14 APPARTEMENTEN AAN DE GOUWE ALBLASl DE DIRIGENT 250.000,- v.o.n. 1 1 Najaarsconcert harmonie Kunst na de Arbeid Cliëntenraad Zorg Thuis zoekt nieuwe leden Stamppot eten voor Brazilië Groep Tweede team De IJssel succesvol Insectenfoto's Ruurd Visser in bibliotheek Binnenkort in verkoop, inschrijven kan nu al! Koopsomindicatie vanaf ontwikkeling E3 www.won0rLcLcind.6gouw6.nl HART VAN HOLLAND r> OVERTt'JTE 27 NOVEMBER 2013 51 HEERLIJK WONEN AAN DE GOUWE 14 luxe appartementen 2 terrassen, waarvan 1 met uitzicht over de Gouwe Woonoppervlakte 3-kamerappartementen 86 m2 Woonoppervlakte 4-kamerappartementen 112-122 m2 Inclusief keuken, sanitair en eigen parkeerplaats Eigen parkeerplaats op afgesloten parkeerterrein De kerk was het sfeervol verlichte decor voor een muzikale. (foto: Jacob Bikker) Moordrecht - Muziekvereniging Kunst na de Arbeid heeft vrij dag 22 november haar jaarlijkse najaarsconcert gehouden in de dorpskerk. Er werd aandacht ge schonken aan het jubileumjaar van de componisten Verdi en Wag ner. Verschillende bekende werken werden door harmonie en koor opgevoerd. Mannenkoor Gouda's Liedertafel verzorgde een gastop treden en nam de zaal mee op een korte reis naar Rusland. De jonge leden van het jeugdorkest Decibel lieten horen wat zij de afgelopen maanden hadden ingestudeerd en speelden onder andere Adele en Katy Perry. Gouda - De Cliëntenraad Zorg Thuis van Vierstroom breidt uit. Daarom is de raad op zoek naar nieuwe leden. De cliëntenraad is een onafhankelijke advies orgaan en vertegenwoordigt alle thuiszorgcliënten van Vier stroom. De raad overlegt regel matig met de directie en geeft advies over de zorgverlening op het gebied van zorg en welzijn. Van de leden wordt interesse in en affiniteit met de zorgsector gevraagd, met name op het ge bied van thuiszorg. Daarnaast stelt hij of zij zich kritisch op, denkt analytisch mee over het reilen en zeilen en heeft affini teit met medezeggenschap en belangenbehartiging. Voor meer informatie (van dins dag tot vrijdag): 0182540 226 of via j.schenk@vierstroom.nl. Moord recht -Jacoline Groenendijk zet zich sinds twee jaar in voor straatkin deren in Brazilië en is daartoe werk zaam op een woonboerderij in Brazilië. Begin december komt zij voor vier weken naar Nederland. In die periode verzorgt zij diverse presentaties over haar werkzaamheden in het Brazili aanse Pequeri. Tijdens de presentatie op zater dag 14 december verzorgt het Thuis Front Team een stamppot- tenmaaltijd om geld in te za melen voor de straatkinderen. Belangstellenden zijn welkom in De Schakel aan het Oosteinde 27. Aan vang 18.30 uur; inloop 18.00 uur. De kosten bedragen 9 euro voor de maal tijd met daarbij 9 euro voor een kind in Brazilië. Reserveren: jacolinetft@hotmail.com. Moordrecht - Het tweede team van schaakvereniging De IJssel pendelt al enkele jaren heen en weer tussen de tweede en derde klasse van de Rotter damse Schaakbond. Na de degradatie vorig seizoen is het vizier weer gericht op promotie. Na winst in de eerste twee wedstrijden (5-3 en 6,5-1,5) werd in de derde wedstrijd een nog hogere score behaald: tegenstander RSR Ivoren Toren 5 uit Rotterdam, eveneens degradant uit de tweede klasse, werd met 7,5-0,5 verslagen. Ook het aan de RSB competitie deelnemende viertal was succesvol. In Oude Tonge klopten de vier het viertal van de combinatie Oost Flak- kee/De Zwarte Pion met 2,5-1,5. Vanwege de RSB wedstrijden en ver hinderingen slechts vier wedstrijden voor de clubcompetitie. Winst voor Pim te Lintelo tegen Ronald Man- dersloot en voor Casper de Pijper tegen Bastiaan Rietveld. Remises bij Ad Multem tegen Flans Lodeweges en Teus Boere tegen Pane Vink. Frank Visser blijft nummer een op de ranglijst gevolgd door Wim Mul der, Léon Jacobse, Frank van de Pa- voordt, hans Lodeweges en Pim te Lintelo. Moordrecht - Foto's van Ruurd Visser zijn tot eind december te zien in de plaatselijke vestiging van bibliotheek de Groene Venen. Visser fotografeert insecten, een thema dat prima past bij de actie 'Nederland Leest' waarbij volwas sen bibliotheekleden nog tot het einde van deze maand, indien voorradig, een exemplaar van 'Erik of het klein insectenboek' van Godfried Bomans kunnen afhalen. De foto's van Visser passen he lemaal in dit thema. Eén van de geëxposeerde foto's staat ook in de National Geograp hic van de maand november. Visssier woont en werkt in Moor drecht. Hij runt er samen met zijn vrouw het Thomashuis. Zij wonen met hun twee dochters in een huis aan de Dorpsstraat waar acht mensen met een verstande lijke handicap bij hen wonen. Voor meer informatie: www.bibliotheekdegroenevenen. nl en www.thomashuis.nl. (015)276 04 00 (0182)613 822

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 51