Zuidpias Stembureauleden gezocht Verplaatsing weekmarkt Moordrecht Voorbereidingen gemeentegids 2014 gestart Vrijwilligers gevraagd! Verkiezing Gemeenteraad en Europees parlement 2014 Gewijzigde openingstijden Publiekszaken op 5 december Inschrijven winterblok kan tot 9 december Beweeg je warm met BRAVO! Gewijzigde openingstijden gemeentehuis gemeente HART VAN HOLLAND I 4 DECEMBER 2013 A Op woensdag 19 maart 2014 en donderdag 22 mei 2014 worden verkiezingen gehouden voor de leden van de raad van de gemeente en het Europees parlement. Wij zijn op zoek naar burgers vanaf 18 jaar, die stembu reaulid willen zijn in een van de 16 stembu reaus in de gemeente Zuidpias. Aanmelding Heeft u interesse om als stembureaulid deel te nemen aan het verkiezingspro ces? Download dan het aanmeldformulier via onze website (www.zuidplas.nl Gemeente -> Verkiezingen gemeenteraad 2014). Het ingevulde formulier mailt u dan vóór 20 december 2013 naar verkiezingen® zuidplas.nl. Wij nemen daarna contact met u op. Meer informatie Voorverdere inlichtingen kunt u terecht bij de heer Hans Poelmans, tel. (0180) 330 347, of mevrouw Raimonda Boom, tel. (0180) 330 344 van Bureau Verkiezingen. Meer informatie kunt u vinden op de gemeentelijke website (www.zuidplas.nl -> Gemeente -> Verkiezingen gemeenteraad 2014). In verband met Kerst en Oud Nieuw wordt de markt in Moordrecht, die normaliter op woensdag wordt gehouden, verplaatst naar de maandag. Dit is bepaald in overleg met de marktcommissie en op grond van de marktverordening, artikel 1.2, die u kunt raadplegen op de website van gemeente Zuidpias (www.zuidplas.nl Gemeente Beleid en veror deningen -> Verordeningen. Gewijzigde datums en tijden Woensdag 25 december wordt verplaatst naar maandag 23 december. Woensdag 1 januari wordt verplaatst naar maandag 30 december. De tijden van beide marktdagen zijn van 08.00 tot 14.00 uur. Met oog op de drukte rondom de feest dagen is ervoor gekozen om de markt op maandag en niet op dinsdag te houden, zodat de parkeerplaatsen zo min mogelijk bezet zijn gedurende de openingstijden van het winkelcentrum de Smidse. Meer informatie Heeft u nog vragen hebben over dit onderwerp? Dan kunt u contact opne men met Ezau Tahapary, marktmees ter gemeente Zuidpias, via het mobiele nummer 06-51828108, of het e-mailadres e.tahaparyfdzuidplas.nl. Akse Media is gestart met het controleren en actualiseren van de adressen en adver tenties voor de gemeentegids 2014. Akse Media is het enige bedrijf dat in opdracht van de gemeente Zuidpias de gemeentegids vervaardigt. De gemeente vindt het belang rijk dit te vermelden, aangezien andere bedrijven ook advertenties proberen te ver kopen voor een gemeentegids van Zuidpias. De acquisiteur van Akse Media kan altijd door middel van een brief van de gemeente aantonen dat hij advertenties verkoopt voor de 'officiële' gemeentegids. Redactionele vermeldingen Akse Media stuurt alle redactionele ver meldingen in de gemeentegids een mailing, met daarin het verzoek om uw gegevens te controleren. U kunt via deze mailing zelf uw gegevens aanpassen. U kunt wijzigingen of aanmeldingen voor de gemeentegids ook doorgeven op de volgende manieren: Per e-mail: redactieBaksemedia.nl (o.v.v. gemeentegids Zuidpias); Telefonisch: (0223) 673 010 (redactie Akse Media); Schriftelijk: Akse Media (t.a.v. gemeen tegids Zuidpias) Postbus 6033, 1780 KA Den Helder. In verband met de viering van Sinterklaas dag 5 december van 8.30 uur tot 17.00 uur is de afdeling Publiekszaken op donder- geopend. t BRAVO BRAVO! is gestart. U weet wel, het sport en beweegaanbod voor 55+. Op verschil lende locaties binnen de gemeente maken nu zo'n 281 deelnemers kennis met activi teiten. Mogelijk blijven zij dit aansluitend ook in vast verband doen. Wie zich nog niet heeft aangemeld voor één of meerdere sport- en beweegactiviteiten in de winter, kan dat nog doen tot 9 december. In 2014 start het winterblok. Om welke activiteiten gaat het? In de eerste brochure van BRAVO! die in september is verstuurd, staat een ruim aanbod van kennismakingsactiviteiten voor de herfst en de winter. Deze winter activiteiten zijn overzichtelijk per dorp weergegeven. Het aanbod bestaat onder meer uit Tai Chi, Zumba Gold, wandelen, hockey, fitness, nordic walking, aquafit- ness, badminton en veilige manieren van vallen. Lente- en zomerblok Binnenkort verschijnt de BRAVOI- brochure met alle kennismakingsac tiviteiten voor de lente en de zomer. Deze brochure ontvangen 55+'ers thuis. Aanmelden kan via het inschrijfformulier in de brochure of via de website. Meer informatie? Kijk voor meer informatie op www.zuidplas.nl/bravo. Bent u op zoek naar vrijwilligerswerk? Op de website van het vrijwilligersloket van de gemeente kunt u de actuele vrijwil- ligersvacatures vinden. Als u interesse heeft in een bepaalde vacature, dan kunt u rechtstreeks contact opnemen met de desbetreffende organisatie. Vivere Verzorgd Wonen Dit woonzorgcentrum in Moordrecht met 12 zorgappartementen en 3 logeerkamers is hard op zoek naar vrijwilligers: Die mensen met een beperking van jong tot oud willen helpen en een luisterend oor bieden; Die als gastvrouw of gastheer willen optreden; Die graag bewoners begeleiden bij acti viteiten, om te koken, de tuin te onder houden, of kleine huishoudelijke klusjes te doen. Heeft u interesse? Dan kunt u zich aanmelden bij Vivere Verzorgd Wonen, tel. (0180) 310 180, of e-mail: info0sanare.nl. VoorleesExpress Stichting Woordwijs De VoorleesExpress is een project waarbij kinderen met taalachter stand, gedurende een periode van 20 weken, wekelijks thuis worden voorgelezen door een vrijwilliger. Heeft u interesse? Dan kunt u zich aanmelden bij Patricia van Schaick, tel. 06-28402951, of e-mail: voor- Ieesexpress0stichtingwoordwijs.n1. Vrijwilligers gevraagd In verband met de feestdagen zijn de openingstijden van het gemeentehuis als volgt gewijzigd: Op woensdag 25, donderdag 26 en vrij dag 27 december is het gemeentehuis gesloten; Op dinsdag 31 december is het gemeentehuis vanaf 12.30 uur gesloten; Op woensdag 1 januari 2014 is het gemeentehuis gesloten; Op maandag 6 januari is het gemeente huis vanaf 10.00 uur geopend, en vanaf 8.30 uur telefonisch bereikbaar.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 5