Ruime keus om te wonen met uw gezin WONEN Met smart(phone) wachten op Sint in Moerkapelle Kijk voor alle woningen op centrumwaddinxveen.nl WADDINXVEEN Van 192.000 tot 339.000 HART VAN HOLLAND 27 NOVEMBER 2013 29 OPEN HUIS Verkoopinformatie: De Pater Makelaardij (0182) 6138 22 Lafeber Makelaardij (0182) 53 68 88 centrumwaddinxveen.nl Moerkapelle - Met de discussie 'zwarte piet of niet' was het afwach ten of mijn collega's en ik, Facebook- en Pers-piet oftewel Multimedia- piet, wel naar Nederland mochten komen. Gelukkig waren we welkom en dat hebben we gemerkt toen we zaterdagochtend aankwamen in Moerkapelle. Door de Multimedia-piet Brrr, de Hollandse wind waait di rect door mijn pietenpak als ik 's ochtends richting het Oranjeplein loop. Gelukkig is er sprake van een hartverwarmend welkom van Moer- kapelse kinderen, die mijn collega pieten en Sinterklaas enthousiast toewuiven als we de Dorpsstraat inlopen. Onderweg maak ik foto's met kinderen. Ik heb na melijk een smartphone van de Sint gekregen om foto's mee te verzamelen voor boven onze pietenbedden. Selfies maken is zo makke lijk nog niet! Ondeugende piet die ik ben: ik trek met de kinderen gekke bek ken voor de camera. Daar krijgen ze vast les in op de Moerkapelse scholen want de kin deren daar zijn stuk voor stuk kam pioen tong uitsteken. Er zijn ook serieuze zaken te bespre ken. Wat er op verlanglijstjes staat, bijvoorbeeld. Bram, die ik door zijn mijter bijna had aangezien voor Sinterklaas, wil dolgraag een skel- Sinterklaas wordt op het Oranjeplein ontvangen door kinderburgemeester Amber. ter om door de Moerkapelse straten te scheuren. Ook niet onbelangrijk: kleine blonde paardenexpert Demi wijst mij erop dat Amerigo een an der paard mag zijn. "Dit is een trek paard, maar Amerigo is een Arabier." Een punt om de Paardenpiet eens grondig over aan de tand te voelen. Na de ontvangst op het Oranjeplein door kinderburgemeester Amber, volwassenenburgemeester Gert-Jan Kats en mevrouw Wanda trekt de sintstoet richting Op Moer, waar een toneelstuk wordt opgevoerd. Niet iedereen heeft er oog voor: zo komt Olivier (helemaal uit Waddinxveen) me vertellen over zijn staf. Even leek het er de afgelopen weken op dat Sint zijn staf kwijt was, maar dat zal Olivier met zijn staf vol smarties niet gebeuren! Tussen al die snoep jes door lust hij gelukkig nog wel een handje pepernoten. Na de voorstelling wacht alle kin deren een speculaaspop. Het warme middagzonnetje dat is doorgebro ken doet me even denken dat ik weer aan de Spaanse kust ben. Dro merig begin ik me om te kleden en een zwembroek te pakken, tot de andere pieten me wakker schudden: we moeten nog naar Zevenhuizen! 4en 12 decembervan 19.00-20.30, Informatiecentrum, Kerkweg Oost 157, Waddinxveen vier- en vijfkamerwoningen woonoppervlakte tot 170 m2 excl. terras 2 of4 verdiepingen geschiktvoor'werken aan huis' zonnige terrassen de trein richting Gouda/Utrecht/ Den Haag/Rotterdam om de hoek rust, groen, levendigheid, scholen, winkels en voorzieningen binnen handbereik privé parkeerplaats f fll/FV» NIEUW

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 29