Zuidpias Gewijzigde openingstijden A Werken aan de weg X gemeente De nieuwe afvalkalender komt eraan: bewaar deze goed! Oproep aan hondenbezitters tijdens "donkere dagen" Verplaatsing weekmarkt Moordrecht Inloop wijkteam twee weken rondom feestdagen gesloten WEEK Voorbereiding rotonde Swanlaweg gestart Vrijgekomen huurwoningen in Moordrecht VERVOLG BEKENDMAKINGEN HART VAN HOLLAND 11 DECEMBER 2013 Maandag 23 en 30 december 8.30 - 19.30 uur Dinsdag 24 en 31 december 8.30 - 12.30 uur 'evenhuizen verkeersbesluit Kennisgeving verlenging beslistermijn Gemeentehuis In verband met de feestdagen zijn de openingstijden van het gemeentehuis als volgt gewijzigd: 0pwoensdag25,donderdag26envrijdag27decemberishet gemeentehuis gesloten; Op dinsdag 31 december is het gemeentehuis vanaf 12.30 uur gesloten; Op woensdag 1 januari is het gemeentehuis gesloten; Publiekszaken Oe dinsdagavondopenstellingen van de afdeling Publiekszaken zijn in verband met de feestdagen verplaatst naar de maandagavond. Daarnaast zijn de openingstijden als volgt aangepast: Op dinsdag 24 december kunt u uw aangevraagde rijbewijs of reisdocument wel tot 17.00 uur bij de receptie afhalen. Op dinsdag 31 december is dat niet mogelijk. Omgevingsloket Op donderdag 2 en vrijdag 3 januari is het omgevingsloket gesloten. ledereen wil graag veilig wonen en leven in de eigen omgeving. Als politie en gemeente doen we zoveel als mogelijk om de veiligheid te waarborgen om onder andere woninginbraken te voorkomen. Maar dit kunnen we niet alleen. Aan u, als hondenbezitter, vragen we dan ook extra op te letten tijdens het uitlaten van uw hond en de politie te bellen bij ver dachte situaties. Verdachte situatie? Bel 112 Het alarmnummer is er niet alleen voor levensbedreigende situaties, maar ook voor alle situaties waarbij er nog een kans is dat de politie de daders kan pakken. Samen staan we sterk. Uw oplettendheid draagt bij aan de kans voor de politie om verdachte personen op heterdaad te pak ken. Op die manier creëren we met elkaar een veiliger Zuidpias. In verband met Kerst en Oud Nieuw wordt de markt in Moordrecht, die normaliter op woensdag wordt gehouden, verplaatst naar de maandag. Dit is bepaald in overleg met de nnarktcommissie en op grond van de Tiarktverordening, artikel 1.2, die u kunt raadplegen op de website van gemeente Zuidpias (www.zuidplas.nl -> Gemeente -> Beleid en verordeningen -> Verordeningen). Gewijzigde data en tijden Woensdag 25 december wordt ver plaatst naar maandag 23 december. Woensdag 1 januari wordt verplaatst naar maandag 30 december. De tijden van beide marktdagen zijn van 08.00 tot 14.00 uur. Met oog op de drukte rondom de feest dagen is ervoor gekozen om de markt op maandag en niet op dinsdag te houden, zodat de parkeerplaatsen zo min mogelijk bezet zijn gedurende de openingstijden van het winkelcentrum de Smidse. Meer informatie Heeft u nog vragen over dit onder werp? Dan kunt u contact opnemen met Ezau Tahapary, marktmeester gemeente Zuidpias, via het mobiele num mer 06-51828108, of het e-mailadres e.tahaparyldzuidplas.nl. Op 9 december 2013 zijn de voorbereidende werkzaamheden voor de rotonde aan de Swanlaweg in Zevenhuizen ter hoogte van de nieuwbouwwijk Groot Swanla gestart. Dura Vermeer gaat het werk uitvoeren in opdracht van Synchroon. De voorbelasting zal een half jaar duren. Daarna wordt de rotonde aangelegd. De verwachting is dat tijdens de voorbelasting en tijdens de aan leg van de rotonde het verkeer gebruik kan blijven maken van de weg. Er zal wel enige hinder zijn. De inloop van het wijkteam Dorrestein in de Meander is van 23 december tot en met 5 januari gesloten. Tijdens deze twee weken kunt u het wijkteam via het Zorgloket in het gemeentehuis bereiken op de volgende tijden: Maandag 23 december van 10.00 - 12.00 Dinsdag 24 december van 10.00 - 12.00 Maandag 30 december van 10.00 - 12.00 Dinsdag 31 december van 10.00 - 12.00 Donderdag 2 januari van 10.00 - 12.00 Vrijdag 3 januari van 10.00 - 12.00 Daarnaast kunt u het wijkteam een e-mailbericht sturen via infoOwijkteam- dorrestein.nl. Het wijkteam Dorrestein wenst u prettige feestdagen en een voorspoedig 2014/ Deze week is er geen woningaanbod. EJrgermeester en wethouders hebben op ?l!nd van art'kel 2 van de Wegenverkeerswet A het volgende besloten: Ontheffing 2013-19: ontheffing voor het r'jden over het fietspad tussen de Molenweg het perceel Molenviergang 4 te evenhuizen op grond van artikel 87 van het element verkeersregels en verkeerste kens 1990. Gedurende de termijn waarbinnen tegen dit besluit bezwaarschriften kunnen worden ingediend, zal dit ter inzage worden gelegd in het raadhuis vanaf 11 december 2013. Lees voor de mogelijkheid om een bezwaar schrift in te dienen de alinea over de Algemene wet bestuursrecht elders in deze rubriek. Voor de uiterste termijn van indie ning kunt u contact opnemen met de afdeling VROM, tel. (0180)330 300. Wet algemene bepalingen omgevingsrecht Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij in het kader van de Wet algemene bepalingen omgevingsrecht hebben besloten de beslistermijn op de aanvraag om een omgevingsvergunning, voor het plaatsen van een nieuwe schuur op het adres Korenmolengat 2 te Zevenhuizen, te verlengen met een termijn van maximaal 6 weken. Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij in het kader van de Wet algemene bepalingen omgevingsrecht hebben besloten de beslistermijn op de aanvraag om een omgevingsvergunning, voor het verbouwen van een recreatiewoning op het adres De Bonk 75 te Zevenhuizen, te verlengen met een termijn van maximaal 6 weken. Door dit besluit is de nieuwe uiterste beslisdatum 8januari 2014. Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij in het kader van de Wet algemene bepalingen omgevingsrecht hebben besloten de beslistermijn op de aanvraag om een omgevingsvergunning, In de week van 16 tot en met 20 december 2013 ontvangt u per post een nieuwe afvalkalender voor 2014. In de nieuwe afvalkalender kunt u lezen hoe u met verschillende soorten afval omgaat en vindt u het inzamelschema dat specifiek op uw dorp of wijk van toepassing is. Let op! Er zijn veel inzameldagen gewijzigd, kijk daarom goed naar de inzameldagen van uw dorp of wijk. Digitale versie De nieuwe kalenders vindt u ook op www.zuidplas.nl.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 5