MVZ Besparen op uw zorgverzekering In 2014 WAAR MOET U OP LETTEN ALS U DE VERGOEDINGEN VOOR HOORTOESTELLEN VERGELIJKT? JJoogendoom VZ SFEERVOL WINKELEN IN ZEVENHUIZEN F HART VAN HOLLAND SPECIAL Fietsklaar.nl j -* Kerstbomen gratis thuisbezorgd In december toveren we een deel van ae winkel om tot een bos van kerstbomen. Wij verkopen eerste klas Nordmann kerst bomen en bezorgen hem nog thuis ook. In Zevenhuizen zelfs gratisl Tip: Neem de kortingsbon uit deze krant mee voor een leuke korting op uw kerst boom! Vanzelfsprekend gaan de reparaties en verkoop van fietsen gewoon door. Voor gewijzigde openingstijden in decem ber: kijk op www.fietsklaar.nl Flowers and feelings Een gezellige kerstsfeer met mooie acces soires Wilt u thuis een gezellige kerstsfeer cre- eren? Flowers Feelings heeft alles om het ook bij u thuis gezellig te maken. Van kerstdecoratie tot de mooiste kerststukken en heerlijke kerstgeuren. En natuurlijk de mooiste bloemen en meest bijzonde re amaryllissen voor rond de kerstdagen. We zien u graag in onze sfeervolle winkel! Flowers Feelings wenst u een sfeervolle decembermaand toe en hele fijne feestda- Zuid Underwear Ook voor nachtmode en thermo onder- mode Zuid underwear heeft niet alleen de mooi- t ste lingerie voor u. Ook lekker zittende nacht- en loungemode is er in een ruim assortiment aanwezig. We gaan de koude i tijden tegemoet, het moment om voor het gehele gezin thermo ondermode van i RJ body wear of Ten Gate te kopen voor bijvoorbeeld de wintersport. Kijk voor het huidige assortiment en de openingstijden voor de decemberdagen op onze website www.zuidunderwear.nl Veerman Adviseurs Uw Zorgverzekering centraal De decembermaand staat bij Veerman in het teken van de Zorgverzekering. Wij bieden u de mogelijkheid om te laten bekijken of uw huidige zorgverzekering nog steeds het beste aansluit op uw per soonlijke situatie en wensen. Van 16 tot en met 20 december hebben wij een speciale week van de zorgverzekering en iedereen kan binnenlopen. We doen zaken met veel zorgverzekeraars en kunnen meer dere collectiviteiten aanbieden. Reisburo De Zwaluw De nieuwe zomergidsen zijn er weer! Het is weer december! De maand waarin de zomergidsen weer binnenkomen en iedereen de tijd neemt om tijdens de feest dagen weer reisinspiratie op te doen. Om wat voor reis het ook gaat, wij helpen u er graag verder mee! Tijdens de kerstmarkt hebben wij een speciale avondopenstelling waarbij wij een unieke actie houden. Cadeautip voor onder de kerstboom: wij verkopen ook koffers en reischeques. Het Mekka Wijn- en Versspecialiteiten voor complete feestmaaltijden Bij Het Mekka is alles aanwezig om uw feestmaaltijden compleet te maken: kleu rige cones, Belgische pastei, veel Neder landse en internationale kazen, bonbons, tapas, amusehapjes, zoete toetjes zoals nougat, petit fours en bijzondere wijnen uit alle windstreken. Kortom alles om uw kerstdiner tot een succes te maken. Het Mekka wenst u smakelijke feestdagen! Direct bestellen: hetmekka@gastrovino.nl Hoogendoorn Optiek Hoortechniek is aangesloten bij NUVC). De optiekbranche heelt sinds een jaar een keurmerk dat is ingesteld door de bran chevereniging NUVO. Daarmee weet de consument dat in de optiek gekwalificeerd personeel rondloopt. U kunt bij Hoogendoorn Optiek& I loortechniek terecht voor een correct aangemeten bril of hoortoestel.f StAr geregistreerd) In december krijgt u bij aankoop van een montuur of hoortoestel een stijlvol cadeau. Bac mode en schoenen Mooi met de feestdagen!! Wilt u er met de feestdagen goed uitzien en voor een betaalbare prijs? Kom dan naar Bac Mode en Schoenen in Zevenhui zen. Wij hebben baby-, kinder en dames mode en ook kinder- en damesschoenen. - Op een groot deel van de collectie zit al korting, dus sla uw slag. De koffie staat klaar. t Bike Totaal Boode?> j Leuke kerstcadeau-ideeën in de vernieu de winkel Bij Bike Totaal Boode is de afgelopen maand hard gewerkt om de winkel te vernieuwen. Loop gerust eens binnen om ons ver nieuwde assortiment accessoires te bekijken. Genoeg leuke ideeën voor een origineel kerstcadeau: fietscomputers, gereedschapssetjes, pompen, de nieuwe 4 seizoenenband of leuke tassen en manden. Ook hebben wij een ruime keuze in AGU regen en fiets kleding. Van harte welkom in onze vernieuwde winkel! - 1 mtmam «ïMB Optiek Hoortechniek In 2014 overstappen naar een andere zorgverzekeraar kan u veel geld besparen. Dit geldt ook voor de vergoeding van uw hoortoestel. Bij alle zorgverzekeraars varieert de vergoeding van 75 tot 100 procent, afhankelijk van uw aanvullende pakket. Daarin lijken er tussen de verzekeraars weinig verschillen te zijn, maar de realiteit is anders. Naast verschillen in hoeveel u vergoed krijgt, zijn er ook belangrijke verschillen in wat uw verzekering voor u dekt. Op welk type hoorapparaat hebt u recht volgens uw zorgverzekeraar? Van welke kwaliteit? Hoe vrij bent u om uw eigen audicien te kiezen? Leg uw oor gerust eens bij ons te luister. Wij informeren u deskundig en geheel vrijblijvend. Zodat u geen appels met peren gaat vergelijken, maar de zorgverzekering kunt kiezen die het beste past bij uw persoonlijke wensen en verwachtingen. Heeft u oren naar informatie in de winkel? Als gecertificeerd audicien nemen wij de tijd om de meest geschikte oplossing aan te bieden. Met uw wensen als uitgangspunt, kom daarom gerust naar onze winkel voor meer informatie. Kortom: wij staan graag garant voor de allerbeste zorg voor uw oren. Hoogendoorn Optiek Hoortechniek Burg. Boerstraat 2 2761 VP Zevenhuizen Tel. 0180 - 63 30 50 info@hoogendoornoptiek.nl www.hoogendoornoptiek-hoortechniek .nl Openingstijden: dinsdag t/m donderdag 9.00 - 18.00 uur, vrijdag 9.00 - 20.00 uur, zaterdag 9.00 - 17.00 uur.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 38