VERVOLG BEKENDMAKINGEN Bouwplannen? Doe de vergunningcheck op www.omgevingsloket.nl RAADSINFORMATIE ?n>wnr HART VAN HOLLAND GLMEENTENIEUWS I 4 DECEMBER 2013 Aangevraagde omgevingsvergunningen Verleende omgevingsvergunningen Kennisgeving verlenging beslistermijn Kennisgeving ontwerpbeschikking Vergadering Algemeen Bestuur bedrijvenschap regio Gouda Verlenging Nota Toezicht en Handhaving ODMH Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij in het kader van de Wet algemene bepa lingen omgevingsrecht hebben besloten de beslistermijn op de aanvraag om een omge vingsvergunning, voor het bouwen van een dakopbouw aan de achterzijde van de woning op het adres Seine 11 te Nieuwerkerk aan den IJssel, te verlengen met een termijn van maximaal 6 weken. ZEVENHUIZEN Bredeweg 112 (2761 KB) Plaatsen nieuw bedrijfsgebouw (ontvangen 28-11-2013) Dorpsstraat 161a (2761 AL) Plaatsen van diverse reclame-uitingen (ont vangen 26-11-2013) Noordeinde 61 (2761 BP) Bouwen nieuwe woning (ontvangen 26-11-2013) Anjerlaan (kavel 5) Bouwen woning en brug en aanleggen in-uitrit (verzonden 28-11-2013) Anjerlaan (kavel 6) Bouwen woning en brug en aanleggen in- uitrit (verzonden 28-11-2013) Noordeinde 65a (2761 BR) Uitbreiden woning achterzijde (verzonden 22-11-2013) Tegen de hierboven genoemde besluiten kunt u als belanghebbende een bezwaarschrift indienen. Lees voor de wijze waarop u dit kunt doen het kader over de Algemene wet bestuursrecht. Voor de uiterste termijn van indiening kunt u contact opnemen met de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel.(0180)330 300. WET ALGEMENE BEPALINGEN OMGEVINGSRECHT Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij in het kader van de Wet algemene bepa lingen omgevingsrecht hebben besloten de beslistermijn op de aanvraag om een omge vingsvergunning, voor het bouwen van een bed breakfast met opslagruimte op het adres Knibbelweg 68 te Zevenhuizen, te verlengen met een termijn van maximaal 6 weken. Door dit besluit is de nieuwe uiterste beslisdatum 21 januari 2016. UITGEBREIDE VOORBEREIDINGSPROCEDURE Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij in het kader van de Wet algemene bepalingen omgevingsrecht voornemens zijn vergunning te verlenen voor het gebruiken van gronden ten behoeve van een tijdelijke (maxi maal 3 jaar) vrachtwagenroute voor het bedrijf op het adres Bierhoogtweg 17 te Zevenhuizen. De aanvraag, de ontwerpbeschikking en de bijbehorende stukken liggen met ingang van 5 december 2013 gedurende zes weken ter inzage in het gemeentehuis, Raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk aan den IJssel. Zienswijze(n) Tijdens de periode van terinzagelegging kunnen zienswijzen worden ingebracht. Deze zienswijzeln) dienen bij voorkeur schriftelijk te worden ingediend. Uw schriftelijke zienswijzeln) tegen de ontwerpbeschikking kunt u richten aan: Het college van burgemeester en wethouders van Zuidpias, Postbus 100, 2910 AC Nieuwerkerk aan den IJssel. Voor het indienen van mondelinge zienswijze(n) dient tijdig, bij voorkeur uiterlijk een week voor het einde van de termijn van terinzagelegging, een telefonische afspraak te worden gemaakt. Wij maken u erop attent dat slechts beroep tegen de uiteindelijke beschikking kan worden ingediend als ook een zienswijze is ingebracht tegen de ontwerpbeschikking en men belanghebbende ZUIDPLAS Op maandag 9 december 2013 vergadert het Algemeen Bestuur van het bedrijvenschap regio Gouda om 17.30 uur in Hotel Van der Valk Nieuwerkerk over het te ontwikkelen bedrij venterrein Gouwe Park. In 1993 sloten Gouda, Moordrecht en Waddinxveen een convenant. Daarin is afgesproken samen een bedrijven terrein te ontwikkelen op Moordrechts grond gebied, ten westen van 't Weegje. De vergadering is openbaar. De stukken voor de vergadering liggen vanaf woensdag 6 december 2013 ter inzage in het gemeente huis Zuidplas in Nieuwerkerk aan den IJssel, Raadhuisplein 1. Voor informatie kunt u terecht bij mevrouw I. van den Bogert, secre taris van het bedrijvenschap, telefoonnummer (0180) 639 956. Meer informatie Voor meer informatie, of voor het indienen van een mondelinge zienswijze, kunt u contact opnemen met mevrouw