kdrijfs- en opslagverzamelgebouw De Zuidpias biedt units met veel toepassingsmogelijkheden Geslaagde voorlichtingsavond Kom in de kerststemming bij de Hitland over zwanger zijn Winterfair Geweldige happening in winkelcentrum Reigerhof Passé Partout op bezoek bij Knaap Maatwoningen HART VAN HOLLAND BEDRIJVIGHEID 4 DECEMBER 2013 39 Er gebeurt van alles op zakelijk gebied in het verspreidingsgebied van Hart van Holland. Op deze pagina verwelkomen we nieuwe bedrijven, bezoeken open dagen, geven informatie over prijsvragen en doen verslag van jubilea en andere zakelijke hoogtepunten. BEDRIJVIGHEID IN DE REGIO Nieuwerkerk aan den IJssel - Direct aan de N219, vlakbij de oprit van de Ü20 is het project 'De Zuidpias' gerealiseerd. Dit multifunctionele bedrijfs- en opslagverzamelgebouw biedt onderdak aan tachtig bedrijfs- of opsla gunits, gelegen op begane grond, eerste en tweede etage, welke met de auto of bestelbus bereikbaar zijn door middel van een grote lift. "De units worden verkocht en ver huurd aan zowel bedrijven als par ticulieren," vertelt Gerrit Huigen, eigenaar van het pand. "Er worden bijvoorbeeld oldtimers in gestald en ZZP'ers gebruiken de units voor opslag. Er zijn veel toepassingen mogelijk." De units voldoen aan alle veiligheidseisen, zijn goed ge ventileerd en worden beveiligd met camera's. Het terrein wordt 's nachts afgesloten met een elek tronisch hek. Rondom het gebouw is voldoende parkeerruimte en de grote lift, met een hefvermogen van 3500 kilo, zorgt ervoor dat de units allemaal goed bereikbaar zijn voor auto's of bedrijfswagens. "Er is een overheaddeur met een doorrij- hoogte van 3.20 meter en op iedere verdieping is er een open ruimte van elf meter breed waaraan de units aan weerszijden zijn gelegen en waar auto's genoeg ruimte heb ben om te kunnen draaien," aldus Huigen. Centraal op de begane grond is een toiletunit voor alge meen gebruik. Inmiddels is ruim de helft van de units verkocht en een groot aantal verhuurd. Momenteel zijn nog units van 48 m2 beschikbaar. De units worden aangeboden via Van Leeu wen Makelaardij. www.vanleeuwenmak.nl/bog/de- zuidplas Eigenaar Gerrit Huigen en makelaar Ewoud Krens van Van Leeuwen Makelaardij bij de lift op de tweede etage. Nieuwerkerk aan den IJssel - Za terdag 30 november brachten Sint en zijn pieten tussen 11.30 en 15.30u een bezoek aan het win kelcentrum. Het winkelend publiek werd de kans geboden om met Sinterklaas en zijn knechten op de toto te gaan. Veel mensen lieten deze kans niet voorbij gaan en zo- wol groot als klein vonden het leuk °m met de kindervriend op de foto to gaan. De opbrengst van deze ^g zal de Nieuwerkerkse sinter klaascentrale zal heel goed worden besteed aan Stichting Jarige Job en een jongerenreis in 2014 naar de Oekraïne. Ook de opbrengst van de huisbezoeken zal naar deze goede doelen gaan. Zo vormt het motto "een feest voor kinderen hier is een feest voor kinderen daar" ook dit jaar een feit. Op 5 en 6 december komen Sint en zijn pieten graag bij u thuis. Op 5 december is slechts nog een enkel bezoekje mogelijk, op 6 december kunnen we nog meerdere bezoeken aannemen. Reserveren kan via: sinterklaascentrale@hotmail.com Rotterdam - De kinderen van groep 8c van obs Passe-Partout uit Nesse- lande zijn een hele ochtend bij Knaap Maatwoningen op bezoek geweest. Deze dag werd op initiatief van twee leerlingen, Meike en Stijn, georgani seerd. De kinderen kregen de opdracht om een leuk en leerzaam klassenuitje te organiseren. Knaap Maatwonin gen heeft de moderne villa van de ouders van Meike gebouwd en zo kwamen ze op het idee om iets met het bouwbedrijf te doen. "Een van de ouders heeft contact met ons gelegd. We vonden het een leuk idee", vertelt