Mijterschnitte 6,- 50% korting* Selfies met Facebook-piet in Zevenhuizen Gevulde speculaaslcoek stakker© aMMerlaan Het Mekka AKTIE WEKEN HART VAN HOLLAND ZFM I HUIZt'N/MOERKAPLLi 27 NOVEMBER 2013 van 28 november t/m 5 december van 28 november t/m 4 december Dorpsstraat 168 2761 AJ Zevenhuizen Tel: 0180-63 18 68 hetmekkka@gastrovino.nl Wijn en Versspecialiteiten www.bakkerammerlaan.nl Op HELE collectie 2e artikel Met het maken van zelfportretten gaat ook deze piet met zijn tijd mee. Nadat er door Sint, Hoofdpiet en de in fel oranje gestoken meneer Robin prijzen zijn uitgereikt voor de teke ningen van de nieuwe Rembrandts en de gedichten van de nieuwe Shakespeares van Zevenhuizen, is de volgende halte dorpshuis Swan- la. De kleine Stefano, die nog niet al te lang kan lopen, gaat in een sprint door de Dorpsstraat. Zijn moeder kan hem amper bijbenen. "Zit er soms epo in de pepernoten?" Face- book-piet weet van niks... Facebook-piet? Inderdaad. "We moeten een beetje mee met de tijd", had de Goedheiligman gezegd toen ik van hem een smartphone kreeg. Hij is dan wel een man op leeftijd, maar door veel met kinderen te praten weet hij wat er speelt. De andere pieten waren jaloers, maar toen ze hoorden dat ik geen handen vrij had om pepernoten uit te delen werd dat al minder. Hopelijk heb ik kinderen blij gemaakt met de selfies die ik met ze gemaakt heb. Zevenhuizen - De trommelpieten trommelden een heel leger aan trommel pieten op, de zonnedans van de pieten had voor een aangename tempera tuur gezorgd en de kinderen waren gekleed op hun sintbest. De intocht in Zevenhuizen kon zaterdagmiddag niet meerstuk. Door Multimedia-piet De baard van Sinterklaas leek van zilver toen hij in de felle middagzon op de rug van Amerigo plaatsnam. Onze bestemming: Zevenhuizen. Ik weet niet of de scout van de Pie tenacademie heeft gekeken, maar er liepen veel aspirant-pieten rond in de Dorpsstraat. Voor de pieten in spe zonder hoedje had Goochelpiet een oplossing: hij vouwde papieren pietenhoedjes en mijters. Op weg naar het Dorpsplein loop ik Iris tegen het lijf, die behendig tussen de mensen door racet met haar eenwieler. Wat blijkt? Ze is op zoek naar de jongens uit haar klas. Op kusjes is ze niet uit: ze wil haar klasgenoten een beetje plagen. Als de Sint dat hoort... Dat betekent een aantekening in het grote boek! "Ze plagen mij ook altijd", verdedigt Iris zich. En ja hoor: de jongens plukken de pietenmuts van Iris' hoofd en ze mag weer vol op de trappers gaan staan om 'm terug te pikken. Op het Dorpsplein is het gelukkig gezellig. Even lijkt Luisterpiet - die na de intocht in Groningen terug was gekeerd naar Spanje - aan wezig. "Kijk mama, een vliegtuig!", roept een oplettend kind. Het blijkt een drone, een minihelikopter die video's maakt. Het is te hopen dat Obama nu niet ook Sinterklaas aan het afluisteren is... Maar ach, Sint heeft niets te verbergen. Sint rijkt prijzen uit aan de nieuwe Rembrandts en Sheakespeares van Zevenhuizen. (*aktie loopt t/m za 7 december, korting geldt op goedkoopste artikeKen) en niet i.c.m. lopende actie, reeds bestelde en te bestellen artikelen) Kijk voor gewijzigde openingstijden en speciale koopavonden op onze website www.zuidunderwear.nl ZUID Dorpsstraat 208A 2761 AK Zevenhuizen Maandag: Gesloten Di.t/mVr. 09.00 t/m 17.30 uur tel: 0180-810019 www.zuidunderwear.nl Zaterdag 09 30t/m 16.30uur Zondag Gesloten

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 31