Tempur gratis bed! kwakernaat Heinenoord Alle onderzoeken en de uitslag op één dagdeel 'Je weet meteen waar je aan toe bent' f ultimata 4000m2 Havenziekenhuis slaapboulevard.nl Bij Slaapboulevard Kwakernaat krijgt u de Tempur bedombouw en hoofdbord t.w.v. 1298,- gratis! Cam.tis bedom.lcpoiAi/0 BBS VhSPRING 52 HART VAN HOLLAND WVFRTEN 27 NOVEMBER 2013 CiW-tLS h-OO-fdbord SLAAPBOULEVARD kwaliteits slaapkamers (Ind.terrein Heinenoord) J zorg met aandacht Als u 2 TEMPUR matrassen en 2 elektrisch ver stelbare bedbodems aanschaft krijgt u de bedom bouw met hoofdbord uit de Prestige Bedcollectie of de Duet Bedcollectie cadeau! Meer informatie en uitvoeringen op onze website. Boonsweg 7 - Blaaksedijk (Ind.terrein Heinenoord) - tel. 0186 - 60 13 55 - Vrijdag koopavond - Maandagochtend gesloten - Vanaf de Heinenoordtunnel is het nog slechts enkele minuten rijden - Volop gratis parkeerruimte - e-mail: info@slaapboulevard.nl - Vragen: twitter.com/pkwakernaat Direct duidelijkheid op Rugpoli Havenziekenhuis Uitstralende rugpijn, daar wil je het liefst zo snel mogelijk vanaf. Het team van de nieuwe Rugpoli van het Havenziekenhuis helpt daarbij. Neuroloog Liselotte Ruts legt uit hoe snel er gewerkt wordt en patiënt Schnitzler vertelt waarom hij tevreden is. Begin dit jaar kreeg de heer Schnitzler last van pijn in zijn onderrug. Zo nu en dan een pijnscheut, daar kon hij wel mee leven. Maar de pijn werd erger en ging niet meerweg. Schnitzler: 'Ik kreeg ook pijn in mijn linkerbeen, kon moeilijker slapen, echt vervelend. De huisarts verwees me naar een neuroloog. 'Naar welk ziekenhuis wil je?', vroeg hij. Dat was simpel: waar ik het snelst terecht kon. Dat bleek de Rugpoli in het Havenziekenhuis. Hier worden de onderzoeken in één dag gedaan en je hoort direct de uitslag. Zo weetje dus meteen waar je aan toe bent. En dat werkt echt geweldig.' Direct de uitslag Als er een zenuw in je rug bekneld zit, bijvoorbeeld door een hernia, kan dat pijnlijk zijn. Zoiets kan een grote invloed hebben op je dagelijkse leven. Die pijn wil je het liefst zo snel mogelijk kwijt. Neuroloog Ruts: 'Dat kan via onze Rugpoli, een spreekuur op de polikliniek Neurologie voor patiënten met aanhoudende uitstralende rugpijn in één of beide benen. Deze Rugpoli heefteen belangrijk voordeel: patiën ten krijgen op één dagdeel diverse afspraken. Er zijn gesprekken met de neuroloog die ook een lichamelijk onderzoek verricht, er wordt een MRI gemaakt en eventueel volgt een gesprek met de neurochirurg. Aan het begin van de middag is dui delijk wat er aan de hand is en welke behandeling mogelijk is. De patiënt hoeft dus niet meerdere keren naar het ziekenhuis terugte komen en dat is, zeker voor mensen met hevige pijn, heel prettig.' Ook de heer Schnitzler kreeg nog dezelfde middag de uitslag: een hernia. 'Ik hoef op dit moment niet geopereerd te worden en ik heb een af spraak staan bij de Pijnpoli. Over twee maanden heb ik opnieuw contact met neuroloog Ruts. Als de pijnklachten niet verdwenen zijn, wordt gekeken of een operatie toch nodig is.' Uitstekende keuze Op de Rugpoli wordt nauw samenge werkt met de neurochirurgen, fysio therapeuten en pijnbehandelspecia- listen. Dankzij de korte lijnen kan een behandeling snel starten. Neuroloog Ruts: 'Een operatie kan vaak binnen enkele weken gepland worden. Als er niet geopereerd hoeft te worden, zijn er andere behandelmogelijkheden mogelijk bij de fysiotherapeut of pijnspecialist. Tijdens dit hele traject houden we natuuriijk contact met de patiënt.' Dankzij deze gerichte aanpak krijgen patiënten snel en precies wat ze nodig hebben. Neuroloog Ruts: 'Patiënten reageren er tevreden op en daar doen we het voor.' Ook de heer Schnitzler is blij met zijn keuze. 'Alles ging soepel en vlot. Nu maar hopen dat de behande ling bij de Pijnpoli succesvol is!' Meer informatie Voor meer informatie kijkt u op www.havenziekenhuis.nl/mgpoli, belt u met de polikliniek Neurologie via 010 - 404 33 64 of mailt u naar neurologie.poli@ havenziekenhuis.nl

HZ | 2013 | | pagina 52