Voormalig Mercedes-monteurs Victoria Rotterdam blij met eigen bedrijf Kies voor kwaliteit, kies voor Het Ambacht! Nieuw autobedrijf draait op volle toeren! Autobedrijf HART VAN HOLLAND DVER IE 27 NOVEMBER 2013 advertorial MOORDRECHT - Precies een halfjaar gele den startten Ries Kraan en Chris van Win den hun nieuwe autobedrijf Het Ambacht in Moordrecht. Een grote stap, waar het monteursduo nog geen seconde spijt van heeft. "Sinds we in mei open gingen, heb ben we al meer dan 300 klanten mogen be groeten," zegt Ries trots. "Daar zijn we heel, heel erg tevreden mee." Het bedrijf aan de Oostpolderweg draait inmiddels op volle toeren. "Je mag het van jezelf eigenlijk niet zeggen, maar het loopt fantastisch. Ik denk echt dat klanten de goe de service en de transparantie waarderen. Dat vinden we heel belangrijk." Voordat Ries Kraan en Chris van Winden hun eigen bedrijf begonnen, waren zij allebei vele jaren werkzaam bij Mercedes-garage Victoria in Rotterdam. Die ruime ervaring komt goed van pas. "Als je aan een Mercedes hebt ge sleuteld, kun je ook met BMW, Audi en Volks wagen werken," weet Ries. "De kennis van alle autotechniek is in huis." "Chris is daarbij ook nog eens gediplomeerd diagnosetechnicus. Als er iets met je auto aan de hand is, weet hij de oorzaak te vinden. Daarom zijn alle merken bij ons welkom. We zijn het alternatief voor de merkdealer. Kwa liteit is doen wat de klant van je verwacht. Maar het mooiste is om dat nog iets te over treffen." Het bedrijf richt zich op klanten uit een grote regio. Van Rotterdam tot Zuidpias, van Gouda tot Waddinxveen. "En gelukkig weten klanten uit ons oude netwerk ons ook in dit nieuwe bedrijf te vinden," zegt Ries tevreden. De nieuwe locatie op een goed bereikbare plek is daarbij zeker een groot voordeel. "We zitten hier mooi in Moordrecht. Goed te vin den en langs een doorgaande weg." De garage houdt zich bezig met alle facet ten van het autovak. Reparatie, onderhoud, diagnose. En in deze tijd niet onbelangrijk: winterhanden monteren. "Heel belangrijk voor goede grip op de weg. Dan heb je het over veiligheid en betrouwbaarheid. De be langrijkste eigenschappen van een auto. En: de zomerbanden kunnen hier worden opge slagen als klanten dat willen." De Algemene Periodieke Keuring (APK) biedt Het Ambacht sinds kort aan voor 19,95 euro. "Dat is de all-in prijs. Dus inclusief roetmeting en afmelding bij de RDW." Kraan zegt er eerlijk bij dat die prijs niet kostendekkend is. "Maar het is wel een reden voor mensen om hierheen te komen. Dan leren ze ons bedrijf kennen. En hopelijk waarderen ze ons werk." Het Ambacht is een open en transparant au tobedrijf. Als klanten dat willen, leggen de monteurs met veel plezier uit wat zij precies aan een auto sleutelen. Chris is trots op zijn werk. En zoals dat tegenwoordig gaat, zet hij regelmatig foto's van zijn werk op de Face- book-pagina van het bedrijf, (facebook.com/ autobedrijfhetambacht). Autobedrijf Het Ambacht is te vinden aan de Oostpolderweg 4a in Moordrecht. Tel. 0182-748222. Mail: info@autobedrijfhetambacht.nl. Autobedrijf Het Ambacht Oostpolderweg 4a, 2841 DA Moordrecht (naast stroopwafelfabriek) Telefoon: 0182-748222 www.autobedrijfhetambacht.nl mail: info@autobedrijfhetambacht.nl

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 18