C.M. Priem, afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel. (0180) 330 688. Burgemeester en wethouders hebben op 29 oktober 2013 besloten de vastgestelde 'Nota Toezicht en Handhaving 2013 ODMH' in 2016 te continueren tot het tijdstip dat de nieuwe 'Nota Toezicht en Handhaving 2016-2016 ODMH' is vastgesteld. De nota Toezicht en Handhaving 2013 ODMH is begin dit jaar vastgelegd. De nieuwe provinciale Nota Vergunning verlening Toezicht en Handhaving Inota VTH) laat op zich wachten. Op dit moment is niet bekend wanneer de afstemming met deze nota in de Nota Toezicht en Handhaving 2013-2016 zal plaatsvinden. Informatiebijeenkomst Datum: woensdag 11 december 2013 Aanvang: 20.00 uur Locatie: Raadzaal gemeentehuis, Raadhuisplein 1, Nieuwerkerk aan den IJssel Openbare informatiebijeenkomst Voordat een onderwerp in een raadsvergadering aan de orde komt, kan een informatiebijeenkomst belegd worden om raadsleden, inwoners en andere geïnteresseerden meer uit leg te geven over een onderwerp. Het college, een raadslid of een andere organisatie, licht een onderwerp toe, onder steund door de ambtelijke organisatie. Praat met ons mee! De gemeente wil graag dat geïnteresseerden ook meepraten op informatieavonden. Spreekt een onderwerp u aan, voelt u zich dan uitgenodigd door het gemeentebestuur om mee te praten. U hoeft zich niet op te geven voor deze bijeenkom sten, waar raadsleden en inwoners door elkaar in de raads zaal zitten. Na een toelichting over het onderwerp kunnen vragen worden gesteld. Elke deelnemer, dus ook inwoners, mogen deze stellen. Informatiepunten 1. Opening 2. Vorm van samenwerken in Midden-Holland (De Nieuwe Regio) De gemeenten in onze regio werken al heel lang samen op allerlei beleidsterreinen. Het gaat dan om de gemeenten Boskoop (na 1 januari 2016 heringedeeld met Alphen aan den Rijn), Bodegraven-Reeuwijk, Gouda, Waddinxveen, Zuidpias, Ouderkerk, Nedertek, Bergambacht, Schoonhoven en Vlist). Allerlei ontwikkelingen - denkt u bijvoorbeeld alleen al aan het beleid in het Sociaal Domein - vragen om intensieve samenwerking. Dit betekent ook dat moet worden nagedacht over de manier waarop tot op heden werd samengewerkt. De huidige vorm van samenwerking voldoet niet meer. Daarom wordt in regionaal verband in de gemeenten nage dacht op welke manier het beste samengewerkt kan worden in De Nieuwe Regio. Colleges van B&W denken daarover na, maar ook de gemeenteraden bezinnen zich op de vorm van samenwerken. Ter voorbereiding op bespreking en besluit vorming in de gemeenteraden, wordt een conceptmodel besproken in een klankbordgroep die bestaat uit een aantal afgevaardigden per gemeente. Op 18 november heeft de klankbordgroep vergaderd over een schets van een mogelijke samenwerkingsvorm. Afgesproken is dat deze schets verder wordt uitgewerkt, zodat gemeen teraden zich over een aantal maanden concreet uit kunnen spreken over een samenwerkingsvorm. Vooruitlopend op dat proces willen de twee raadsleden die namens de gemeente raad zitting hebben in de klankbordgroep, hun bevindingen terugkoppelen naar hun collega's van de gemeenteraad. Ook inwoners zijn van harte welkom om zich te laten informeren over de bestuurlijke ontwikkelingen in de regio en mee te praten over vormen van samenwerking in de regio. Portefeuillehouder. K.J.G. Kats 3. Sluiting Besluitenlijst raadsvergadering 26 november 2013 1. Rv Vaststellen bestemmingsplan Knibbelweg 73-75 te Zevenhuizen De raad heeft conform het voorstel het bestemmingsplan Knibbelweg 73-75 te Zevenhuizen vastgesteld. 2. Rv Ontwerpverklaring van geen bedenkingen Vierde Tochtweg 3 Moordrecht De raad heeft conform het voorstel besloten het ontwerp van de verklaring van geen bedenkingen voor de locatie Vierde Tochtweg 3 te Moordrecht ter inzage te leggen gedurende een termijn van zes weken. 3. Rv Inrichtingsplan wegvak Hoofdweg-West De raad heeft conform het voorstel besloten. 6. Rv Evaluatie ROZ en Grondbank RZG Zuidpias; voorstel tot opheffing van de ROZ per 2015 De raad heeft conform het voorstel besloten. 5. Rv Evaluatie en voorstel crossmediaal verslaan van raadsvergaderingen De raad heeft conform het voorstel besloten.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 6