www.vuurwerkreus.nl snol bw VHnrvmf! onll dinxveen.bestelvuiirwerk.ni Hoordkade 68 Waddinxveen Strijdvaardig Moerkapelle speelt gelijk NieMo wint door ijzeren defensie Volle score voor Boulers Pietengym op Ji. Reigerbos Nieuwerkerk verrast met gelijkspel tegen koploper Kijk voor ons gehele assortiment op: WEE goedkoper Oud-Beijerland Rotterdam - BarendreclPSc ratis vuunverk tijdens onze online voorverkoop vefc m ÉÊ^k i 1 Al I" 1 IA FIREWORKS medewerker huurincasso (28-32uur) HART VAN HOLLAND ADVERTENTIE 4 DECEMBER 2013 55 Voetbal Waterpolo Jeu de Boules Badminton pi?» Nieuwerkerk aan den IJssel/Moordrecht - De vrouwenformatie van NieMo- Van Vliet wist vrijdag de aanval van de opponent volledig lam te leggen. Donk 5, nummer vier in de tweede regioklasse A, had geen antwoord op de zoneverdediging van de thuisploeg en kon met geluk slechts twee keer sco ren. Dankzij deze vierde zege (6-2) stijgt de formatie van trainer/coach Kevin Neleman naar een top 5 klassering. De heren kwamen niet in actie. Moerkapelle - Moerkapelle 1 trad zaterdag opnieuw aan tegen een koploper. Moerkapelle kwam feller uit de startblokken en creëerde de eerste goede kansen. In het eerste kwartier kwam Siveo '60 nauwe lijks aan spelen toe op de helft van Moerkapelle. Moerkapelle ont beerde in de slotminuten van de eerste helft het geluk om gewoon afstand te nemen. Tot twee keer toewerkte het houtwerk niet mee en schoot de bal het veld weer in. Een vrije trap van De Bruin ging Nieuwerkerk aan den IJssel - Met drie overwinningen keerden de drie teams van JBC Nieuwerkerk dit weekend terug naar sportpark Dor- restein. Team 1 won haar wedstrij den met 6-1 en een saldo van 39 punten. Het team toonde daarmee het overwicht dat zij hebben op koploper Maasstad 1. Team 2 deed het ook prima en met 5-2 en een saldo van 17 punten tegenstander Vlaardingen. Team 3 sleepte nipt de overwinning in de wacht, 4-3 winst van Gouda 5. Komende week spelen de Nieuwerkerkers het laatste club- toernooi van het jaar. over de keeper heen in het 'zesje' tegen de lat en via binnenkant paal er weer uit en direct erna werd vanuit een scrimmage voor het doel de paal nogmaals geraakt. Na rust viel Moerkapelle volop aan, maar ook Siveo '60 had het ritme beter gevonden. De ope ningsgoal viel na bijna een kwar tier spelen. De zoveelste voor zet van Moerkapelle werd in het strafschopgebied met de hand geraakt. De penalty werd benut door aanvoerder Wouter Noorlan- der. Beide ploegen kregen kansen maar de wedstrijd werd vanaf dat moment overheerst door het vele fluiten, voor elk klein duwtje, van de scheidsrechter. Een klein beetje geluk was voor Siveo '60 in de 72e minuut voldoende om de gelijk maker te scoren. Uit een ingooi en een klutsbal op de rand van het strafschopgebied viel de bal voor de voeten van een van de spitsen die vrij raak kon schieten. Eind stand 1-1. In het Nieuwerkerkse Polderbad liep de score geleidelijk op. Simone Arbman scoorde vanaf midvoor- positie, Chantal van Kleef vanaf de rechterflank met een boogbal in de linkeronderhoek, een strafworp en tweedelijnsschot kwamen van Lud- milla Wolters (4-0). GZC Donk kreeg één geluksdoelpunt bijgeschreven door een van richting veranderde bal (4-1). In het slotbedrijf schoot Remi Verhoogh kort en onverwacht Nieuwerkerk aan den IJssel - Nieu werkerk speelde zondag 1 december tegen koploper Conquesto in Zoe- termeer. De herendubbel werd nipt gewonnen in twee sets. De dames- dubbel werd in drie sets verloren. Bij de eerste singlewedstrijden wer den de punten ook verdeeld. De eer de bal vlak langs de linkerpaal binnen, kort daarna gevolgd door Chantal van Kleef (6-1). De bezoe kers beslisten de eindstand op 6-2. "De verdedigingstactiek had het gewenste effect en iedereen droeg daaraan bij. Ook aanvallend hebben we weer een stap in de goede rich ting gezet, vooral door de posities de gehele wedstrijd goed te bezet ten", aldus Neleman. ste herensingel werd gewonnen, de eerste damessingel verloren. Chris- tiaan verloor de tweede herensingel, Ciska won de tweede damessingle; stand 3-3. De mixpartijen tenslotte leverden ook een puntendelen op. Een voor Nieuwerkerk mooi resul taat: eindstand 4-4. Zevenhuizen - De kleuters van 't Reigerbos mochten vrijdag verkleed als Sint of Piet naar school komen. Tijdens de gymles konden ze alvast oefenen om daken te beklimmen en cadeautjes door de schoorsteen te gooien, bak- pieten toverden de heerlijkste zwartepieteneierkoeken te voorschijn en er werd een stoombotenrace gehouden. *- Woonpartners Midden-Holland is een moderne en marktgerichte regionale woningcorporatie, actief ^Wnnnm/TnP/'S in Alphen aan den Rijn, Gouda, Waddinxveen en W r J Midden-Holland Zuidpias. Informatie over onze organisatie, missie en visie vind je op onze website www.woonpartners-mh.nl. Thuis in WOnen! Ter versterking van de afdeling Klantinformatie Verhuur zijn wij op korte termijn op zoek naar een ervaren Woonpartners Midden-Holland Functie Mevrouw A.E. Deinum Je verzorgt de huurincasso en onderhoudt de daarbij hoofd afdeling behorende contacten met bewoners en externe partijen. Bestuursondersteuning Postbus 102 Profiel 2740 AC Waddinxveen Je hebt minimaal een MBO+ werk- en denkniveau. Je hebt aantoonbaar meerjarige werkervaring met huurincasso. Je E-mail: personeelszaken!® bent doortastend en hebt overwicht. Communicatief ben woonpartners-mh.nl je sterk en empatisch, waarbij je een goede balans weet te vinden tussen zakelijk en sociaal. Je bent taalvaardig en werkt oplossingsgericht. Je beschikt over cijfermatig inzicht en werkt secuur. Nadere informatie over onze Solliciteren organisatie en een uitgebreide Herken je jezelf in bovenstaand profiel, dan ontvangen wij functiebeschrijving met een graag vóór 16 december a.s. je sollicitatiebrief met cv. competentieprofiel tref je aan op onze website Bemiddeling door derden naar aanleiding van deze advertentie www.woonpartners-mh.nl wordt niet op prijs gesteld.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 55