer u bezwaar indient. U kunt een voorlopige voor ziening aanvragen bij de Voorzieningenrechter van de Rechtbank Den Haag om het besluit te laten schorsen (Postbus 20302, 2500 EH Den Haag). In dat geval moet u een bepaald bedrag (griffierecht) betalen. Digitaal aanvragen U kunt een voorlopige voorziening ook digitaal aanvragen bij genoemde rechtbank via http:// loket.rechtspraak.nl/bestuursrecht. Daarvoor moet u wel beschikken over een elektronische handtekening (DigiD). Kijk op de genoemde site voor de precieze voorwaarden. Inzage Voor inzage kunt u tijdens kantooruren terecht in het gemeentehuis van Zuidpias, Raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk aan den IJssel, tel. (0180) 330 300. Voor inzage buiten kantooruren kunt u een afspraak maken. Deze bekendmaking staat ook op de website van de Omgevingsdienst Midden-Holland, www. odmh.nl. MELDINGEN Meldingen op grond van artikel 8.40 van de Wet milieubeheer Voor grote groepen gelijksoortige bedrijven gelden algemene regels die zijn vastgelegd in het Activiteitenbesluit milieubeheer. Een milieuvergunning is dan niet nodig. Het bedrijf kan volstaan met een melding van de activiteiten. Burgemeester en wethouders hebben de volgende meldingen ontvangen: Activiteitenbesluit milieubeheer Technische Handelsonderneming Jonker B.V., Ambachtstraat 5, 2751 GP Moerkapelle, voor het samenvoegen van Ambachtstraat nr. 5 en nr. 34 tot één inrichting. Op nr. 34 vindt opslag van chemische, corrosieve waterbehandelingsstoffen plaats. K.A. Havelaar Zn. B.V., Nijverheidstraat 10, 2751 GR Moerkapelle, voor het verande ren van een inrichting voor het vervaardigen van metalen constructiewerken en delen daarvan. Alliander, Oogstpad 4, 2752 AG Moerkapelle, voor het plaatsen van een gasdrukregel- en meetstation. Reyneveld Rijwielen, Zuidplasstraat 4, 2751 GN Moerkapelle, voor het oprichten van een rijwiellgroot-lhandel. Eurogips B.V., Oostpolderweg 3, 2841 DA Moordrecht, voor het (tijdelijk) in gebruik nemen van het pand Oostpolderweg 4. Fysiotherapie, manuele therapie en acu punctuur Van Streun, Kerklaan 53a, 2912 CJ Nieuwerkerk aan den IJssel, voor het uitbreiden van de praktijk door middel van het realiseren van meer oefenruimte op het perceel Kerklaan 57h. Schotte B.V.,Kortenoord 63a, 2911 BD Nieuwerkerk aan den IJssel, voor het veran deren van de activiteiten op deze lokatie; er zal alleen opslag plaatsvinden, bouwplan nen worden (voorlopig) niet gerealiseerd. M.C. van der Spek, Bredeweg 112- 116 2761 KB Zevenhuizen, voor het uitbreiden van de inrichting met een kas voor verkoop van tuinartikelen en aanverwante tuinartikelen. Sportzaal, Burgemeester Nederveenlaan 53, 2761 VJ Zevenhuizen voor het oprichten van een sportzaal voor o.a. aerobics lessen. Oussoren Energie B.V., Jan Hendrikspad 6, 2761 KE Zevenhuizen, voor het wijzigen van een WKK-installatie. Tegen een melding op grond van artikel 8.40 van de Wet milieubeheer kunt u geen bezwaar indienen of beroep instellen. De stukken lig gen niet ter inzage. Deze bekendmaking staat ook op de website van de Omgevingsdienst Midden-Holland, www.odmh.nl. OMGEVINGSVERGUNNING Burgemeester en wethouders hebben de volgende vergunning verleend: Omgevingsvergunning milieuneutrale verandering Transportbedrijf en Brandstoffenhandel A. van der Eist, voor het uitbreiden van het wagenpark met een propaantankwagen, het vervangen van een 10 m3 petroleumtank dooreen 5 m3 petroleumtank, het vervan gen van een 15 m3 dieseltank door een 20 m3 dieseltank, het vervangen van een 15 m3 HBO-tank door een 5 m3 dieseltank, het laten vervallen van een 10 m3 dieseltank en het vervangen een mobiele tank voor afgewerkte olie door een vat van 200 liter op het perceel 1e Tochtweg 42, 2913 LP Nieuwerkerk aan den IJssel. Beroepstermijn De vergunning en bijbehorende stukken kuntu van 21 november 2013 tot en met 2 januari 2011 inzien bij de gemeente Zuidpias. Tijdens deze periode kunnen belanghebbenden bezwaar indienen bij het college van burgemeester en wethouders van Zuidpias, Postbus 100,2910 AC Nieuwerkerk aan den IJssel. Voorlopige voorziening Een besluit blijft van kracht wanneer u bezwaar indient. U kunt een voorlopige voor ziening aanvragen bij de Voorzieningenrechter van de Rechtbank Den Haag om het besluit te laten schorsen (Postbus 20302, 2500 EH Den Haag). In dat geval moet u een bepaald bedrag (griffierecht) betalen. Digitaal aanvragen U kunt een voorlopige voorziening ook digitaal aanvragen bij genoemde rechtbank via http:// loket.rechtspraak.nl/bestuursrecht. Daarvoor moet u wel beschikken over een elektronische handtekening (DigiD). Kijk op de genoemde site voor de precieze