f Peuters in beweging Kerstwandeling door de wijk Kerstactiviteiten Kerk in Nesselande Proeflessen pilates Workshop zilverklei Zwanger-schapsyoga HART VAN HOLLAND NESSELANDE 24 DECEMBER 2013 49 In Nesselande gaan binnenkort enkele cursussen voor peuters van start. Op woensdag de cursus peutergym en op vrijdag 'muziek en beweging'. De peu ters worden spelenderwijs vertrouwd gemaakt met bewegingen en muziek en kleine opdrachtjes. Voor meer informatie en aanmelden: 010-2518988 of www.curzusenzo.nl Nesselande - Zevenhonderd leer lingen van Het Spectrum geno ten vorige week van een speci ale kerstwandeling waarbij zij het kerstverhaal konden beleven. Met hun ouders liepen de kinde ren, met hun zelfgemaakte lam pionnen, een route door de wijk. Op verschillende plaatsen in de wijk werden de taferelen van het kerstverhaal door de leerkrach ten uitgebeeld: herders met hun schapen, engelen die zongen, de drie wijzen en Jozef, Maria en Je zus. Nesselande - De Kerk in Nesselande organiseert voor dinsdag 24 decem ber om 19.00 uur een kerstwande ling waar de hele familie aan mee kan doen. De deelnemers kunnen verzamelen bij Kindcluster 1 aan de Robert van 't Hoffstraat 10. De wandeling duurt circa dertig minu ten. Kerstzang ledereen die van zingen houdt is diezelfde avond om 22.00 uur wel kom in de kerkzaal van Kindcluster 1 om deel te nemen aan de kerst zang. De samenkomst wordt geleid door Rita Renema. Er is een oppas aanwezig en er wordt een kinder- dienst gehouden. Nesselande - In De Knoop wordt vanaf 8 januari een korte introductiecursus pi lates gegeven. Pilates is voor iedereen toegankelijk, het is een uitgebalanceerde vorm van bewegen. Voor meer in formatie en aanmelden: 010- 2518988 of www.curzusenzo. nl. Nesselande - CurZusEtZo verzorgt woensdag 22 januari een workshop zilverklei in de Kristal. Met zilverklei kun je op een een voudige manier een eigentijds ont werp creëren. Van het beginproduct kneedbaar zilver, houd je uiteinde lijk een zilveren sieraad over. Voor meer informatie en aanmel den: 010-2518988 of www.curzusenzo.nl Nesselande - In De Knoop gaat in het nieuwe jaar een cursus zwan- gerschapsyoga van start. Zwan- gerschapsyoga is een manier om je lichamelijk en geestelijk te begelei den tijdens je zwangerschap. Deel nemers hebben geen ervaring met yoga nodig. Voor meer informatie en aanmelden: 010-2518988 of www.curzusenzo.nl.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 49