Open Ontmoetingskerk in kerstsfeer Zuidplasweg; drie maal is scheepsrecht Uitslagen Boutrit AD oliebollentest AD oliebollentest VERSBAKKERIJ Oliebollen zonder krenten en rozijnen HART VAN HOLLAND ZUIDPLAS 24 DECEMBER 2013 19 Q/eis Oliebollen Appelbeignets Ananasbeignets een tweede maal opgevuld. Zin loos. Nu, december 2013, zijn arbeiders bezig om de leeg gereden zijkanten voor de derde keer op te vullen met gravel. Een klus waar minimaal drie man zeker zes dagen werk aan hebben. De Zuidplasweg mag wat kosten. Volgend jaar wordt dan de vierde keer. En als de nieuwe woonwijk gereed is, kan het elk halfjaar worden opgevuld. Zolang vrachtwagens noodge dwongen naast het asfalt moeten rijden om veilig te kunnen passe ren, zal het met die weg nooit wat worden. De gemeente doet er goed aan bij de Zuidplasweg het volgende bord te plaatsen: 'Het betreden van de gemeente Zevenhuizen geschiedt geheel op eigen risico!' Henk van Dongen, Zevenhuizen Ingezonden brieven mogen maxi maal 350 woorden bevatten en moeten voorzien zijn van uw naam. De redactie behoudt zich het recht voor om ingezonden brieven in te korten. Versbakkerij Eshuis, Dorpsstraat 34, 2751 BA MoerkapelleT 079 5931348 De Zuidplasweg, ook wel de nagel aan de kist van wethouder Haze- lebach, blijft de beroerdste toe gangsweg tot een dorp die je je maar denken kan: te smal, levens gevaarlijk, onverlicht en waarde loze belijning. In het donker is met een tegenligger niet te zien tot hoever je over de witte streep kan. 117 Kerststallen en -groepen in de Ontmoetingskerk. Zevenhuizen - De deuren van de Ontmoetingskerk stonden vorige week zaterdag open voor onder andere de expositie van kerststal len. De 117 stallen werden door particulieren beschikbaar gesteld. Verwoed verzamelaar Theo Roelofs, die ook betrokken is bij de expositie van kerststallen- en groepen in het Belastingmuseum in Rotterdam, gaf een presentatie over de ontstaans geschiedenis van de kerststal. De bezoekers werden onthaald met koffie, thee, chocolademelk en glühwein. De dag werd afgeslo ten met een kerstcantatorium van Willem Vogel, uitgevoerd door het Open Hof Seniorenkoor onder lei ding van Willem Blonk. Kort na de ingebruikname in 2011 had het zware vrachtverkeer de bermen al snel modderdiep uitge reden. Een lapmiddel van gravel- achtige verharding werd gebruikt om de greppels naast het asfalt op te vullen. Een jaar later, najaar 2012, was die opvulling weg en weer aan vervanging toe. In plaats van het in overeenstemming bren gen met de breedte van de N219 werden de uitgereden bermen voor Nieuwerkerk aan den IJssel - Automobielclub The Skymasters hield vrijdag 20 december de Boutrit, de laatste rit van 2013. Het lukte niemand om de door Ad Hazenberg en Janneke Bakker uitgezette rit foutloos te rijden. Na afloop van de rit was er een Rad van Avontuur waar diverse prijzen gewon nen konden worden. In de A-klasse eindigden Piet Dub beldam en Hans Keuning op de eerste plaats met 135 strafpun- ten; 2. Bertus van der Horst met 143 strafpunten; 3. Joop Winkel en Gerard van Leersum met 218 straf punten. B-klasse: 1. Ed Vette en Joke Klijnjan 227 strafpunten; 2. Pieter Muller en Leo Steenvoorde 232 strafpunten; 3. Els van Rossen en Stephan Zuidam 235 strafpunten. C-klasse: 1. Frans Geers en Michella Geers 230 strafpunten; 2. Arthur Hol en Constance Stuurman 306 straf punten; 3. Niels de Kwaadsteniet en Rianne van Westen 330 strafpunten. Na de winterstop begint het nieuwe rittenseizoen op 21 maart.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 19