Spectaculaire decemberactie De Kaasspecialist Nieuwerkerk Juwelier van Someren Gecertificeerde Food- Unieke kerst-cd The Voice of Holland bij PLUS Moerkapelle en PLUS Wensveen Leerlingen groep 8 bezoeken Thorbecke Nieuwerkerk specialiteitenwinkel Bouwhof zet zich in voor de Voedselbank Zoetermeer! buiitter^ facebook HART VAN HOLLAND BEDRIJVIGHEID 11 DECEMBER 2013 55 Volg ons op Er gebeurt van alles op zakelijk gebied in het verspreidingsgebied van Hart van Holland. Op deze pagina verwelkomen we nieuwe bedrijven, bezoeken open dagen, geven informatie over prijsvragen en doen verslag van jubilea en andere zakelijke hoogtepunten. BEDRIJVIGHEID IN DE REGIO Nieuwerkerk aan den IJssel - Leer lingen van de montessorischool Nieuwerkerk, de Terp, de Tweemas ter en Passe-Partout waren op be zoek bij Thorbecke Nieuwerkerk om kennis te maken met de school. Nadat alle groepen 8 van de ver schillende scholen waren ontvan gen door directeur Langenberg, mochten zij drie 'echte' lessen vol gen. Op het rooster stonden aard rijkskunde, Duits, biologie, geschie denis, Nederlands, Franswiskunde, beeldende vorming en lichamelijke opvoeding. Geïnteresseerd luister den de kinderen naar de docenten en ontdekten ondertussen dat het er op een middelbare school toch anders aan toe gaat dan op de ba sisschool. Gelukkig vonden ze het "interessant" en "gezellig", maar ook "spannend". Velen kunnen niet wachten om volgend jaar op een nieuwe schooi te beginnen. Op 16 december is de informatie avond voor ouders bij Thorbecke Nieuwerkerk. Kennismaken met de profielen (sport, studiewijs, theater, media- en entertainment) kan op 15 januari. Moerkapelle/Nieuwerkerk aan den IJssel - De talenten van The Voice of Holland gaan samen een volledige kerst-cd opnemen: The Voice of Christ mas. De cd bevat een sfeervolle kerstclassic gezongen door de beste kan didaten, maar ook aanstekelijke kersttracks van de individuele talenten uit het programma of als duo. Met het hoge niveau van de ta lenten van The Voice of Holland 2013 belooft het een wervelende cd te worden. De gezamenlijke kerstclassic, geproduceerd in sa menwerking met Sky Radio, wordt op 13 december live gezongen in de halve finale van The Voice of Holland. Daarna wordt het onge twijfeld dé kersthit van 2013! De cd bevat verder kerstklassiekers als "Do they know it's Christmas", "All I want for Christmas is you" en "Last Christmas". De cd The Voice of Christmas is ex clusief verkrijgbaar bij PLUS Moer kapelle en bij PLUS Wensveen op zaterdag 14 december. Bij beste ding van 30 euro of meer ontvan gen klanten de cd ter waarde van 14,99 Euro gratis. Op is op! Nieuwerkerk aan den IJssel - "Wij hebben bewezen dat wij aan de kwa liteitseisen voldoen die gesteld worden door de Stichting Kaas- en Deli- catessenwinkels Nederland. Daar zijn wij bijzonder trots op." aldus Theo van Dongen. Op 3 december 2013 kreeg hij het certificaat 'Gecertificeerde Foodspecialiteitenwinkel' uitgereikt door Stichting Kaas- en Delicatessen- winkels Nederland (KDWNj. De KDWN is een initiatief van het Vakcentrum branche Kaas en De licatessen, de brancheorganisatie voor zelfstandige detaillisten in de foodsector en de fastmoving con sumer goods. Met het certificaat bewijst de ondernemer te voldoen aan de eisen die een consument mag stellen aan een foodspecia liteitenwinkel op het gebied van hygiëne, inrichting, wettelijke normen, productkennis, assorti ment, gastvriendelijkheid en uit straling. Nieuwerkerk aan den IJssel - Wie denkt dat alleen de grote winkelke tens en bekende online shops met spectaculaire acties kunnen ko men heeft het mis. Heel de maand december strooit Juwelier van So meren namelijk met briljanten! In december mag iedere klant bij be steding vanaf 50 Euro een briljant uitkiezen. "Nee, ze zijn niet allemaal echt," vertellen Mirjam en Jacqueline van Juwelier van Someren, "maar er zit wel een echte tussen!" En dat is nu juist het spannende aan de actie: wie heeft straks dé echte diamant? "In de maand januari kan iedereen met de ontvangen diamant naar de winkel komen, dan beoordelen wij of de diamant echt is!", vult Jacque line aan. Juwelier van Someren zet voor de winnaar de diamant in een prachtige gouden ring ter waarde van bijna 1300 Euro. Zelf vinden de dames het ook spannend, het is tenslotte niet zomaar een prijs die ze weggeven. Ze hopen dat er zoveel verkocht wordt, dat alle diamantjes weggegeven zijn. "Dan weten we zeker dat dé echte ertussen zit", zegt Mirjam. De winkel zeifis helemaal klaar voor de sfeervolle decembermaand. Suc ces verzekerd als je iets moois zoekt voor iemand die je liefhebt. En wie weet, heb je straks gewoon dé echte diamant te pakken! Volg de actie van Juwelier van Someren op Face- book. Juwelier van Someren, Dorpsstraat 54, Nieuwerkerk aan den IJssel, www.juweliervansomeren.nl www.facebook.com/juwelier vansomeren Zoetermeer - Bouwhof wil samen net zijn klanten er voorzorgen dat deze kerst iedereen in Zoetermeer die afhankelijk is van de Voedsel bank ook een goed gevuld voed selpakket mag ontvangen. Dit doet Bouwhof door het geven van kor ting aan haar klanten in ruil voor een donatie in de vorm van een voedsel product zoals rijst, pasta, aardappelen of groentensoep in blik. Heeft een klant geen product bij zich dan kan er ook een dona tie worden gedaan van minimaal 1 euro. Deze zal door Bouwhof worden omgezet in voedsel producten voor de Voedselbank. De donatie teller staat na een aantal dagen al bijna op 2000 euro en enkele winkelwagens voor met voedsel. Maar dit moet na tuurlijk nog veel meer worden! Bouwhof zamelt ook kerstpak ketten in en bezorgd deze dan bij de voedselbank. We hebben in Zoetermeer minimaal 250 kerstpakketten nodig we zijn dus zeker nog opzoek! Voor meer informatie over de ac tie kijk op de website van Bouw hof www.bouwhof.nl Like ons op www.hvhonline.nl ©hartvanholland SHART VAN HOLLAND

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 55