B V SERVICETECHNICUS NdilPleosure .sy ••"K" Heijman derde van Nederland bij clubteams Team 2 nadert koploper KVC Peek zes maal op erepodium Veel lokale deelnemers in Bruggenloop ..>4" •-W 'TA Nail Pleasure wenst u fijne kerstdagen en een goede jaarwisseling! Patty de Bruin www.nail-pleasure.nl +31 618 153 901 info@nail-pleasure.nl Moerkapelle (T f t (r HART VAN HOLLAND SPORT 11 DECEMBER 2013 55 Judo Badminton Ka rake met leidinggevende capaciteiten (M/V) Nagelstudio Om er tijdens deze dure decembermaanden toch goed uit te zien, geeft Nail Pleasure maar liefst 20% korting op uw eerste behandeling tegen inlevering van deze coupon. Daarnaast krijgt u een leuk presentje mee. Zevenhuizen - Team 2 speelde vrijdag 6 december een thuiswed strijd tegen Loosduinen. Mathijs Dorrestijn, Rianne Weijers, Peter Alkemade en Marjon den Hollander (Ronald Luijtjes ontbrak) wonnen met 8-0. Met nog vier wedstrijden te gaan staat team 2 nog drie pun ten onder de nummer één van de ranglijst. Nieuwerkerk aan den IJssel - Twintig clubteams streden afgelopen weekend in Almelo om de landstitel bij de Neder landse Judokampioenschappen voor teams tot 18 jaar. De Nieuwerkerkse judoka Jim Heijman (17) werd derde met zijn team van sportschool Slingerland uit Capelle aan den IJssel. Heijman won zijn zes partijen op ippon. Als team verloor Slingerland alleen van Kenamju uit Haarlem, dat net als vorig jaar Nederlands kampioen werd. Van links naar rechts: achter Frank Ouwerkerk en Wasim Benali, voor coach George Pieters, Mike Sprong, Youssef Benali, Dion van den Haak, RoySprongs, Nabil Nati en hoofdtrainer Peet Peek. Rotterdam - Kou en heel veel wind speelden de lopers parten tijdens de 26e Bruggenloop. De start en finish bij de Kuip zorgden voor een buiten gewone sfeer. De snelste lopers uit Moerkapelle: 1. Chris Paardenkooper, 2. Koen van der Bas 1:25:59. Uit Moordrecht: 1. Remco Schouten 1:05:33, 2. Jaap van Tuinen 1:08:41, 3. Remi Bos 1:12:00. Uit Nesselande: 1. Dennis brouwer 1:05:57, 2. Marten Teen stra 1:12:17, 3. Yvonne van Hoven 1:15:05. Uit Nieuwerkerk: 1. Bert de Wit 58:38, 2. Pepijn Droog 1:04:50, 3. Mark van der Wal 1:06:15, 4. Robert Romein 1:07:35, 5. Roland de Moor 1:10:24, 6. John Knipscheer 1:11:23. Uit Zevenhuizen: Michel Bregman 1:09:54, 2. Ramon Visser 113:44, 3. Mike de Bruijn 1:23:55. Zevenhuizen - Tijdens de open Nederlandse jeugd karate kyoku- shin kampioenschappen op zon dag 8 december behaalden zes jeugdleden van KVC Peek een ere- tot zes partijen van 1,5 minuut volgens het full/contact systeem. Aan het einde van de dag gingen twee eerste, één tweede, twee derde en een vierde plaats mee prijs. Elke deelnemer vocht vier naar huis. I/COT WftrtfYYtC HdiTsmd Service- en installatieburo Haitsma BV uit Bleiswijk zoekt per direct: Service- en installatieburo Haitsma BV is een familiebedrijf en al ruim 40 jaar een begrip in Bleiswijk en omstreken. Haitsma BV telt circa 30 medewerkers en is een gecertificeerd totaalinstallateur voor loodgieters-, luchtbehandelings- en verwarmingswerkzaamheden. Als regionaal bedrijf richten wij ons op de particuliere en kleinzakelijke markt. Werkzaamheden: Het preventief onderhoud van gasgestookte cv-installaties en warmwatertoestellen in woning- en utiliteitsbouw. Het zonodig opheffen van storingen aan genoemde toestellen. Het preventief onderhoud en/of reparatie van bijbehorende meet- en regelapparatuur. Het inbedrijfstellen en inregelen van nieuwe installaties. Functie-eisen: Opleiding onderhoud- en/of servicetechnicus liefst aangevuld met een opleiding periodiek onderhoud (PO) en periodieke inspectie (PI). Enkele jaren relevante en aantoonbare werkervaring. Goede beheersing van de nederlandse taal. Zelfstandigheid en organisatorisch vermogen. Goede omgangsvormen, klantvriendelijk en servicegericht. Woonachtig in de regio en in bezit van een geldig rijbewijs B. Leeftijd 25-45 jaar. Bereid om bedrijfsgerichte cursussen te volgen. Wat bieden wij? Na gebleken geschiktheid een vast dienstverband. Uitstekende salariëring en secundaire arbeidsvoorwaarden Aantrekkelijke en afwisselende functie. Interesse? Herken je jezelf in het profiel en durf je de uitdaging aan? Stuur dan binnen 14 dagen je sollicitatiebrief met curriculum vitae naar: Service- en installatieburo Haitsma BV T.a.v. de directie, Postbus 212665 ZG Bleiswijk of stuur een email naar info@haitsmabv.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. info@haitsmabv.nl T (010) 521 4577 www.haitsmabv.nl Manicure Nagelstyling Nail-art Nagels lakken Acryl Gellaque 'Deze actie is alleen geldig voor nieuwe klanten en is niet in combinatie met andere aanbiedingen. Team Slingerland, met in het midden onderaan Jim Heijman.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 71