voorwaarden. Inzage Voor inzage kunt u tijdens kantooruren terecht in het Zuidpias, Raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk aan den IJssel, tel. (0180) 330 300. Voor inzage buiten kantooruren kunt u een afspraak maken. Deze bekendmaking staat ook op de website van de Omgevingsdienst Midden-Holland, www.odmh.nl. Sinds maandag 18 november kunnen inwoners voor het opladen van hun afval pas weer terecht bij supermarkt Jumbo in Zevenhuizen. De oplaadzuil in deze winkel is weer actief. U kunt uw afvalpas ook opwaarderen met iDEAL via de website https://zuidplas.bwaste.nl. Raadsvergadering Datum: woensdag 26 november 2013 Aanvang: 20.00 uur Locatie: Raadzaal gemeentehuis, Raadhuisplein 1, Nieuwerkerk aan den IJssel Vergaderpunten Naast de vaste gebruikelijke procedurele agendapunten volgen hieronder de onderwerpen die als bespreekstuk op de agenda staan. 1. Rv Vaststellen bestemmingsplan Knibbelweg 73-75 te Zevenhuizen Het ontwerpbestemmingsplan Knibbelweg 73-75 te Zevenhuizen heeft vanaf 24 juli 2013 gedurende zes weken ter inzage gelegen. Gedurende deze periode is een ieder de gelegenheid geboden om zienswijzen in te dienen. Er zijn geen zienswijzen tegen het plan ingediend. 2. Rv Ontwerpverklaring van geen bedenkingen Vierde Tochtweg 3 Moordrecht Er is een aanvraag om een omgevingsvergunning om af te wijken van het bestemmingsplan ontvangen voor de locatie Vierde Tochtweg 3 te Moordrecht. Het betreft een aanvraag voor de bouw van een schuur en de aanleg van een paarden bak. Onderdeel van de Wabo uitgebreide voorbereidingspro cedure is het verlenen van een verklaring van geen beden kingen door het bevoegd bestuursorgaan. 3. Rv Inrichtingsplan wegvak Hoofdweg-West Als reactie op het Aanvullend Convenant Nesselande uit 2001 heeft uw raad in 2011 ingestemd met capaciteitsver ruiming op de Hoofdweg-West binnen een profiel van 2x1 rijstrook. Aan de hand van daarna uitgevoerde verkeerson- derzoeken en een uitgewerkt wegontwerp heeft dit geleid tot het advies van het college om alsnog te kiezen voor een profiel met 2x2 rijstroken. 4. Subsidieovereenkomst Stichting de bibliotheek De Groene Venen Met Stichting de Bibliotheek De Groene Venen is overeenstemming bereikt over de uitgangspunten voor het bibliotheekwerk in de gemeente Zuidpias voor de jaren 2014 tot en met 2017. Deze afspraken zijn vastgelegd in bijgaande subsidieovereenkomst. De fractie van de VVD heeft gevraagd dit onderwerp te agenderen. 5. Rv Aanpassing bijlage bouwverordening i.v.m. parkeernormen De te hanteren parkeernormen voor de gemeente Zuidpias zijn vastgelegd in de Nota Parkeernormen en moeten juridisch worden verankerd in de bouwverordening. Hiervoor dient bijlage 13 van de Bouwverordening Zuidpias gewijzigd te worden. 6. Rv Evaluatie ROZ en Grondbank RZG Zuidpias; voorstel tot opheffing ROZ per 2015 Op basis van de gemeenschappelijk regeling dient de functi onaliteit van de gemeenschappelijke Regelingen Regionale Ontwikkelorganisatie Zuidpias (ROZ) en Grondbank RZG Zuidpias (Grondbank) periodiek te worden geëvalueerd.Op basis daarvan wordt voorgesteld om de ROZ per 2015 op te heffen en de Grondbank tot tenminste 2018 te continueren. 7. Rv Evaluatie en voorstel erossmediaal verslaan van raadsvergaderingen Op 12 december 2012 heeft de gemeenteraad van Zuidpias ingestemd met het voorstel 'Crossmediaal verslaan van raadsvergaderingen 2013. Dit raadsvoorstel betreft een evaluatie over 2013 (tot en met oktober) en een voorstel voor de voortzetting van de samenwerking met Omroep Zuidpias voor het crossmediaal verslaan van vergaderingen van de gemeenteraad. Inspreken tijdens de gemeenteraad Na de opening van de gemeenteraadsvergadering komt het spreekrecht aan de orde. ledereen, dus ook u als inwoner of ondernemer, mag gebruikmaken van het spreekrecht. U kunt dan uw visie over onderwerpen die op de agenda van die ver gadering staan, kenbaar maken aan de raad. De maximale spreektijd is vijf minuten. NB. Niet kan worden ingesproken bij: Rv Vaststellen bestemmingsplan Knibbelweg 73-75 te Zevenhuizen; Rv Ontwerpverklaring van geen bedenkingen Vierde Tochtweg 3 Moordrecht. De reden hiervoor is dat er tegen deze besluiten beroep openstaat bij de rechter, of dat het een benoeming van per sonen betreft. (Artikel 19 lid 4 van het RvO) Aanmelden Aanmelden voor het spreekrecht kan uiterlijk tot 12.00 uur op de vergaderdag bij de griffie, mevrouw J. van Houwelingen, tel (0180) 330 313. Geef bij uw aanmelding het onderwerp en uw naam op. De agenda en de daarbij beho rende stukken vindt u in het raadsinformatiesysteem van de gemeentelijke website.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 6