Jonathan Boekhold van Knaap Maat woningen. Meike en Stijn hebben sa men met Knaap de dag voor hun klas georganiseerd. Op woensdag 20 november was de klas de hele morgen te gast bij Knaap. Na aankomst kregen zij een presen tatie in de uitgebreide showroom van Knaap Maatwoningen. "Het viel op dat de kinderen een redelijk goed idee hadden wat een bouwbedrijf doet", zegt Jonathan Boekhold. Na deze introductie over Knaap Maat woningen konden de kinderen vra gen stellen over alles wat met de bouw van een huis te maken heeft en vervolgens kregen de kinderen zelf de kans om een huisje te bou wen. Er werd drie kwartier lustig op los getimmerd. "De kinderen hadden hele creatieve ideeën", vertelt Boek hold. De dag werd afgesloten met een quiz over wat ze allemaal had den geleerd die ochtend. Dit resul teerde in twintig blije winnaars die allemaal naar huis gingen met een door Knaap Maatwoningen gevuld pakket en een zelf getimmerd huisje. Nieuwerkerk aan den IJssel - Afge lopen donderdag konden zwangere vrouwen voor een voorlichtings avond over zwanger zijn en beval len terecht op de GHZ polikliniek in Nieuwerkerk aan den IJssel. Het was de eerste gezamenlijke voor lichtingsavond van het Groene Hart Ziekenhuis (GHZ) en Pro- messa verloskundigen. Een geva rieerd programma zorgde er voor dat de avond interessant was voor vrouwen in alle termijnen van hun zwangerschap. Er werden work shops gegeven over bevallen en hormonen, pijnstilling, voeding tijdens én na de zwangerschap en borstvoeding geven. De avond werd afgesloten met een presen tatie over de unieke GezinSuites waarin vrouwen vanaf januari kun nen bevallen én informatie over wat een pasgeboren baby al kan. Aan het eind van de avond gingen de vrouwen met een goed gevulde goodie bag én twee mooie foto's van hun buik weer naar huis. De verloskundigen van Promessa zijn sinds juli jl. gevestigd op de GHZ polikliniek in Nieuwerkerk aan den IJssel. Zwangere vrouwen kunnen er iedere dinsdag- én zaterdag morgen terecht voor hoogwaardige zorg. Meer info over GezinSuites: www.ghz.nl/gezinsuites. Meer info en aanmelding voor verloskundige zorg van Promessa: www.promessaverloskundigen.nl Nieuwerkerk aan den IJssel - In het weekend van zaterdag 14 en zondag 15 december wordt Golfbaan Hitland geheel in winterse stijl en kerststijl omgetoverd voor de traditionele Hitland Winterfair die dit jaar in Hit eten Et drinken wordt georganiseerd. Nog een leuk cadeau voorde kerst nodig of gewoon in kerststemming willen komen, bezoek dan zekerde Hitland Win terfair. De Winterfair is voor iedereen toegankelijk. De toegang is gratis en voor de eerste 500 bezoekers ligt er een leuke verrassing klaar. De Winterfair is een gezellig voor proefje op de decembermaand en de koude winterperiode. In het sfeervolle Hit eten Et drinken staan meer dan 15 marktkraam- pjes, waar u voor van alles terecht kunt. Naast een hapje en een drankje kunt u op de Winterfair onder meer terecht voor diverse cadeauartikelen, kerststukjes, kerstartikelen, woonaccessoires, kleding en Italiaanse tassen. Al lerlei leuke spulletjes voor de de cembermaand, of het nu is voor uzelf of als cadeau voor iemand anders. De toegang tot de Winterfair is gratis. U kunt op beide dagen van 11.00 uur tot en met 17.00 uur terecht. Ook is er voldoende (gratis) parkeergelegenheid. Houd er wel rekening mee dat Golfbaan Hitland en Hit eten Et drinken in dit weekend bereikbaar zijn via een tijdelijke ontsluiting. De in rit is tijdelijk - wel aan dezelfde weg, de Schielandweg - zo'n 200 meter richting de kant van Nieu werkerk aan den IJssel verschoven waar u een bruggetje over kunt om zo het parkeerterrein op te rijden.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 39