\!7A^oW(rao^©FC^®QoG]Q Angela, Trompetter en Sway schitteren voor CliniClowns Nieuwerkerkse bibliotheek stopt ermee UW DROOMHUIS! CV-KETEL NODIG? P. VISSER EN ZN. RIOOL VERSTOPT? SERVICE Gewoon even bellen!!! reiniging, ontstopping, reparatie van alle soorten rioleringen Ouders ijveren voor woonvoorziening gehandicapte kinderen Sloop en nieuwbouw Schoolstraat en BK-weg Bioloog Midas Dekkers leert en laat lachen Asbestonderzoek na woningbrand Met Jerry Garcia en Boeddha richting de honderd Helder hypotheekadvies? 1 1 Hunze 6 te Nieuwerkerk aan den IJssel Nieuw! a.s. zaterdag OPEN HUIS van 10.30 tot 13.30 uur! Vraagprijs C 239.000,- k.k. Intratuin Zevenhuizen Bredeweg 86c www.intratuin.nl Zondags altijd gesloten HART HOLLAND Pagina 3 Pagina 11 Pagina 17 Pagina 19 Pagina 45 Hoofdweg Noord 39 2913 LB Nieuwerkerk aan den IJssel Tel; 0180 312581 info@vuurwerkhol.nl Nieuwerkerk aan den IJssel - Stichting Nieuwerkerkse Biblio theek heft zichzelf per I januari 2015 op. Dat heeft het bestuur in een brief aan wethouder Jan Ver beek laten weten. De bibliotheek zegt te hebben begrepen dat zij vanaf die datum geen subsidie meer krijgt. Op vragen over hoe het nu verder moet, moest de wethouder tij dens de raadsvergadering van 26 november het antwoord schul dig blijven. Het komende jaar worden plannen uitgewerkt met en door bibliotheek De Groene Venen, die het bibliotheekwerk in Nieuwerkerk gaat overnemen. Op welke locatie dat gaat ge beuren, is nog niet duidelijk. Bij de gemeentelijke fusie in 2010 is afgesproken dat er in Zuidpias maar één organisatie voor het bibliotheekwerk mag zijn. Na moeizame onderhande lingen en een jaar uitstel maak ten bibliotheek Nieuwerkerk en bibliotheek De Groene Venen begin dit jaar bekend te gaan fuseren per 1 januari 2014. De wethouder en De Groene Venen bleken echter op het verkeerde been gezet. In de loop van 2013 kwam het bestuur van biblio theek Nieuwerkerk tot drie maal toe niet opdagen voor een ver volggesprek. De gemeentelijke subsidie wordt daarom in 2014 verleend aan bi bliotheek De Groene Venen, die een deel doorsluist naar biblio theek Nieuwerkerk. Die moet, net als in voorgaande jaren, rechtstreeks rekening en ver antwoording aan de wethouder afleggen. Lees verder op pagina 13 Het gastoptreden van Angela Groothuizen, (foto: Leendert van der Waal) Bredeweg 35 Moerkapelle N 079-5933967 8 «H info@pr4.nl www.pr4.nl Bel of mail ons voor een gratis intakegesprek! Ftioolscrvice R VAN ADRICHEM MOORDRECHT 0182 3 75823 06-533 73931 www.rioolservice-pvanadrichem, van alle 'circusacts': van De Kleine Trompetter, van Angela Groothui zen en van het optreden van de drie enthousiaste meiden van Sway, die voor het eerst met zo'n groot orkest zongen. Zevenhuizen - De muzikanten van De Kleine Trompetter schotelden, mét pu bliekstrekker Angela Groothuizen, haar band Sway en nog een flink aantal ortiesten, het publiek in de overvolle zaal van Swania een 'grandioos concert' voor. Voorzitter Frans Metselaar kon zaterdagavond een cheque van 1500 euro overhandigen aan Stichting CliniClowns. David Knegtjens, drie trombone clowns, slagwerkgroep Afslag 9, clown Paul van de Waal en clowntje Paul van Dijk ('prachtige xylofoon solo') voerden hun act op. Angela Groothuizen zorgde voor een feest der herkenning met num mers als That's what friends are for en Think. Het nummer 'Niets blijft' zong ze voor haar vriendin en ex- Dollydot Ria Briefies, die aan kan ker overleed. Het publiek genoot De sporthal in dorpshuis Swania was voor het concert omgetoverd tot circus. Meisjes in glimmende kostuums begeleidden het publiek oaar hun plaats en circusdirecteur/ spreekstalmeester Robin Metselaar praatte de nummers van het cir cusorkest aan elkaar: The tears of a clown, Circus Renz en Dance of the clowns passeerden de revue. Maast Angela Groothuizen en Sway verleende nog een flink aantal ar tiesten hun medewerking. Voor het concert en in de pauze trad Kees Faessens Rolwagensteeg op, een muzikaal kwartet dat tussen het publiek haar muziek ten gehore bracht. Ook goochelaars Sander Simons en

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 1